PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מישהו-שמכיר-מישהו, שיוכל לעזור למצוא תעסוקה בניו יורק, לבני בן ה-31

רמי גלבוע
08-03-14, 23:37
שלום כולם, נושא לא ג'יפאי הפעם.
בני נוסע בקיץ הקרוב לניו יורק, להתגורר עם אזרח אמריקני, בסביבות ניו יורק.

בני הוא איש היי טק, עובד באמדוקס, אבל להם אין צורך באנשים בניו יורק, בתקופה זו (משך הנסיעה לא מוגבל, עשוי להיות ארוך במונחי חודשים-שנים).

הבחור רציני ואינטיליגנטי ביותר (לא יאומן, לאיפה יכולה להגיע הגנטיקה הדפוקה שלי...), יודע / רוצה / מיומן גם בנושאי הדרכת נוער, חינוך והוראה. מבחינתו, הנסיעה יכולה להיות הזדמנות לזוז מהיי-טק להוראה / חינוך. האם מישהו באתר מכיר מישהו הקשור לסוכנות / משרד החוץ / המשלחת הכלכלית בניו יורק / קהילה יהודית בניו יורק -ניו ג'רסי, איתו אפשר לבדוק תעסוקה?

הבן כבר פועל בצינורות הרגילים, מבחנים בסוכנות, אינטרנט וכיו"ב, אבל כל קישור אישי או ייעוץ - ייתקבל בברכה
במידת הצורך, אשמח להעביר פרטיו (טלפון, CV) לכל מי שיכול להושיט יד.

בתודה,
רמי גלבוע

רמי גלבוע
09-03-14, 13:21
לא מכיר, לא יודע?...

GodsFather
09-03-14, 13:38
רמי, שלח לי אימייל שלך בפרטי בבקשה.

Bernard
09-03-14, 20:50
גם אלי.
נראה מה אפשר למצוא - שווה לנסות.
גם איפה בדיוק הוא אמור להיות/לגור..

אבל יש תנאי - שיקח יהודיה! יציל נפש אחת מהתבוללות:)

רמי גלבוע
09-03-14, 23:10
חברים, תודה; דוא"ל נשלח בפרטי.
מה שלא מונע מחברי פורום אחרים להעלות רעיונות יצירתיים... ובלבד שהעיסוק יהיה חוקי

Bernard
10-03-14, 00:40
אה. חוקי... למה לא אמרת קודם...

tzagi
11-03-14, 09:35
אם כבר בנושא החוקיות, הוא על ויזת עבודה?
אנחש שלא, גם אמדוקס זה חבורה של גנבים שמשחקים עם העתיד של העובדים שלהם, מביאים אותם על ויזת תיירות ומלמדים אותם איך לעבוד על משטרת ההגירה.
לידיעה כללית, אם אדם עם ויזת תייר נתפש בעבודה הוא מגורש עם חותמת שחורה- כלומר הוא לא חוזר לעולם.

zerez
11-03-14, 09:48
א
לידיעה כללית, אם אדם עם ויזת תייר נתפש בעבודה הוא מגורש עם חותמת שחורה- כלומר הוא לא חוזר לעולם.

לא הגזמת קצת?
עד כמה שידוע לי הוא לא יכול לחזור במשך 10 שנים ואח"כ הוא נחקר בכל כניסה.

tzagi
11-03-14, 10:20
לא הגזמת קצת?
עד כמה שידוע לי הוא לא יכול לחזור במשך 10 שנים ואח"כ הוא נחקר בכל כניסה.

בכלל לא, והחוקים משתנים שנתית, מה שהיה רלוונטי לפני 10 שנים לא רלוונטי היום, אם ממש משעמם לך אפשר לקשר אותך ל4000 עמודים של חוקים מעודכנים.

zerez
11-03-14, 10:24
לא לא, תודה,
לא חסרים לי דברים משעממים לעשות.

-->