PDA

צפייה בגרסה מלאה : פחחות לרכב

חרוב
09-07-05, 15:47
היי
מי יכול להמליץ על פחח טוב מאיזור השרון לביצוע פחחות מלאה ?
יש השערות לגבי עלויות ?

אביעד_הלאלי
09-07-05, 16:24
חביבי פחחות יכולה לעלות המון כסף...
וזה רק הפחחות מה עם צבע?

אם כבר תעשה כמוני, את הפחחות תעשה לבד, (כמובן בהדרכת מיטב האנשים מהפורום/ אנשים שיעזרו לך שגרים בקרבתך) ואת הצבע תוכל כבר לעשות אצל צבעי רכב זה אמור להיות סיפור לא ממש יקר יחסית לכל העסק.

חרוב
09-07-05, 20:25
ובכל זאת ..
אם אצטרך לעשות את זה בעצמי זה ייקח מינימום שנתיים..:)

אביעד_הלאלי
09-07-05, 21:23
אם יש לך בסביבות ה-6000-10000 ש"ח מיותרים, בהצלחה אני בטוח שיצא יפה.

אני ממליץ בחום להתערבב בתהליך והרבה כדי שיצא כמו שאתה רוצה כדי שלא תצטרך לבצע פחחות ותיקון חלודות בעוד כשנה.

לפני זה תעשה שיעורי בית בכל נושא הפחחות (היעזר במנוע החיפוש של הפורום אתה תמצא אותו יעיל מאוד) בכדי שתוכל להבין פחות או יותר מה הפחח מבצע.

חוץ מזה לדעתי לא ייקחו לך שנתיים לבצע פחחות, אם תתאמץ אתה יכול לסיים את הנושא הזה בסופ"ש אחד מקס' שניים (לא כולל צבע, ובהתחשב בעובדה שיש לך את כל החומרים.)

tal_96
09-07-05, 23:35
סליחה על ההתפרצות 8)

שאלתי אם בגייפ שהיתה לו חלודה באיזור שמיתחת לדלת הנהג כזו שמתחילה כ5ס"מ מיתחת לקו הדלת ויורדת עד לשפה התחתונה היא תוקנה בעבר ולאחר שהרכב קיכל מכה באיזור התיקון נהרס והוזנח האם ניתן לתקן לבד יש לציין שהחלודה במצב רע פשוט נוצר חור בכל האיזור

תודה

אביעד_הלאלי
10-07-05, 00:23
שאלת את השאלה הזאת כבר בשרשור אחר.
אם תשים תמונה נבין במה מדובר, רק כך נוכל לענות בצורה הטובה ביותר.

אבל בשביל האוזן אין משהו שאתה לא יכול לעשות. אם אתה יכול להסתדר עם הכלים המתאימים.

tal_96
10-07-05, 22:24
אביעד שלום
אני יודע שכבר שאלתי בשרשור אחר את השאלה אך מישום מה לא הבנתי אם ניתן או לא ניתן לתקן ומהי שיעור עלות התיקון אין לי תמונה וזה גייפ שאני חושב ליקנות ניסיתי לסמן התמונה של גייפ ולהעלות לאתר אך מישום מה אני לא מצליח

וכוונתי היא האם ניתן לחתוך את הפח בקטע מהגלגל הקידמי עד לסוף הדלת של הנהג מבחינת אורך ומבחינת גובה מהשפה התחתונה בערך 15 ס"מ האם ניתן לחתוך ולרתך שם חתיכה חדשה מבחינת ביצע ואמינות התיקון (פותר את הבעיה )וזה רק בצד אחד
בצד השני החלודה מנקודת סגירת הדלת ועד לגלגל האחורי

תודה

אביעד_הלאלי
10-07-05, 23:10
לפי מה שאתה מתאר לי, אתה מתכוון לכנף והחיבור למרכב לכיוון קיר האש.
תראה כנף אתה יכול להחליף (אם תמצא - גם אני מחפש קדמית שמאלית).
בקשר לחיתוך התשובה היא כן, פשוט חותכים את המקום הפגוע ושמים חלק אחר. השאלה איך אתה עושה את זה כי לצערי הרב ידע בריתוך, ממש אין לי. וכאן אשאיר את זה למומחים ממני...

סתם שאלה בכמה אתה מתכנן לקנות את האוטו והאם יש לו עוד בעיות חלודה במרכב/שילדה?
כי אם יש לו בעיות קשות של חלודה, עזוב את האוטו הזה והמשך הלאה. כי הטיפול בו יוכל לעלות לך ביוקר.

tal_96
11-07-05, 07:11
אביעד תודה
אני כנראה ימשיך לחפש רכב
לאחר יש רק בעיות חלודה ובעיות חשמל (קצרים ) מה שבעל הרכב אמר לי לא יודע איך הבנת שמדובר בכנף אך מדובר באיזור הדלתות בעם אחת מיתחת לדלת של הנהג לכיוון קיר האש ופעם שניה מאיזור שמאחורי דלת הנוסע לכיוון הגלגל האחורי :wink:

תודה שוב

-->