PDA

צפייה בגרסה מלאה : eBay - תשלום מיסים

יורם-דרומי
29-03-14, 20:00
לאחרונה ישנו חיוב נוסף הנקרא:
Import charges

מחושב סכום כספי לתשלום מיסים
מצורפת תמונה רלוונטית עם השורה המודגשת

האם החישוב הינו תשלומי מס גם למכס מע"מ וכל השאר בארץ?
מישהו יכול להבהיר יותר את החיוב הזה?
תודה
85648

boaz avrahami
29-03-14, 20:23
כן.
ישראל הצטרפה למדינות שאי ביי שולחת אליהן מדלת לדלת ואם אתה שולח ככה לישראל זה יגיע מהר ויכלול שחרור מהמכס.
אם תשווה את העלות הזו לערוצים אחרים כמו mustop/buy2usa תמצא שהוא יקר הרבה יותר כנראה.

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

lizard
29-03-14, 21:13
אני לא מסכים עם ההצהרה הגורפת, תלוי בחלק ותלוי בעוד דברים. אל תשכח שבמקרה שאתה מזמין מאיביי ישירות עד הבית אז יש לך אחריות עד הבית. במקרה של שאר החברות, למרות שגם הן מספקות ביטוח, זה עלול ליפול איפשהו.
אבל מלת המפתח זה לעשות סקר שוק ולהשוות מחירים.

asypeer
29-03-14, 21:32
זה מוזר. רדיאטור שבדקתי באיביי, נטען שמחירו הסופי הוא 300 דולר (190 רדיאטור, 45 משלוח, 75 מיסים)
באתר של buy2usa המחשבון הראה 366 דולר (190 החלק, שילוח, מיסים 102, שילוח 74)
למי להאמין?

Sent from my iPhone using Tapatalk

asafk
29-03-14, 21:56
מי שקונה דרך התכנית הגלובלית של איביי זה כולל הכל עד הדלת. בדוק, גם בחלקי תחבורה.
כשמישהו ייתקל בבעיה - שידווח בבקשה. עד כה זה חלק.

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

elro
29-03-14, 22:24
מי שקונה דרך התכנית הגלובלית של איביי זה כולל הכל עד הדלת. בדוק, גם בחלקי תחבורה.
כשמישהו ייתקל בבעיה - שידווח בבקשה. עד כה זה חלק.

אסף.

מה זו התכנית הגלובלית הזו?

boaz avrahami
29-03-14, 22:37
זה מוזר. רדיאטור שבדקתי באיביי, נטען שמחירו הסופי הוא 300 דולר (190 רדיאטור, 45 משלוח, 75 מיסים)
למי להאמין?

תבדוק איזה כתובת מוגדרת לך באיביי.
תוודא שאתה מוגדר על משלוח לישראל

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

asypeer
29-03-14, 22:39
תבדוק איזה כתובת מוגדרת לך באיביי.
תוודא שאתה מוגדר על משלוח לישראל

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

אני על הכתובת הישראלית, אחרת לא היו מכניסים את עלויות המכס בשקלול..

boaz avrahami
29-03-14, 22:40
משהו נראה שגוי.
אתה יכול לשים לינק למוצר?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

asypeer
29-03-14, 22:42
משהו נראה שגוי.
אתה יכול לשים לינק למוצר?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

בבקשה:
http://bit.ly/1o7LODx
ותודה

raanan
29-03-14, 23:03
בבקשה:
http://bit.ly/1o7LODx
ותודה

תבדוק אם המוכר שולח בחינם בתוך ארה"ב , אח"כ תבדוק עם המחשבון של BUY2USA
יכול להיות שיצא יותר זול.

נ.ב - בדקת טוב טוב שזה הרדיאטור שמתאים לך ?

רענן

asypeer
29-03-14, 23:07
תבדוק אם המוכר שולח בחינם בתוך ארה"ב , אח"כ תבדוק עם המחשבון של BUY2USA
יכול להיות שיצא יותר זול.

נ.ב - בדקת טוב טוב שזה הרדיאטור שמתאים לך ?

רענן

החישוב שלי דרך buy2usa לא כלל את המשלוח בתוך ארה״ב.. ככה שזה צפוי אפילו להיות מעט יותר יקר לשלוח איתם אל מול איביי.

raanan
29-03-14, 23:11
החישוב שלי דרך buy2usa לא כלל את המשלוח בתוך ארה״ב.. ככה שזה צפוי אפילו להיות מעט יותר יקר לשלוח איתם אל מול איביי.

בדקתי בשבילך, המוכר שולח בחינם בתוך ארה"ב.

רענן

boaz avrahami
29-03-14, 23:30
משלוח לארץ של רדיאטור בפחות מארבעים דולר זה מחיר מצויין!
פעם ראשונה שאני נתקל במחיר כל כך אטרקטיבי בשילוח ישיר ( אולי הם טעו?)
לך על זה

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

asypeer
29-03-14, 23:32
משלוח לארץ של רדיאטור בפחות מארבעים דולר זה מחיר מצויין!
פעם ראשונה שאני נתקל במחיר כל כך אטרקטיבי בשילוח ישיר ( אולי הם טעו?)
לך על זה

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

אני עוד מתלבט אם לקנות אותו את התואם למקורי של הרכב שיוצא 130 דולר כולל הכל.

lizard
30-03-14, 00:41
לדעתי הסיבה שאתה מתרשם שזה זול היא בגלל שאתה רגיל שפדאקס, יו פי אס וכל השאר שוחטות לך את התחת. אבל אתה לא עובד מולן יותר, אתה עובד מול איביי ומספיק שאיביי (או אמזון שגם לה יש את התוכנית הזו) יגרמו לכך שחלק מהמשלוחים שלהם לא יעברו דרך החברות האלה כדי לגרום לאותן חברות משלוחים פגיעה קשה בכיס.
אגב, אם יוצא לכם לעבוד עם חברה בשם I-PERCEL או משהו כזה, תסרבו. חברה גרועה שלמרות ההבטחות לא שלחה לארץ ואני איבדתי משלוח. למזלי אמזון החזירו לי את הכסף.

boaz avrahami
30-03-14, 01:48
אני מביא או עם usps או buy2usa.
עד עכשיו כל המחירים שראיתי בתוכנית הבינלאומית היו יקרים בהרבה ממה שאני רגיל לשלם

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

erezgur
30-03-14, 10:11
למי להאמין?

אין סתירה ואין שאלה "למי להאמין". המחיר המצוטט באיביי הינו מחיר שאיביי גובה לפי הסדרים שלה עם חברות השילוח הגדולות (בד"כ). המחיר של Buy2USA הוא לפי חישוב שלהם (הם עוסקים בשילוח מארה"ב לישראל). זה לא בהכרח השוואה של אותו מוצר, אולי דומה להשוואה של מוצר דומה מחנויות שונות, ויכולוים להיות הבדלים משמעותיים לעיתים.

אני מסכים עם בועז - בבדיקות מדגמיות שבצעתי על מוצרים שרציתי להזמין, ההסדר החדש של איביי לא יצא הזול ביותר.

ומשפט לגבי השירות החדש של שילוח בינלאומי ישירות מאיביי - מצד אחד יש כאן בשורה משמעותית כיון שעבור המוכרים בארה"ב, איביי הופכת את הנושא לשקוף עבורם (הם שולחים לכתובת בארה"ב ומשם גוף אחר מטפל בכל נושא השילוח) ובכך מונע חששות של התעסקות עם משלוח מחוץ למדינה ובכך למעשה מנגישה אפשרות של רכישה מסוחרים רבים שלא התעסקו כלל עם משלוח מחוץ לארה"ב (ולישראל כמובן)), מצד שני - גם מוכרים שבעבר שלחו ישירות לישראל עוברים כנראה להשתמש בשירות של איביי (המקנה להם בטחון גדול יותר בעסקה) ובכך למעשה מתייקר עבורנו המשלוח ארצה עבור כל אום פריטים שלעיתים קרובות היו מגיעים ללא עצירה במכס או ללא תשלום מיסים למעט מע"מ (למשל מחשבים, שבבדיקה שעשיתי המשלוח מדלת לדלת, לרבות המע"מ, כעת יקר משמעותית).

ארז גור

asypeer
30-03-14, 10:16
אין סתירה ואין שאלה "למי להאמין". המחיר המצוטט באיביי הינו מחיר שאיביי גובה לפי הסדרים שלה עם חברות השילוח הגדולות (בד"כ). המחיר של Buy2USA הוא לפי חישוב שלהם (הם עוסקים בשילוח מארה"ב לישראל). זה לא בהכרח השוואה של אותו מוצר, אולי דומה להשוואה של מוצר דומה מחנויות שונות, ויכולוים להיות הבדלים משמעותיים לעיתים.

אני מסכים עם בועז - בבדיקות מדגמיות שבצעתי על מוצרים שרציתי להזמין, ההסדר החדש של איביי לא יצא הזול ביותר.

ומשפט לגבי השירות החדש של שילוח בינלאומי ישירות מאיביי - מצד אחד יש כאן בשורה משמעותית כיון שעבור המוכרים בארה"ב, איביי הופכת את הנושא לשקוף עבורם (הם שולחים לכתובת בארה"ב ומשם גוף אחר מטפל בכל נושא השילוח) ובכך מונע חששות של התעסקות עם משלוח מחוץ למדינה ובכך למעשה מנגישה אפשרות של רכישה מסוחרים רבים שלא התעסקו כלל עם משלוח מחוץ לארה"ב (ולישראל כמובן)), מצד שני - גם מוכרים שבעבר שלחו ישירות לישראל עוברים כנראה להשתמש בשירות של איביי (המקנה להם בטחון גדול יותר בעסקה) ובכך למעשה מתייקר עבורנו המשלוח ארצה עבור כל אום פריטים שלעיתים קרובות היו מגיעים ללא עצירה במכס או ללא תשלום מיסים למעט מע"מ (למשל מחשבים, שבבדיקה שעשיתי המשלוח מדלת לדלת, לרבות המע"מ, כעת יקר משמעותית).

ארז גור

תודה,
רציתי רק להוסיף שכעת ,כנראה שבגלל המדיניות החדשה ,לא ניתן לאחד משלוחים ע״י מוכרים שעובדים בשיטה החדשה.
מקרה מאתמול: 2 צינורות לרדיאטור מאותו מוכר, עלות כל אחד סביב 10 דולר. לא ניתן לשלוח ביחד ולחסוך את המשלוח הכפול (20 דולר לפריט..)
Sorry, eBay's GSP program has fixed shipping rates. They also, do not allow us to ship as a combined order.

Thank you , Titan CSR2

boaz avrahami
01-04-14, 09:04
דוגמא לכמה המחירים בתוכנית הזו יכולים להיות יקרים.
בקבוקון בגודל סירופ שיעול ובמחיר אפסי. שימו לב לעלות המשלוח. לא, אין מיסים בכלל.

http://img.tapatalk.com/d/14/04/01/amydyze6.jpg

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

יוסי בר צבי
01-04-14, 22:44
סליחה רגע...אני רק שאלה.
איך מגיעים למסך באי-ביי שמחשב את עלויות המשלוח והמיסים?
אחרי שקראתי את התגובות לפוסט נכנסתי לאי-ביי בדקתי קניות באתר , מעל ומתחת ל-75 דולר, חלק מהמוכרים לא איפשרו משלוח לישראל, חלק הציגו דמי משלוח ואף אחת לא הציגה מיסים ושילוח דלת לדלת.
אנחנו על אתרי אי ביי שונים?
יוסי

asafk
01-04-14, 22:49
לא כל המוכרים בוחרים להיות חלק מהתוכנית הגלובלית.

אסף.

lizard
01-04-14, 22:52
לא כל מוכר נמצא בתונית הזו. קניתי לי ציוד לתחביב חדש, עלות של 40 דולר+40 דולר נוספים מחנות אחרת עבור גליונות אימון. לא היו ומוכים לשלוח לישראל אז שלחתי לBUY2USA. אם היה אפשרי לשלוח לישראל אולי הייתי משתמש בשירות שלהם.
אל תשכחו שאי ואמזון שולחים בדר"כ בדואר אוויר, יקר אבל מהיר יותר.

יוסי בר צבי
01-04-14, 22:55
לא כל המוכרים בוחרים להיות חלק מהתוכנית הגלובלית.

אסף.

תודה אסף.
עכשיו נכנסתי למוצר שהראה לי את עלויות המשלוח והמיסוי (התוכנית הגלובלית) ובמסך הבא שנועד לתשלום הובהר לי שהמוכר אינו יודע את עלויות המשלוח לישראל במוצר הספציפי שבחרתי ולא איפשר לי להמשיך בתהליך הקנייה (לא שהתכוונתי....)....מוזר.
אפשר לסנן את התוצאות לכאלו שמשתתפים בתוכנית הגלובלית ?
יוסי

-->