PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה על עסק הוגן והגון:

PW
16-03-14, 21:32
מעשה שהיה, כך היה:
הגיע זמנם של הצמיגים באוטו להיות מוחלפים מחמת זקנתם המופלגת, התייבשותם ועוד כהנה וכהנה.
בדקתי אפשרויות, השוויתי, חקרתי - ולבסוף פניתי לאסף מ"צמיגי מוריס" על יד צומת בית עובד. הסכמנו על שישה צמיגים ממותג נחשב, ידוע ומוכח (2 ספרים יש לאוטו) מהסוג הקרוי במקומותינו: "MT" - יענו: צמיג "שטח מלא".
ביום שישי אחד, זה מכבר, נקראתי לתחנת הדלק אשר על יד צומת בית עובד. הצמיגים הוחלפו - ואני הפלגתי לדרכי שמח וטוב לב.
והנה, לאחר זמן קצר וכך וכך ק"מ - הבחנתי כי אחת הקוביות בצמיג האחורי החדש נתלשה / נפגעה. בדיקה מעמיקה יותר בכל הצמיגים הראתה כי רמת השחיקה איננה סבירה לצמיגים בגילם, בקילומטרז' שעברו ובאופן השימוש.
טלפון לאסף, בדיקה קצרה, כמה תמונות למשווק והבטחה כי הכל יהיה בסדר ויטופל על הצד הטוב ביותר.
לאחר כשבוע, נקראתי שוב לדגל - להחלפת כל ששת הצמיגים במותג אחר, גם הוא ידוע ומוכח - ובתקווה שיהיה טוב יותר.
ההתנהלות של אסף מ"צמיגי מוריס" בכל התהליך הייתה למופת: אחראית, הגונה, ישרה, אמינה ומסייעת, מייצגת את הלקוח מול היבואן ותחושה של אחריות ודאגה עד לקצה הפתרון.
"לא קנית ברחוב" הוא חזר ואמר לי, תוך כדי דאגה לכוס קפה הפוך משובח עבורי וניהול משא ומתן מול יבואן הצמיגים.
למותר לציין כי עבודת החלפת הצמיגים: פירוקם, החלפתם, איזונם וכד' - הייתה ללא תשלום נוסף ועל הפנצ'רייה.
אולי כסף אסף לא הרוויח כאן, אולי אפילו קצת הפסיד - אבל הרוויח לקוח מרוצה ונאמן.
ואני הקטון, לא נותר אלא לומר מקצת שבחו של אדם שלא בפניו (אינני יודע אם הוא מבקר כאן) ולהמליץ על העסק הנ"ל בכל פה.
למותר לציין כי אין לי כל קשר עסקי ו/או אחר לבית העסק הזה למעט התרשמותי העמוקה והטובה מבעליו ומאופן התנהלותם (מדובר בעסק וותיק בניהולם של שני אחים שאסף הוא אחד מהם)
"יצאתם צדיקים"
בכבוד
PW

Bernard
17-03-14, 01:13
ידעתי שהשם נשמע לי מוכר:http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/60549-%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%95-%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%99%D7% 9F-%D7%9C%D7%94%D7%A6%D7%98%D7%A8%D7%A3-%D7%9C%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%95-%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%95%D7%92%D7%A0%D7%99%D7%9D/page2

פנצ'ריה טובה וזולה, עם שירות ממדרגה ראשונה באיזור השפלה "צמיגי מוריס - בית עובד", נמצאים בתוך תחנת הדלק סונול בית עובד, שממוקמת בצומת בית עובד :)

עובד איתם כבר כמה שנים, תמיד מרוצה.

YosSima
18-03-14, 00:14
אולי כסף אסף לא הרוויח כאן, אולי אפילו קצת הפסיד - אבל הרוויח לקוח מרוצה ונאמן.
PW

כנראה שיותר מאחד ... בפעם הבאה שארכוש צמיגים , אסף יהיה הראשון שאגיע אליו .
תודה

גבי פ.
18-03-14, 09:17
עובד איתם מספר שנים.
אדיבים, מקצועיים וישרים.
מומלץ ביותר

יריב קלר ברוך
18-03-14, 09:25
כל הכבוד

opl
18-03-14, 10:31
אני רק שאלה... למה דרשת שהספיירים יהיו גם חדשים?

boaz avrahami
18-03-14, 10:37
קראתי כמה פעמים ואני מתקשה לעכל.

האם היבואן לקח אחריות או שמוריס לקח על עצמו את הנזק?

כך או כך אין ספק שהייתי מתעדף ספק כזה גם אם המחיר שלו היה מעט יקר מהמתחרים.
כל הכבוד!

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

PW
18-03-14, 13:41
אני רק שאלה... למה דרשת שהספיירים יהיו גם חדשים?
יקירי:
אני מגלגל 6 צמיגים בסט עם תחלופה ביניהם בערך כל 10K ק"מ, כך שהשחיקה אחידה בכולם.
כשאני מחליף - אני מחליף את כל השישה.
השישייה הראשונה כולה הייתה חשודה בפגם מובנה, (לא רק הרביעייה שנסעה בפועל) ועל כן ביקשתי להחליפה כולה באחרת.
לשמחתי כך היה.

Bernard
18-03-14, 16:41
העלתי לינק של השירשור הנוכחי, לשירשור אחר ושם לא היתה תגובה.

איפה כל אלה שיסבירו לכולנו כמה בית העסק לא יכול להשרות לעצמו להפסיד, על פירוק 6 גלגלים מהרכב, הסרת 6 צמיגים, הרכבת 6 צימיגים, איזון מחדש והרכבה על הרכב בלי לשלם על כל זאת מחדש!!!
למוריס אין שכ"ד לשלם? אין לו עובדים, שמשלמים עליהם ביטוח לאומי? החשמל אצל מוריס, זה בחינם? את הקפה הוא מקבל ישירות מטורקיה, ע"ימבריחים קזאחים?
הלקוח שכב על גבו וקישקש בזנב, שלא היה צריך לשלוח אותו לגולאג, לחינוך מחדש?
ועוד לא התחלתי לדבר על היצרן/יבואן, שבטח עושה עסקים בשביל הכייף ולא בשביל להרוויח...

אז שלא יספרו לי כמה מסובך לתת שירות טוב, פה בארץ, בגלל שכ"כ קשה והלקוח הוא חרא ולא "מדבר יפה"...
הסיפור הזה,פה, עשה לי טוב.. באמת.

ניב151
21-03-14, 20:31
מוריס רק פמצ'רמאעכר , הוא לא צמיגאי של הביוקר.
של רכבי מירוץ וכו'

foxy
21-03-14, 20:50
גם אני קניתי 5 צמיגים מאסף מצטרף להמלצה בחום אחלה שרות אחלה מחירים אחלה אנשים מומלץ בחום

boaz avrahami
21-03-14, 21:08
ברנרד אתה יודע את כל הפרטים?
אם לאסף לא היה גיבוי להחלפה מהיבואן הוא גם היה נותן כזה שרות טוב?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

Bernard
22-03-14, 05:09
בועז.
כמו שאמרתי קודם - אני לא יודע כלמיני פרטים נסתרים ולא לחשים ולא שיקויים - אני יודע מה שמספרים פה.
ומה שמספרים פה זה שלא מעניין אותי איזה גיבויי אותו אסף קיבל או לא קיבל להחזרת הצמיגים, הוא לא לקיח גרוש על פירוק/איזון/הרכבה ולא טען ש-PW לא דיבר יפה ולא יילל שיש לו חשבונות לשלם...
זה מה שאני יודע - אם אתה יודע משהו אחר (בכל המקרים שהוזכרו בפורומים), תתכבד ותשתף ואז נוכל לשקול בצורה יותר מושכלת...

ונדמה לי, אם אני זוכר נכון, שהויכוח ההוא היה בדיוק עם היבואן ולא עם המתקין, שתמך בבחורצ'יק ההוא. אולי אם אותו יבואן (של BF) היה נותן גיבויי, כמו היבואן הנוכחי, היינו קוראים ת'רד "תודה" במקום ת'רד "אכזבה...

אז פה יש לנו שילוב טוב ואולי מתקין עם יותר "כוח" ובכל מקרה הייתי הולך אליו וקונה צמיג שהוא היה ממליץ לי (במגבלות הדרישות, כמובן)..

raanan
22-03-14, 07:32
אחלה פנצ'ריה ! אחלה שרות ! אחלה סיפור ! רק חבל שפרט חשוב לא מופיע בסיפור המפרגן, איזה יצרן, דגם וסדרת ייצור הצמיגים ?

רענן

boaz avrahami
22-03-14, 11:58
ברנרד,

כל סיפור מורכב מהמון פרטים קטנים.
בשביל להשוות את המקרה הזה למקרה אחר חשוב שנדע עוד כמה פרטים.
למשל פרט אחד מרכזי מאוד והוא מי גיבה את הנזק של הצמיגים.
עבודה בסדר גודל כזה זה שקול למקרה של הבולמים - רצון טוב במקרה הקיצוני לרעה.

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

ניר ל
09-05-14, 08:52
בעקבות ההמלצה החלפתי גם אני ארבעה צמיגים לפאג׳רו לפני החג אצל מוריס

זה קרוב אלי , שירות מהיר ואחלה קפה , גם המחיר נשמע לי טוב למרות שלא ערכתי סקר שוק ולא שאלתי אפילו לפני ההזמנה...
720 לפני מע״מ ל bf at 31/10.5 . הפעם ביקשתי שיזמינו לי סט טרי מ 2014 אחרי שהסט הקודם שהיה בן שנה + כשהורכב הראה סימני יובש מהר מדי לטעמי.
נענו ברצון , ביררו עם היבואן , הזמינו והרכיבו לי באותו יום .

בלי קשר למוכר כמובן , יש לי ספק רב לגבי bf-at , הם היו נטחנים בשטח , התייבשו כעבור שנתיים בערך , קיבלו סדקים לא יפים , אבל סחבתי איתם 4 שנים בלי פנצ׳ר , בלי רעשים ובלי רעידות מורגשות אז החלטתי לתת עוד צ׳אנס , מה גם שההפרש בינם לבין דגמים אחרים 50/50 שהוצעו לי היה זניח.

-->