PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכישת טלפון סלולרי בגרמניה

דרור ברלי
15-03-14, 21:09
הגיע הזמן לשדרג מכשיר סלולרי ובקרוב אני בגרמניה...
למישהו יש מושג האם כדאי לקנות שם? מחירים פלוס מינוס?...

אל תציעו לי אייפון. אפל ומוצריה מחוץ לתחום וזה עקרוני מבחינתי.
בגדול, אחרי נסיון מצוין ואמינות מצויינת (יחסית) לאורך 3 שנים, אני מעדיף את סדרת גלקסי לסוגיו השונים.
האם מכשיר שנרכש שם, צריך לעבור איזה שהוא "גיור"? האם עברית מובנית? האם יתאים לרשתות בארץ?
עוד משהו חשוב שצריך לדעת לפני שזורקים כסף?...

ירון גל
15-03-14, 21:30
לקנות באינטרנט מכשיר סיני
לי יש לדוגמא את הTHLW100
כבר 3 חודשים
אחד עבר במכס אז עבר חלק ושילמתי 500 ₪ שני נתפס אז עלה עוד 200 ₪ מכס
מסך 4.5" 4 ליבות עובד פשוט טוב בלי הרבה סיפורים
מגיע עם 2 כיסויים ואצלי הוא נופל באופן יום יומי ומחזיק מעמד
בקיצור מומלץ
רק שים לב לפני שאתה קונה סיני תבדוק טוב איזה דגם כי יש דגמים טובים ואפילו מעולים (במחיר של טלפון גלקסי 3 חדש אתה יכול לקנות טלפון הרבה יותר טוב מכל משהו אחר)
אבל יש דגמים שחוץ מנגן מוזיקה לא כל כך טוב לא יודעים לעשות כלום

JPMAN
15-03-14, 21:52
יש מכשירים סיניים ברמה טובה
מגירסת 4.0 באנדרואיד יש עברית מובנית
יש לבדוק שהתדרים בהם תומך המכשיר מתאימים למפעילות בארץ - פלאפון וחברות הפועלות על הרשת שלה רמי לוי והוט לא תומכות ב -2 התדרים

גיפולוג המקביל לסלולרים ואנדרואיד:

http://iandroid.co.il/forum/forum71.html?sid=03b3dcc2f2fc08d1d673986 2908348d6
אילו מכשירים מומלצים 2014
http://iandroid.co.il/forum/topic139263.html
הסבר כללי על המכשירים הסיניים ומידע טכני
http://iandroid.co.il/forum/topic120628.html

boaz avrahami
15-03-14, 22:44
דרור,

בשביל ההשכלה הכללית, על איזה עיקרון אתה עומד נגד אפל?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

Saar
15-03-14, 23:03
אחרי 3 שנים עם גלקסי נקסוס (מכשיר מעולה לטעמי) הוא קצת נשבר והתחיל לעשות בעיות.
הזמנתי thl w200s ואני מקווה לקבל אותו בשבוע שבועיים הקרובים.
לילדים קנינו w100 ובינתיים אין תלונות...

דרור ברלי
15-03-14, 23:09
גלקסי זה של סמסונג.
נקסוס למיטב זכרוני הוא של LG...
ואגב סיני או לא סיני... כולם מיוצרים בסין. גם נקסוס, גם סדרת גלקסי לדגמיה השונים, גם האייפונים ה"אמריקאיים" המפונפנים מיוצרים בסדנאות הזיעה של פוקסקון...
אתם מדברים על מותגים סיניים ואני יודע שהם מתקדמים במהירות וסוגרים את פערי האיכות מול המותגים הנחשבים והמוכרים.

הנסיון שלי עם הטלפונים של סמסונג הוא מצויין. המכשיר הכי אמין שהיה לי אי פעם ובטלפונים סלולריים האמינות היא הפרמטר שהכי חשוב לי.
אף פעם לא האמנתי שאשתמש במכשיר אחד במשך 3 שנים רצופות אבל עובדה. רק אחרי 3 שנים הגיעה התקלה המשמעותית הראשונה שלו - שקע טעינה שכשל.

לא ניכנס כאן לויכוח למה אני אנטי אפל. יש לזה סיבות טכניות/פרקטיות וגם סיבות עקרוניות.
לצורך העניין אני מחרים גם את מקדונלדס ולאו דווקא כי היא מרעילה את לקוחותיה ב"אוכל" נחות.

raanan
15-03-14, 23:32
דרור,
רק פרמטר האמינות מעניין אותך ?
בעצם מה הדרישות שלך ? (כמו ביעוץ לבחירת רכב שטח, השלם לנו נתונים ...)

(אופס רענן, מחקתי לך בטעות את המשך התגובה. סליחה... דרור)

malikmalik
15-03-14, 23:33
מבסוט מאד מאז מנקסוס 5. מהיר, מהיר מאד. נח לשימוש. אין כל צורך בגיור. מבין המותגים המוכרים הוא מספק value for money הכי טוב מכולם לדעתי.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

דרור ברלי
15-03-14, 23:50
[QUOTE=raanan;564497]דרור,
רק פרמטר האמינות מעניין אותך ?
בעצם מה הדרישות שלך ? (כמו ביעוץ לבחירת רכב שטח, השלם לנו נתונים ...)

בעיקר אמינות.
אני דורש מסמארטפון שיעשה מה שכל סמרטפון עושה. אבל...

קודם כל זה רק טלפון. להוציא ולקבל שיחות.
אחר כך ס.מ.סים, מיילים, וואטסאפ וכו'
אני לא מוריד הרבה אפליקציות - משתמש בעיקר בוואטסאפ, ווייז, שאזאם ועוד כמה בודדות.
רוצה מצלמה טובה.
נגן מוסיקה פחות חשוב לי אבל שיהיה טוב גם בזה. למה לא.
משחקים כמעט ולא. על הגלקסי הנוכחי יש רק אחד או שניים וגם בהם רק הילדים משחקים.

וכן, עמידות ואמינות, אמינות ושוב אמינות. שיהיה "טויוטה של הסמארטפונים" - וזה בגלל שאני לא פריק של טכנולוגיה וגאדג'טים. לא רוצה מכשיר מעוצב, מגניב, מתוחכם, גמיש וכו'. אני לא מהמטומטמים המתלהבים האלה של אפל שהולכים לישון על המדרכה לפני החנות יום לפני שיוצא אייפון חדש. כל מה שאני רוצה זה רק שלא יתקלקל. ככל שזה אפשרי.
אני מאוד מרוצה מהגלקסי 1 הנוכחי - סוס עבודה מופלא, אבל הוא באמת כבר ישן והתחיל להיות איטי לטעמי. עשה את שלו, ואני אשמור אותו כמכשיר לגיבוי.

raanan
16-03-14, 00:08
דרור,

אם אתה מרוצה מהגלקסי 1 שלך, אז גלקסי 2 יהיה טוב מאד בשבילך.
ואם אתה רוצה שורד אולטמטיבי , גלקסי רוגבי פרו (גלקסי 2 אבל עמיד מאוד) :
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/77475-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%A1%D7%9E%D7%90%D7%A8%D7%98%D7%A4%D7% 95%D7%9F/page10?p=540891&viewfull=1#post540891
http://www.samsung.com/us/mobile/cell-phones/SGH-I547ZKAATT

נ.ב - נפל לבת שלי מספר פעמים בקרב לעליה לאוטבוס הסעות (גם נרמס) ואין עליו סימן. כנ"ל שרד בגשם שוטף.

רענן

yes1952
16-03-14, 00:13
דרור
ראשית אתה לא לבד בהחרמת התפוח
שנית אני כבר זמן רב עם לומיה 820 ובחרתי בו משום שהוא מסתנכרן לי עם המחשב וכל מערכת המלאי של המיילים והאקסלים וכמובן כל האופיס מגובים מיידית
המסך די גדול ונוח לכתיבת רעיונות יש קצת מגבלות של אפליקציות אך העיקריות ישנן
מערכת ההפעלה חלונות 8 מובייל לטעמי מאוד נוחה לניהול מרחוק של העסק הקטן שלי והוא מתפקד נפלא כפינקס במקום כל הפתקים שהיו לי,
כן נכון חייבים לגבות ובשביל זה יש דיסק און קי יעודי שיש לו גם usb רגיל וגם צר
אני שוקל להחליף לסוני מפני שעברתי להשתמש בטאבלט פון שלהם ואני רוצה גם מכשיר טלפון זהה (מסתנכרן אוטומטית) בדגמי האקספיריה)
אז אם תרצה לומיה במקום לחשוש ממה לקנות בארץ הטרולים דבר איתי

דרור ברלי
16-03-14, 00:21
היי יוסי.
קודם כל תודה, אבל שכחתי לציין שגם נוקיה לא בא בחשבון.
הרבה חרא אכלתי מהמותג הזה. (וגם מסוני-אריקסון שזה מיץ מזוקק של זבל).
אני, יש לי בעיה קשה - מותג שאיכזב אותי פעם אחת, נשרף לכל החיים. ברשימה ה"מכובדת" של הדרעקים נמצאים אפל, נוקיה, סוני-אריקסון, דייהטסו, אייר-ברלין (חברת תעופה), מקדונלדס, סלקום, אורנג'... (וברור לי שתיכף תגיע השאלה איפה לנדרובר ברשימת הדרעק'ס - אז לא. לנדרובר עוד לא היה לי. אני ממש אוהב לנדרוברים - בתנאי שהם לא שלי - וכדי שאוכל המשיך לאהוב אותם - מרחוק - אני אקפיד לא לרכוש לעצמי אחד כזה גם בעתיד...)

כשמדברים על מכוניות, אני אוהב דברים מיוחדים. אבל בטלפונים אני רוצה מכשיר מוכח ונפוץ ואמין, בתנאי שאין עליו תפוח.
לגבי מערכות הפעלה, אני עם העדר. רק אנדרואיד. העדר לא טועה כנראה.

yes1952
16-03-14, 00:28
אז תחפש סוני אקספיריה החדש
אני (והמשפחה)עם סמסונג lg zte והלומיה שלי
אילו מכשירים שעובדים קשה ואין איתם תקלות
נכון לא שלוש שנים אך בנתיים שקט
ולמה אני מחחפש איספיריה?גם בגלל הטאבלט וגם ומבדיקת השוק זה מכשיר מעולה שמתאים לתנאים בסופה
ותביא איתך בבקשה כשאתה חוזר בקבוקון שנאפס,מזמן לא היה לי כזה משקה גרמני אמיתי (את הוויסקי שלך חיסלתי היום)
טוב קצת כאב לי והייתי צריך משהו להרגעה:)

דרור ברלי
16-03-14, 00:31
יש אצלי מבחר בקבוקים חדש ששווה טעימות ואתה מוכרח לעזור לי איתם... (רק במידה, שלא תתמוטט לי עוד פעם)

amit1
16-03-14, 04:18
ירון,
ה viber עובד על ה THLW100?
תודה

OFF-RoaD
16-03-14, 08:25
לסמסונג יש טלפונים "עמידים". S4 active למשל, שאמור להיות עמיד יותר לזעזועים וחבלות, ואטום למים ואבק.
בנוסף, אם אתה עובד עם המכשיר, ואתה אדם גדול יחסית, תחשוב על הנוט 2/3.
אם מחפשים משהו זול יותר, הנקסוס סדרה מעולה.
אגב, אישית הייתי קונה מכשיר מהיבואן בארץ, בתמורה לעוד כמה שקלים. אבל אני די לבד בעסק הזה.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Bernard
16-03-14, 08:33
לפני שבוע וחצי קניתי (סופסוף,אחרי שהוצאתי אתהמיץ לחברים ושלחתי 3 לקנות לפני ווידעתי שהם מרוצים במשך 1/2 שנה..) גלאקסי נוט 3 - מעולה!!!
אחרי כמעט 3 שנים עם גלקסי S2 (קניתי דרך אנגליה, מיד כשיצא) המעבר לגודל של הנוט 3 לקח בערך.. 1/2 שעה.
הממשק - מוכר של סמסונג.
מהירות - בלתי נתפסת גם לעומת האייפון 5 של SHIMBO והנקסוס 5 של הגמד.
מסך - אין מילים... שם בכיס הקטן גם את הנקסוס, שעד לפני שבוע היה פשוט מעולה בעיני.
גודל- לא צריך משקפיים, לא צריך את הטבלט (נוט 8) ולא צריך מחשב (כותב עכשיו בנוט!!) לרוב הדברים וכמו שאמרתי, מתרגלים טיקטק.
מסמכים וכו' - מסונכרן עם הגוגל ו"מתורגם" לכל מוצרי אופיס מיד ובאופן שקוף.

יקר אבל.

קנייה באירופה - לשים לב שיהיה SIM UNLOCK ולא פחות חשוב REGION UNLOCK אבל לשתי ה"בעיות" יש פתרון זמין וזול ומוכח.
עברית - מובנית, הן לתפריטים והן למקלדות וכמובן יישור לימין.

המחיר הטוב ביותר ביחס למה שאתה מקבל - נקסוס 5 - אין שום ספק.
הממשק הוא אנדרואיד נטו - לא בדיוק מה שאתה רגיל מהסמסונג אבל לא ממש שונה 1/2 שעה ואתה שוחה בו.
מהיר כמו שד ומסך מעולה - כנ"ל המצלמה (גם של הנוט 3) אבל שוב,בגבולות הטלפון - זו לא מצלמת רפלקס..
אם אתה לא משיג בגרמניה (לקנות דרך חנות הגוגל שם ולהזמין OVERNIGHT) תגיד בפרטי "ונדאג" לך (חבל שלא אמרת קודם..) מגיע "פתוח" במקור.

הדיל הטוב ביותר שיש כעת - סמסונג גלאקסי S3.
יש עכשיו ברשת במכירים מצחיקים - אפילו פחות מ-300 דולר.
בשנה וחצי האחרונות שלחתי לחברים/משפחה 10 כאלה (ועוד כמה נקסוסים ואייפונים ..) - כולם מרוצים עד הגג.
טלפון מצויין עם מסך טוב מאוד ומהירות גבוהה ביותר - ספציפיקציות מעט נמוכות "מספינות הדגל" העכשוויות אבל עדיין אחד הטלפונים הטובים ביותר שיש.
שוב, לדאוג שיהיה SIM UNLOCKED וזהו..

הסינים.
במחירים של הנקסוס 5 והגלקסי S3, לא הייתי מסתכל עליהם.
מהירים ודי אמינים ובלי בעיות מיוחדות אבל גם ללא כל פיקוח על רמות קרינה ובטיחות הטענה/סוללות ובכל מקרה, לא ברמה של מה שציינתי למעלה..

ספרדי
16-03-14, 09:23
אני קניתי עכשיו HTC ONE הוא לא מוכר בארץ אבל בחו"ל הוא מאוד מוכר הוא יותר טוב מהגלקסי ומאייפון נוח לתפעול אפשר להפעיל עליו מערכת הפעלה של ווינדוס 8 או אנדרויד.
בא בעברית ושווה.
אני יודע שמוכרים אותו בגרמניה.
בהצלחה

Pageup
16-03-14, 12:38
דרור,
אני הייתי קונה מכשיר שיש לו LTE. אורנג' כבר בתהליך של הטמעה של הדור הרביעי ומתחילים לפרסם
שתוך מספר שבועות.חודשים הרשת תהיה זמינה לכולם. אני מניח שגם החברות האחרות בשלבים כאלה
או אחרים. חבל לקנות מכשיר שלא תומך בטכנולוגיה.
לא הגדרת תקציב ולכן הכל ספקולציות. ברור שה S5 של סמסונג הוא המכשיר הכי חזק אבל גם הכי יקר.
(אמור להיות זמין בסוף החודש למכירה) אטום למים ואבק וכו'. אם אתה אוהב את המותג אז....
מעבר לזה, יש לעיתים אזורים שלא תוכל למצוא ממשק עברי במכשיר. לקרוא ולכתוב עברית תוכל, אבל
התפריטים יהיו באנגלית (יש לי TAB3 בן חודשיים בלי אפשרות ל GUI בעברית).

shyy
16-03-14, 13:01
מעבר לזה, יש לעיתים אזורים שלא תוכל למצוא ממשק עברי במכשיר. לקרוא ולכתוב עברית תוכל, אבל
התפריטים יהיו באנגלית (יש לי TAB3 בן חודשיים בלי אפשרות ל GUI בעברית).

זה אמור לפתור לך את הבעיה של העברית : https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.c_lis.ccl.morelocale

לגבי מכשיר אני עם טלפון סיני איכותי כבר שנתיים בלי שום בעיה או תקלה

ירון גל
16-03-14, 13:22
כן הוויבר עובד טוב מאוד

אלדר
16-03-14, 14:40
אני עם thl w100 כבר 7 חודשים, המכשיר מהיר הביצועים טובים.
אבל waze ממש מדויק במכשיר הסיני, לא משהו שאי אפשר להסתדר.
הבעיה השניה עם המכשיר היא המצלמה, יותר נכון הקונקטור שלה שמשתחרר בלי הודעה מוקדמת.
בעיה נוספת היא חלקי חילוף למכשיר והדילמה האם שווה להשקיע תיקון של 150-200 ש"ח במכשיר שעולה 600 ש"ח.

*עדיין לא נתקלתי באפליקציה שלא עובדת ב thl*

דרור ברלי
16-03-14, 16:18
טוב, עזבו את ההמלצות על כל מיני מכשירים לא מזוהים. אני רוצה סמסונג. האם זה יהיה 3 או 4, או רוגבי/כל מכשיר הווי דיוטי אחר, רק שאלה של מחיר.
לי אין מושג טכני במכשירים סלולריים.

מה אני צריך לוודא במעמד הקנייה כדי שהמכשיר יעבוד פיקס כאן בישראל - בעברית - בלי שום התערבות טכנית מבחוץ?

Bernard
16-03-14, 16:20
היום, עם אנדרואיד 4.2 ומעלה, אין מכשיר שאין בו אפשרות לעברית מושלמת. לא טלפון ולא טאבלט...

ה-ONE מכשיר מצויין אבל יקר, יחסית ליתר ויש בו חסרונות של נקסוס/אפל, של סוללה בלתי ניתנת להחלפה ואין אפשרות לתוספת זיכרון ע"י SD - לפחות הנקסוס זול מאוד $350 לדגםה-16GB. אין תחרות למחיר הזה..

ה-S5 צפויי להיות יקר ו.. לא באמת יותר טוב מה-S4, שבגלל המחיר בכלל לא כללתי אותו.. (ולא, אן מה להשוות אותו לנוט 3).

Bernard
16-03-14, 16:44
טוב, עזבו את ההמלצות על כל מיני מכשירים לא מזוהים. אני רוצה סמסונג. האם זה יהיה 3 או 4, או רוגבי/כל מכשיר הווי דיוטי אחר, רק שאלה של מחיר.

מה אני צריך לוודא במעמד הקנייה כדי שהמכשיר יעבוד פיקס כאן בישראל - בעברית - בלי שום התערבות טכנית מבחוץ?

S3 - שיהיה I9300.
S4 - שיהיה I9500 או I9505.
ששניהם יהיו UNLOCKED וזהו.

- - - Updated - - -

אה, עוד משהו.
אם זה יהיה S4, לסוגיו, אל תעשה UPDATE שם, בניכר. חכה לארץ!!
אם ישאל אותך אם לעשות עידכון לאנדרואיד (לא לAPPS. זה אפשר) כשאתה מאתחל אותו, פשוט תלחץ על "לא".
עכשיו זהו.

raanan
16-03-14, 16:46

1+
לדעתי אתה בכיוון הנכון ... רק סמסונג ! (אמינות, מסך קריא, בנוי לא כצעצוע)
הצעה שלי, תחזיק S3 או S4 ביד ותחליט אם אתה מעוניין להסתובב עם מיני טאבלט בדגמ"ח (בכיס נורמלי הם לא נכנסים).
אם לא תתלהב (כמוני), אז גלקסי S2 או רוגבי (זהה בביצועים אך בריון עמיד).

בדגמים הללו אתה צריך לוודא שהמכשיר לא נעול ועם גרסת אנדרואיד 4 ומעלה (ככול שיותר גבוה הרי זה משובח ...).

בהצלחה
רענן

אלדר
16-03-14, 18:33
אם תחליט על גלקסי s-3 באייבורי יש מחיר טוב כולל שנתיים אחריות יבואן רשמי

Pageup
16-03-14, 18:55
יבואן רשמי לא בטוח שזה דבר חיובי. מעבר לזה שסמסונג מתעכבת בעדכונים. סאני מושכת אותם
עוד כמה חודשים.
זה שיש לך סוג של אבא בארץ מקל על החיים במידת מה. אני לא הייתי קונה S2 ובאמת הייתי שוקל
S3.
לקנות טלפון שבמקור הוא מיושן (S3 כבר שנתיים ו S2 בן 3) ולצפות שהוא יעבוד כמו שצריך עוד 3
שנים (וימשיך לעבוד עם התוכנות החדשות) זו אשליה. ה S2 לא יקבל יותר עדכוני מערכת הפעלה
ונראה שקצת קשה לו לפעמים עם התוכנות היותר כבדות (גם אקססוריז איכותיים קצת יותר קשה למצוא)

אלדר
16-03-14, 19:02
גם לדעתי אין טעם לקנות גלקסי S2

דרור ברלי
16-03-14, 19:51
אכן, אלה בדיוק הסיבות שאני לא רוצה מכשיר ממש מיושן.
אני לא מכור לחידושים. ממילא אני לא מנצל את כל היכולות של שום סמארטפון, אפילו לא עתיק כמו ה-S1 הנאמן שלי, אבל...
בתחום שמתחדש כל חודשיים-שלושה כמו טלפונים סלולריים, ומכיוון שאני לא פריק של טכנולוגיה ואין לי שום כוונה לשדרג מכשיר כל שנה, אני מעדיף להיות עם מכשיר מודרני יחסית שאינו ממש ארכיאולוגיה עבשה. מצד שני אני ממש לא רוצה להיות שפן נסיונות של דגמים חדשים שעדיין לא הוכיחו אמינות.

דור אחד אחורה (כלומר S4 הנוכחי, לפני פרוץ ה-S5) בהחלט מתאים לי. כשארצה להחליף אותו, בוודאי כבר יצוץ S8 ואז אחליף ל-S7....

boaz avrahami
16-03-14, 19:55
לפני שאתה רץ לרכוש תבדוק את המחירים בארופה מול ישראל ואת נושא האחריות.

מנסיוני ארופה לא תחרותית במיוחד.
בין היתר בזכות מעמ אפילו גבוה מבישראל.

נקודה למחשבה

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

OFF-RoaD
16-03-14, 23:09
חכה חודש וחצי, יצא האס5, ותוכל לרכוש לך 4 כאן בארץ במחיר מצוין

Bernard
17-03-14, 02:05
אחרי כ"כ הרבה טלפונים שעברו דרכי, בדרך לחברים/משפחה, לדעתי, ההבדל בביצועים/נתונים בין ה-S3 ל-S4 לא מצדיק את ההפרש במחיר וכנ"ל יהיה בין ה-S4 ל-S5.

ה-S2 וה-S3 בגודל כמעט זהה, בועז.

ה-S3 הוא סוס עבודה מוכח (לא כ"כ יפה אבל כבר עברנו את הגיל..) ול-S4 (אותו גודל בדיוק אבל מסך גדול יותר!) יכולה להיות בעייה עם נעילה אזורית (בגלל זה אמרתי לא לעדכן תוכנה שם..).

אם סמסונג (ואני בעד), ה-S3 הוא "הימור בטוח" במחיר הטוב ביותר..

דרור ברלי
17-03-14, 02:10

נקודה למחשבה

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

אבל שם אנחנו, כתיירים, מזדכים על המע"מ בשדה התעופה. ועוד במזומן... לא ככה?

Bernard
17-03-14, 02:24
לא תמיד - צריך לבדוק מראש ולהצטייד בטופס המתאים ובד"כ צריך להיות חתום ע"י החנות ולא כל החנויות מחזיקות אותו...
לי כבר קרה, כמה פעמים, שהכנתי הכל ובדיוק הקיוסק ההוא של החזר המע"מ היה סגור (טיסות לילה) ועד שמצאו והזעיקו את העובד התורן, כבר לא היה לי זמן ו"הלך" ההחזר...:(

boaz avrahami
17-03-14, 04:49
הקיוסק פתוח למיטב זכרוני בימים ב׳-ו׳ עד השעה 1800.
ההחזר הוא רק 10 אחוז והניג׳וס כמעט תמיד גרם לזה שהמעטפות עם בקבלות מגיעות איתי הביתה ובסוף הולכות לפח... למלא טפסים, לעמוד בתור..

תשווה כמה יעלה לך שם מול רכישה במרכז או אפילו באילת וקח בחשבון שפה יש אחריות.
כמעט בוודאות לא ישתלם מארופה.
מהמזרח או ארהב זה כבר סרט שונה מעט.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

tzagi
17-03-14, 06:35
גם לידיעתי המחירים בגרמניה לא תחרותיים ויתכן שאפילו אצלכם יותר בזול.
אבל במקום להתעסק עם שמועות תרים טל לשווערצע קופי ושאל מי נגד מי, כתימני, הוא יודע טוב מאד על איזה צד של הבראטוורסט מורחים את החילבה.

Tomer Gal
17-03-14, 07:13
סמסונג יקרים ולדעתי התמורה למחיר לא טובה כמו של lg . הנקסוסים והg2 מקבלים ביקורות טובות מאוד.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

דרור ברלי
17-03-14, 20:38
"ביקורות טובות" על ביצועים זה נחמד.
אותי מעניינות ביקורות על אמינות/עמידות/שרידות.

אמרתי לכם - ביצועים וריגושים אני מחפש במכוניות. בטלפונים אני מחפש דווקא את ה"טויוטה".
וכמו שיודע כל חובב טויוטות, ממש לא משנה איך זה נוסע - העיקר האמינות...

לשאול את השווארצע-קופ התימני זה בהחלט רעיון טוב. וגם להכין אותו מראש לאפשרות שאקפוץ לשתות איתו בירה...

Bernard
17-03-14, 22:11
לא יודע לגבי אמינות/עמידות/שרידות אבל הטלפון של הגמד (נקסוס 5 אדום) החזיק בדיוק שבועיים.
אחרי שבועיים נפל מכיס המכנס, כשהוציא בגדים מהלוקר, והמסך נשבר כולו - אבל המשיך לעבוד. ביום שישי שלחתי ל-LG, להחליף מסך..$250, על טלפון שעלה 400...
הגמד,אגב, מאשים אותי. הוא רצה לקנות כיסויי (שבהחלט יכול להיות שהיה מונע את הנזק) ואני אמרתי שכיסויי זה ביזבוז, אחרי שהזמנו את הגירסה היפה, המיוחדת (האדומה)...

זה נקרא שהוא לא שורד?

מצד שני..
ה-S2 שלי שרד כמעט 3 שנים בלי כיסויי ובלי מגן מסך ובלי כלום ונפל כמה וכמה פעמים ולא קרה לו כלום עד ש... נפל שוב ומת מיד.. במקום.. אין מסך ואין כלום...

- - - Updated - - -

הנה. עכשיו קיבלתי למייל ואפילו יש לו 4G, יענו דור רביעי..
http://www.ebay.com/itm/New-Unlocked-Samsung-Galaxy-S3-SIII-Sapphire-Black-4G-Android-Smartphone-i9305/201039412843?pt=Cell_Phones&hash=item2ecee1fe6b

דרור ברלי
17-03-14, 23:10
זה נקרא שאתה קמצן...
המכשיר עלה 400$, ואתה התווכחת על כיסוי שעולה, גג 10$?......

ל-S1 שלי יש כיסוי נורא פשוט. אפילו מכוער. לא מפריע לי כי גם המכשיר עצמו נעדר כל סממן עיצובי.
הכיסוי הוא מין פלסטיק גמיש וחלקלק כזה בצבע חום, אבל מסתבר שהוא מאוד יעיל כנראה.
המכשיר נפל ונחבט עשרות פעמים רבות מאוד ונאדה. עובד ועובד ועובד.

אגב - אני נגד מגיני המסך. מיותר לגמרי. המסך שלי בן 3 ונראה כמו חדש.

asypeer
17-03-14, 23:23

נקודה למחשבה

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

צודק. אירופה לא זולה במיוחד, מציאות יש יותר במזרח הרחוק או בארה״ב. בדוק אפשרות להזדכות על המע״מ בשדה התעופה. בשביל לחסוך כמה שקלים לא שווה להישאר בלי אחריות כשצריך אותה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

OFF-RoaD
18-03-14, 00:45
אן תחליט לקנות בארץ, ותרצה להביא מאילת ללא מע"מ, אשמח לסייע.

Bernard
18-03-14, 01:28
זה נקרא שאתה קמצן...
המכשיר עלה 400$, ואתה התווכחת על כיסוי שעולה, גג 10$?......

ל-S1 שלי יש כיסוי נורא פשוט. אפילו מכוער. לא מפריע לי כי גם המכשיר עצמו נעדר כל סממן עיצובי.
הכיסוי הוא מין פלסטיק גמיש וחלקלק כזה בצבע חום, אבל מסתבר שהוא מאוד יעיל כנראה.
המכשיר נפל ונחבט עשרות פעמים רבות מאוד ונאדה. עובד ועובד ועובד.

אגב - אני נגד מגיני המסך. מיותר לגמרי. המסך שלי בן 3 ונראה כמו חדש.

ברור שאני קמצן... בגלל זה חשבתי אם לתן לגמד אתהטלפון או שיחזור להשתמש בלבנה הישנה..

אבל הפעם זה לא היה מקרה - פשוט הנקסוס הוא טלפון יפיפה עם קוים עדינים ו... יפים. חבל לשים עליו כיסויי. פשוט צריך לא להפיל אותו. זה הכל...
אבל אחרי שמוציאים $250 דולר על תיקון... קניתי כיסויי יפיפה (הגיע היום. הטלפון עדיין בתיקון..) ובגלל שאני קמצן, השגתי ב-$19 במקום ב-$25.. חשבו שיעבדו עלי...:cool:.

בכל מקרה דרור, שלחתי לך פרטי..

ofiredri
18-03-14, 09:05
דרור, ב S4 היו תופעות סוללה מתנפחת ומערכת הפעלה שנתקעת. מי שרכש מהיבואן הרשמי בישראל קיבל שירות ברמת חו"ל בצורת החלפת הסוללה ושדרוג מערכת ההפעלה.
מי שקנה בחו"ל או אצל יבואן מקביל קיבל הפניית גב.
לשיקולך האם לקנות בחו"ל, גם בהקשר אמינות המכשיר.

Pageup
18-03-14, 10:13
אופיר,
כדי לדייק, ההחלפה אמנם התבצעה די בקלות (מה אכפת להם, סמסונג אישרה להם להחליף אחרי שהודתה בבעיה), אבל,
כדי לקבל את ההחלפה נפרדת מהטלפון ליום (אם נסעת אליהם לפ"ת) או יותר אם זה התבצע דרך חברות הסלולאר/שליח.
עוד כמה נתונים מעניינים:
1) הגרסאות של סאני מגיעות במקרה הטוב 3 חודשים אחרי שאר העולם (ובמקרים אחרים גם חצי שנה אחרי).
2) במקומות מסויימים בעולם מותר לך לעשות Unlock ו Root. בארץ זה מסיר את האחריות (ואני לא מדבר על רום מקוסטם).
3) במקרה של תקלה אתה נפרד מהמכשיר ללא מעט זמן - במקומות אחרים שמחזיקים מעבדה זה לפעמים במקום.

לי יש S3 של סאני (קניתי אותו במכירה המוקדמת וקיבלתי אותו בין 300 הראשונים בארץ שהוא יצא כי רציתי אותו כאן ועכשיו
ושילמתי עליו מחיר גבוה בגלל זה - בעיקר כי הטלפון הקודם היה על כרעי תרנגולת) ואני לא בטוח שבפעם הבאה אני אקנה
אחד שלהם.

Bernard
18-03-14, 17:32
אני בכלל לא נכנס לזה אם זו באמת "היתה תופעה" או תקלת בסידרה מצומצמת.
אני רק יכול להגיד שני דברים:

לא שלחתי לארץ S4, בגלל שהקשיבו לי שההפרש במחיר בינו ל-S3 לא שווה ובמיוחד כשיש נקסוס 5, שיותר טוב מה-S4 בכל פרמטר ועולה המון פחות.
היום אני הולך לחנות אפל, כאן ליד הבית, להחליף/להחזיר עוד 2 5s (שלוש בסה"כ, מתוך 5 ששלחתי) בגלל שהפסיקו לעבוד פתאום, שלושה ימים אחרי ההוצאה מהקופסה בארץ..) ואף אחד לא מדבר על "תופעה ידועה"...

בכל מקרה, לקנות סוללה עבור סמסונג זה גרושים (ובטח לא חייבים מקורית של היבואן) - יש סוללות מצויינות וטובות יותר מהמקור ב-$20 ולהחליף, בניגוד לטלפונים אחרים (אפל, HTC, נקסוס) זה עניין של 10 שניות..

הכוכב הכחול
10-05-14, 10:15
"ביקורות טובות" על ביצועים זה נחמד.
אותי מעניינות ביקורות על אמינות/עמידות/שרידות.

דרור,
נמצא הטלפון האולטימטיבי בשבילך
https://www.youtube.com/watch?v=mVPku-xItv8

boaz avrahami
10-05-14, 10:34
אני בכלל לא נכנס לזה אם זו באמת "היתה תופעה" או תקלת בסידרה מצומצמת.
אני רק יכול להגיד שני דברים:

לא שלחתי לארץ S4, בגלל שהקשיבו לי שההפרש במחיר בינו ל-S3 לא שווה ובמיוחד כשיש נקסוס 5, שיותר טוב מה-S4 בכל פרמטר ועולה המון פחות.
היום אני הולך לחנות אפל, כאן ליד הבית, להחליף/להחזיר עוד 2 5s (שלוש בסה"כ, מתוך 5 ששלחתי) בגלל שהפסיקו לעבוד פתאום, שלושה ימים אחרי ההוצאה מהקופסה בארץ..) ואף אחד לא מדבר על "תופעה ידועה"...

בכל מקרה, לקנות סוללה עבור סמסונג זה גרושים (ובטח לא חייבים מקורית של היבואן) - יש סוללות מצויינות וטובות יותר מהמקור ב-$20 ולהחליף, בניגוד לטלפונים אחרים (אפל, HTC, נקסוס) זה עניין של 10 שניות..

ברנרד,

בעוד כמה חודשים אני אשדרג ככול הנראה את האיפון 4 שלי למכשיר חדש יותר.
האמת שהייתי מושך איתו עוד הרבה זמן אולם בשלי כבר אין תמיכה למערכת ההפעלה החדשה והוא הופך להיות איטי.

אי לכך אשמח לקבל את המלצתך איזה אייפון לרכוש וכמה זה עולה?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

Bernard
10-05-14, 18:18
אתה צוחק עלי, כן?
בועז, אתה עם אייפון? חראם!.

בכל מקרה, אם אתה רציני..
אייפון זה , כמו שחבר שלי אומר, IDIOT PROOF - יענו אין מה לחשוב ואין מה לחפש ואין מציאות - קונים דרך אפל, את החדש ביותר שיש באותו רגע.

עדיף לקנות בארה"ב אבל:

מרגע השקה, לוקח כמה שבועות עד שמוציאים "לא נעול"- בשבועות הראשונים מוכרים רק דרך ספקיות הסלולאר.
לא שווה לפתוח נעילה לבד - עולה רק 25-50 דולר אבל (בד"כ) עם עידכון התוכנה הראשון, הנעילה חוזרת.
אין שירות בישראל, לטלפון שלא נקנה בישראל - במילה אחת - נבלות. צריך לשלוח לכאן (לארה"ב).
לא משנה איפה תקנה, זה עדיין יהיה רק.. אפל.

בכל מקרה, השירות מ-צ-ו-י-ן. אין הגדרה אחרת - יש תקלה, מגיעים לחנות (ליד הבית), בודקים שאף אחד לא פתח בורג ומיד נותנים לך חדש מהקופסה - 5 דקות.

לעו-מת זאת.
נקסוס 5, שעולה על כל אייפון בכמה דרגות, עולה (פה) $350 (ל-16GB) או $400 (32)ץ
בפסח הבאנו לאמא של SHIMBO נקסוס 5, מתנה ליומולדת, במקום הנוקיה הישן שלה (צדפה!!) - הבחורה מתנגדת לטכנולוגיה באופן אובססיבי ובנשך שנים התנגדה להחליף את הטלפון.
אחרי תקופה קצרה של "דווקא" (לא צריכה את זה ולא מתכוונת להשתמש) הגברת "גילתה, את האור - תוך יום השתלטה על האנדרואיד ואפילו התחילה לבלבל את המוח עם וואטס-אפ (אני חסמתי אותה..).
למה אני מספר את זה - להראות שגם האנדרואיד הוא אינטואיטיבי וקל להבנה גם למי שלא מבין כלום, בניגוד לכל מיני סיפורי מעשיות של "מבינים"...

savyon
10-05-14, 18:32
מתעלק על האשכול

אני יכול לקנות טלפון ברומניה,
יש לי שתי שאלות:
1. נקסוס 5 או גלקסי 5?
2. איך עושים את זה? איך קונים נקסוס? מה השלבים? הבנתי שאי אפשר לקנות מהארץ?
בקיצור,
אשמח להסבר מפורט...

תודה
סביון

Bernard
10-05-14, 18:55
לדעתי.

כל היתרון של הנקסוס, הוא המחיר הזול שלו.
הספציפקציות שלו הן ברמה הגבוהה ביותר, במחיר הנמוך ביותר.
כשקונים אותו בחנות "רגילה" או דרך חב' הסלולאר, המחיר דומה מאוד ליתר המכשירים ברמה שלו ואז, למעשה, נעלם היתרון שלו.
לכן, הייתי אומר לקנות אותו רק דרך חנות הגוגל - צריך לבדוק אם זמין ברומניה. פשוט מאוד. צריך להכנס לגוגל, דרך I.P. רומני, יענו מישהו ברומניה, ולבדוק (ב-DEVICES) אם הנקסוס מופיע ברשימה.

הגלקסי 5 יקר מאוד.. ובלי תמורה (שוב, לדעתי) ממשית על הגלקסי 4, שעכשיו יש להשיג בזול (מחיר דומה לנקסוס).
הייתי ממליץ לשים לב, במיוחד בחו"ל, לספציפקציות של הגלקסי 4 - לפני מספר חודשים החלו למכור גלקסי 4 עם מעבד טוב/חזק יותר מזה הנמכר (בד"כ) בארץ. למעשה, עם המעבד הזה (SNAPDRAGON 800. במקור הגיע/מגיע עם 600), הגלקסי 4 מיישר קו עם הנקסוס 5 ויתר מכשיר הדגל (של עד לפני חודשיים שלושה) ומהווה קנייה מצויינת.
בפסח הבאתי כזה לבן של חבר והמכשיר פשוט טס!

boaz avrahami
10-05-14, 19:31
אדיוט פרוף או לא לי ולאשתך אותו טעם...
מעדיפים אייפון ונוסעים בג׳יפ.
אבל עזוב שטויות לא תשכנע אותי לעבור לאנדרואיד כי כמוך גם אני מושקע ( בצוכנות ניווט).
בקיצור, כמה עולה אייפון חדש פתוח בארה״ב?

סביון- בדוק היטב מחיר מארופה.
אמנם סיכוי קלוש שידפקו עירקי במחיר אבל בכ״ז... הם רומנים

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

erezgur
10-05-14, 19:34
אולי יעזור למישהו - בדיקת מצאי נקסוס בחנות גוגל במקומות שונים בעולם (ללא רומניה) - http://www.n4checker.com/

ארז גור

Bernard
10-05-14, 20:06
אדיוט פרוף או לא לי ולאשתך אותו טעם...
מעדיפים אייפון ונוסעים בג׳יפ.
אבל עזוב שטויות לא תשכנע אותי לעבור לאנדרואיד כי כמוך גם אני מושקע ( בצוכנות ניווט).
בקיצור, כמה עולה אייפון חדש פתוח בארה״ב?

סביון- בדוק היטב מחיר מארופה.
אמנם סיכוי קלוש שידפקו עירקי במחיר אבל בכ״ז... הם רומנים

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

כמו שכבר הזכרתי/התנצלתי לא פעם - אישתי קיבלה את הזבל הזה מהעבודה. בחינם!
חינם, זה הטלפון הכי הטוב והכי המשוכלל שיש. על זה אין ויכוח בכלל.
בגלל זה, כמו בעלי המאזדות 3 מהעבודה, היא לא כ"כ שומרת עליו - יש לי שניים כאלה (אייפון 5) זרוקים במגירה, עם מסך שבור.
לפני 1/2 שנה החלפתי מסך באחד - עלה $70 ועשר דקות עבודה. עובד מעולה.
אתמול הזמנתי מסך לשני - $35... לך תבין.
חוץ מזה, לגמדה הבינונית יש אייפון 4S (גם מהעבודה, לפני השידרוג ל-5). עכשיו היתה לה בת מיצווה והיא רוצה רק... נקסוס 5, כמו לגמד!

לעניין.
אלה המחירים של אייפון 5s פתוח.
על זה צריך להוסיף מס (7%).
87111
ואלה המחירים של אייפון 5c פתוח (המס, כנ"ל):

87112

ה-5c, הוא למעשה אייפון 5 במעטפת פלסטיק (יש חמישה צבעים).

יש גם 4s אבל ממש לא שווה להתעסק.

כמו שניתן לראות, מחירים הזוייים, ביחס למה שאתה מקבל..

boaz avrahami
10-05-14, 20:26
המחירים הגבוהים מסבירים למה מישהו נוגע באנדרואיד.
אם המחירים היו זהים אתה היית כנראה בין הבודדים עם אנדרואיד.

בכל אופן תודה מעומק הלב על העזרה.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

Bernard
10-05-14, 20:56
שטויות.
יש לי בבית 4 דורות ושישה דגמי מכשירים, לפי סדר הופעה בשוק:

LG אופטימוס 2.
גלקסי S2.
אייפון 4S.
אייפון 5.
נקסוס 5.
גלקסי נוט 3.

בנוסף, בזכות עזרה לחברים ומשפחה, יצא לי לבדוק ולהשוות (כל טלפון עובר איתחול ובדיקה, לפני שנשלח - חלק מהשרות:)) גם נקסוס 4, גלקסי 3 וגלקסי 4.

למעט האופטימוס (שאין לו עידכון כבר 3 שנים- אנדרואיד 2), כולם יותר מהירים מהאייפונים, מסך גדול ונוח יותר ולנקסוס ולנוט 3 המסך טוב יותר... ברמות.

אה, כן.
היה גם, ממש לא מזמן, גם איזה HTC ONE אחד - טלפון מדהים.

בקיצור, כולם יותר טובים מהאייפונים.
נראה לי שאפל פשוט ממחזרים לקוחות "שבויים".
אין הרבה לקוחות "חדשים" אלא בעלי אייפון שמשדרגים לחדש יותר...

מה שכן - שירות!!
לא מתעסקים בכלל עם תיקון מכשיר - אתה בא משאיר את המקולקל/שבור(אם יש ביטוח) ולוקח חדש. נקודה.
זה אמנם מגולם במחיר (בגדול) אבל חוסך כאב ראש.
נשבר לי טאבלט סמסונג ונקסוס - שולחים לאיזה מרכז שירות בטקסס (יומיים משלוח) ואז מחכים להערכת מחיר ואז מאשרים ואז מתקנים ואז שולחים חזרה - שבועיים תהליך... מאוד מעצבן.

- - - Updated - - -

ואם אתה צריך משהו, רק תגיד..

boaz avrahami
10-05-14, 21:24
פה בישראל השרות של אפל נראה כמו השרות אצלכם לקוראנים.
אתה מפקיד, מקבל איזה מכשיר זמני ( לא סמארקפון) ואת שלך אחרי שבוע שבועיים כשהוא חוזר מאירלנד או השד יודע.
שברתי לפני שנתים את השקע טעינה ובגלל השירות המופלא הזה הלכתי לתקן במעבדה פרטית...
מאז החלפתי פעמיים סוללה במאה שקל כולל עבודה.
כמה זה עולה בנקסוס?
ומה בכלל עלות התיקונים באנדרואיד לעומת אייפון?

וממתי מסך גדול זה פונקציה נחשקת?
שנים אני משלם הרבה יותר על מזעור.
מסך גדול טוב למי שמשחק עם הטלפון ולאו דווקא עובד.

ראה בעצמך אצלך בבית -
מי שעובד יש לו אייפון.
כל השאר עם אנדרואיד 😜

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

Bernard
10-05-14, 22:57
קודם כל, מסך גדול זה יותר נחמד ממשקפיים.
שנית כל, מי שעובד, בכלל לא משנה לו איזה טלפון יש לו..
שלישית כל, למה להחליף כמה סוללות? כל פעם 100 ש"ח? אם אין אחריות, מחליפים לבד - שלוש דקות עבודה ובכלל, $30 ויש לך קייס, כולל סוללה חיצונית. מחזיק יום שלם + בקלות (כולל המון קנדי קראש..) וגם מגן על הטלפון..
רביעית כל, דווקא למי שצריך את הטלפון לעבודה (מיילים ואופיס וכו'), מסך גדול עדיף - שלא לדבר על האפשרות לעבות על כמה תוכניות/תוכנות/אפליקציות במקביל... ומהר...

תיקונים לנקסוס - יקר מאוד. כמו אייפון.
החלפתי מסך, שהגמד שבר שבועיים אחרי הקנייה - $160.
החלפת מסך אייפון (מקורי בחנות) $145 +מס.
סוללה בנקסוס... חדש יחסית. לא נדרש להחליף - מחזיקה יום (בקושי), כולל פייסבוק ומשחקי רשת כל היום... כל היום... נראה לי סביר בהחלט.

דרור ברלי
11-05-14, 15:08
דרור,
נמצא הטלפון האולטימטיבי בשבילך
https://www.youtube.com/watch?v=mVPku-xItv8

אהבתי!!! דבר כזה אני צריך.
המחירים באיביי למכשיר לא נעול, עם אנדרואיד 4.1 ג'ליבין, בין 1,100 ל-3,000 פלוס לדגם עם שני כרטיסי SIM(?) שנראה לי יקר.
אין לי מושג בדברים האלה. אשמח להסברים/המלצות וכו'.

tzagi
11-05-14, 21:46
הדגמים עם 2,3 או 4 סימים הם מכשירים שמיועדים לשוק הסיני, הבעיה איתם זה התדירות של הרדיו 3G, חובה לדעת מראש עם איזה תדירויות זה בא ואם יש תמיכה בארץ
דוגמה בפועל, לפני חודש הזמנתי לחבר קופי של גלקסי מגה, עלה $150 כולל משלוח, במחיר הזה מכשיר מאד מרשים. ניסינו אותו בטימובייל ואין 3G הוא יצתרך להחליף שרות ל ATT,
המכשיר עובד על תדירויות 3G: WCDMA 850/1900/2100MHz, חסר לו 900 ו1700 MHZ
למי שמעוניין:
http://www.banggood.com/Blackview-JK809-6_0-Inch-8G-ROM-Andriod-4_2-MTK6589T-Smart-Phone-Black-p-87406.html

-->