PDA

צפייה בגרסה מלאה : ועוד עסק פשט רגל*****נכתב בעקבות התגובות על בעלי מקצוע******

yes1952
16-03-14, 22:43
רשת רהיטים נוספת פשטה את הרגל-עודים שלא קיבלו חודשיים משכורת המשיכו לקחת כסף מלקוחות והנה הצטרפו למעגל האזרח הקטן הדפוק עוד כמה עשרות נעשקים,
ובטלויזיה אומרת שופטת בית דין מחוזי שחוק החברות מאפשר לטייקונים ולא רק לעשות תספורות,כן אתם אילו שיש להם כסף חסוך בפנסיה תשארו במקרה הטוב עם 70 אחוז
כמובן שבעל העסק הקטן שמסתבך והוצאה לפועל יושבת לו על הצוואר נאלץ למכור את כל רכושו ולפעמים גם ללכת לכלא
וזה מביא אותי לחשוב שהסיבה שעורכי הדין שורדים במדינה הזו הינה שרוב האזרחים הם תמימים וחסרי הבנה בסיסית בחוקי השוק-כן גם נאיביים
וכן זה גם אמחמו לא שונים מהכלל-לפחות חלקנו,
אני רק יכול להעיד על עצמי שהיתה תקופה שהייתי חייב למוסדות פיננסים וחברות תקשורת סכומים לא קטנים,עם משפטים והתמודדות מול הוצאה לפועל ,רשמים ופקודות מעצר,
שילמתי את כל חובותי לעסקים אילו אחרי מאבק של כמה שנים ,מאבק בו הם קיבלו בדיוק את מה שהייתי חייב להם ולא פרוטה מעבר-וזו היתה גישתי לאורך כל ההתמודדות שציינתי לעיל,
אך לעולם לא לקחתי כבעל מקצוע כסף מלקוח ולא בצעתי את העבודה עליה התחייבתי,
סיכומים צריך לכבד אחרת כל נושא המסחר בארץ ירד לטמיון ויהיה כאוס שכנראה הינו בדרך (נביא זעם?אולי)
יש הדדיות בין לקוח לבעל מקצוע,באם בעל מקצוע מקבל זמן ביצוע בלתי מוגבל גם זמן תשלום התמורה במיוחד באם שולמה מקדמה יכול להיות כזה,
לגבי השרשור עם רוק סוליד-כן לדעתי הם אנשים נחמדים מאוד ובעלי מקצוע מעולים אבל,,וכאן האבל הגדול,
גם עם חתמת עיסקה עם לקוח אתה חייב לבצע אותה על הצד הטוב ביותר תמורת התשלום עליו סיכמתם,
וזה לדעתי הכשל של החברה האילו,
אני עוסק במסחר קטן,ממש קטן,כל הסיפור הינו חנות מתנות בגודל של 40 מטר מרובע-ואם אני או הבת שלי או אשתי שבאה לעזור נותנים מחיר למוצר והלקוח משלם,אפילו באם הם טעו לרעת העסק אני אספוג זאת-מפני שאני תלוי בלקוחות שנכנסים לקנות ויש לי תחרות רבה,
ולשאלה שאולי תשאל,אם גביתי יותר מידי כסף מלקוח?אני אחזיר לו את ההפרש-ככה חונכתי וכך אני שורד את המיתון הזה,
כן יש מיתון בארץ והרבה עסקים לא מתכננים את עיסקם כיאות,
מצד שני עם ספק סידר אותי פעם אחת,לא תהיה לו הזדמנות שניה ,היום אפשר לקנות הכל בכל מקום,
אני חושב שהאתר הזה החכים אותי ונתן לי במה להתבטא,ולא פעם בעקבות הקריאה על נותני שירות כאן באתר וגישת החברים לנושאים שונים נתנה לי כלים איך להשתדל לנהוג בלקוחותי טוב יותר,לקוח שאינו מרוצה ,לא יגיד לך הוא פשוט יעלם אך לחוג חבריו הוא יזרים מידע שלילי,
מידע חיובי לא תמיד זורם
כך בעצם הכתיבה יש לי עוד חומר למחשבה ,ואם מישהו ילמד משהו מהכתוב כאן,אשרינו
חג שמח

tzagi
17-03-14, 05:51
יוסל...אתה יודע שאצלי הבנת הנקרא זה לא השריר החזק אז אפשר לקבל פרשנות בצד? ממש לא הבנתי מי נגד מי.

yes1952
17-03-14, 07:56
יש חיים מעבר לרווח הכספי-
ופרשנות?
תפרש כפי שנראה לך ולפי מה שאתה מבין

שמוליקו
17-03-14, 08:36
נפלתי איתם עכשיו ב 13000 ש"ח (שלוש עשרה אלף).
עובד עצות, לא יודע מה לעשות.
שיכנעו אותי לתת מקדמה במזומן כדי לחסוך עוד 4000.
לא נדלקו לי נורות האזהרה :(

באסה.

shmil
17-03-14, 09:14
נפלתי איתם עכשיו ב 13000 ש"ח (שלוש עשרה אלף).
עובד עצות, לא יודע מה לעשות.
שיכנעו אותי לתת מקדמה במזומן כדי לחסוך עוד 4000.
לא נדלקו לי נורות האזהרה :(

באסה.
מי, הרהיטים?

ניר ל
17-03-14, 09:30
יוסי , אני חושב שבדבר אחד אתה טועה - מידע חיובי לא רק שזורם , אלא אפילו ביתר שאת לעומת מידע שלילי . אנשים אוהבים לפרגן כשהם זוכים לשירות או מוצר טוב והם אף נוטים לפרסם את זה מעבר לחוג המכרים הקרוב . לעומת זאת , כשהם נדפקים הם בד״כ מעדיפים לשמור את זה לסביבתם הקרובה ואתה יכול לראות את זה יופי כאן באתר . מעט פרסום שלילי ביחס לתלונות.

שמוליקו
17-03-14, 09:32
מי, הרהיטים?

כן שמיל
דיוואני אנד דיזיין.

ניב151
17-03-14, 10:49
לצערי אבדנו מזמן את הדרך בכל מה שקשור למסחר והגינות.
אם זה בתספורות שעשו התייקונים , בעלי עסקים שלוקחים מקדמות ולא מכבדים ולקוחות של מכבדים צ'קים שחוזרים על ימין ושמאל.
לא מזמן עבדתי בחברה ארופאית בין לאומית שניסת לעשות פה עסקים, היא נתקלה בחוסר יושרה וההגינות של כל בעלי העסקים והרשיות איתם התמודדה.
בחוסר האמינות והשקיפות בין הסיכוים בעלח פה ולחיצות היד לבין ההסכמים הכתובים, וכך לאחר שנת פעילות השקעה של מיליונים קיפלו את הרגלים וברחו,
הם לא האמינו שכך מתנהלים עסקים בישראל.

boaz avrahami
17-03-14, 11:48
נו, באמת....
חברה בנלאומית שסוגרת משרדים בגלל היושרה הישראלים.

בעסקים לא סומכים על יושרה ועל סיכומים באוויר.
זו יכולה להיות אווירה עיסקית תומכת יותר או פחות אבל לא סיבה להפסיק פעילות.
רוב העולם העיסקי מודרני וישר פחות מישראל.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

ניב151
18-03-14, 08:34
נו, באמת....
חברה בנלאומית שסוגרת משרדים בגלל היושרה הישראלים.

בעסקים לא סומכים על יושרה ועל סיכומים באוויר.
זו יכולה להיות אווירה עיסקית תומכת יותר או פחות אבל לא סיבה להפסיק פעילות.
רוב העולם העיסקי מודרני וישר פחות מישראל.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

אכן זו לא הסיבה היחידה, אבל הגישה בישראל הייתה לרמות אותם בכל מקום אפשרי. אני עד לסיכומים בע"פ לחיצת היד , העריכת החוזים.
בעולם הנפט והגז יש ערך גבוהה למילה, לסיגרה בלחיצת היד . לא כך בישראל.
כמו כן, אני לא חושב שיש מקום מודרני שבו בעלי עסקים / לקוחות לא יכולים לסמוך אחד על השני. אחד מפחד מצ'קים חוזרים והשני מפחד לתת אמון.

boaz avrahami
18-03-14, 11:03
שלומברגר?

עולם הנפט והגז נמצא בחלקו הגדול במדינות עולם שלישי כמו רוסיה, לוב, סעודיה, אירן ועוד מדינות דומות.
זה לא מפריע לאף חברה לעשות עסקים כשיש כסף גדול.

אפילו פה כאשר משנים תמלוגים רטרואקטיבית יש עדיין תור של משקיעים.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

ניב151
18-03-14, 11:40
לא שלומברגר , אני מעדיף לא לחשוף את שם החברה.
אני לא מדבר על שינוי תגמולים וכו, אני מדבר על הסכמות בעל פה בין שותפים , ובעריכת החוזים דברים משתנים.
כמו סיכומים בע"פ להעברת ציוד קידוח ממפעיל למפעיל , ובדיעבד לא עומדים בסיכומים.
ועוד הרבה דוגמאות אך אני לא יכול להמשיך לפרט.

-->