PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלות גרנד ויטרה

ingberd
09-03-14, 00:01
שלום לקוראים,
אחרי שקבלתי הכוונה לרכב ראשון מסוג זה מפורום אחר ניסיתי לדוג מידע באתר אבל ללא הצלחה מרובה.
חוץ מאשר התרשמות ממבחן הדרכים ותובנה שעדיף לא דור שלישי אלא לפני לא הצלחתי מעבר.
אני מחפש המלצות ותובנות על שנתונים מומלצים ובעיות עיקריות (יש פתרון לביצה הקדמית חוץ מנהיגה נכונה?)
ושאלה עיקרית שמטרידה אותי - כמה אפשרי לתחזק את הרכב באופן עצמאי

תודה ושבוע טוב

ishc
09-03-14, 07:33
יש סרן קדמי מברזל, פותר את בעיית סרן האלומיניום (תקף לשנים 1998-2005)
יש פה אנשים שמתחזיקם רכבים יותר מסובכים לבד, למה החלטת דווקא על גראנד ויטרה כרכב ראשון? מה היון הדרישות?

ingberd
09-03-14, 15:48
אז קצת תוספות:
יהיה כרכב שני למשפחה (הרכב הראשון אצל האישה) - בגלל הרצון שלי שנטייל כמשפחה
החלום הרחוק (ויסלחו לי בעלי הסוזוקי לדורותיו, הרבה הערכה בליבי) הוא ג'יפ ברזלים וקצת פחות פלסטיקה
אבל אני משתדל להיות פרקטי - נסיעה לעבודה, לקחת את הילדים ושאר מטלות יומיות בנוסף לטיולים.
כלומר רכב סגור עם 4 דלתות.
הדרישה העיקרית היא תקציב השקעה ראשוני נמוך (באזור ה-20K אולי טיפה יותר, צריך לשמור גם ליישור קו קצת)
לא בחרתי נכון? כי יש לי זיקה לויטרות - מחשבות מגיל עשרים

אחזקה עצמית בכדי להשאיר את הכל בתקציב נמוך - לכן ישנו פחד מכלי רכב חדשים, מחשבים הזרקה וכו'
מה עוד צריך?

benza
09-03-14, 16:03
אז קצת תוספות:
כלומר רכב סגור עם 4 דלתות.
הדרישה העיקרית היא תקציב השקעה ראשוני נמוך (באזור ה-20K אולי טיפה יותר, צריך לשמור גם ליישור קו קצת)

אחזקה עצמית בכדי להשאיר את הכל בתקציב נמוך - לכן ישנו פחד מכלי רכב חדשים, מחשבים הזרקה וכו'
מה עוד צריך?

לאיזה סוג טיולים אתה מייעד את הרכב? במצבו הסטנדרטי הוא מתאים לשטח בעבירות קלה עד בינונית, דורש הגבהה ומיגון בשביל לטייל ברמת עבירות בינונית ותוסיף נעילה בשביל עבירות עד קשה.

20K וקצת ליישור קו זה צפוף מדי
בגדול זה רכב אמין מאוד, לא נוטה לבעיות חשמל ומחשב באופן כללי, עם קצת ידע וכלים אפשר לתחזק אותו ברמה הבסיסית לבד ובקלות.

ingberd
09-03-14, 22:11
תודה למגיבים
הכוונה היא לשטח בינוני ובהמשך מעבר
נושא הגבהה ומיגונים ברור לי וכמו שציינתי גם נעילה בהמשך

על אילו שנתונים אתה מדבר, האם האמינות היא גם של המכאניקה
והאם 30k זה נשמע יותר הגיוני לשנתונים הללו

-->