PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול גיפים בסרי לנקה - פאגרו ספורט 2004

avivindi
08-04-14, 10:52
שלום

אני ומשפחתי יוצאים לטיול גיפים עצמאי בסרי לנקה,

מחכה לי שם פאגרו ספורט מודל 2004 (דיזל כנראה)

אשמח לחוות דעת על הרכב - מה היכולות? מגיע עם נעילה אחורית מהיצרן? תקלות נפוצות? האם מגיע בד"כ עם 5 מושבים או 7?

בנוסף אם יש לחברים פה המלצות רלוונטיות לסרי לנקה - אשמח לשמוע

תודה!

אביב

ד ו ר ו ן
08-04-14, 16:21
פאג׳רו ספורט זה היה השם של דגם מגנום סגור, בדומה לקונספט של הפוראנר=היילקס בנזין סגור.

הקונספט המשיך כטנדר האנטר סגור.

סגור זאת אומרת מרכב אחוד, לא סגירה לארגז.

avivindi
08-04-14, 17:49
תודה דורון - הרכב ידוע היכולות ותקלות לא...(לשמחתי)
אני עם דיפנדר אז ראיתי כבר תקלות למינהם אבל הכל הצלחתי להתמודד אבל בסרי לנקה באמצע שום מקום עם לדרמן...

ד ו ר ו ן
08-04-14, 18:46
שאלת לגבי פנים הרכב,
זה טנדר סגור, איפה תכניס שורה שלישית?

זה אחד הרכבים המאד נפוצים במזרח, אז אני מניח שכמו כל הרכבים הנפוצים שם. יש להם תשתית ידע לגביו.

avivindi
08-04-14, 21:31
תודה
מקווה לטוב כשנגיע נדע כבר....מה שבטוח יהיה מעניין

יובל48
08-04-14, 21:54
נוהגים בצד שמאל,כבישים צרים,אין שוליים,הולכי רגל,רוכבי אופניים,
טוטוקים בקיצור זהירות כפולה .

יובל48
08-04-14, 22:46
הנופים לעומת זאת....מעולם אחר86257862548625586256

אילן ללל
09-04-14, 09:03
אל תצפה לרמת תחזוקה גבוהה של הרכב, כמו כן, לא תיתקל באתגרי עבירות משמעותיים. כדאי שתוריד את המפות הרוסיות של סרי לנקה, הגם שהמפות בנות 30 שנה הן די מעודכנות (ככה זה בעולם שלישי}. אין לך יותר מידי מה לחפש בקולומבו. המקומות המומלצים: אזור גב ההר- נוארה איליה, יערות הגשם, סיגיריה, "סוף העולם" והחוף המזרחי. קח בחשבון שסרי לנקה צפופה מאד מבחינה תחבורתית. כבישים צרים ומשובשים, חוקי התנועה הם חוקי אצבע... נסיעות מנהלתיות כדאי לעשות בשעות הערב כשהעומס יורד. סרי לנקה ארץ מקסימה ואין ספק שתיהנו.

avivindi
26-05-14, 11:58
חברים
חזרנו לפני כשבועיים מהטיול... היה מדהים
הפאגרו ספורט הפך לניסן נברה... (סיפור אחר לחלוטין) אבל סהכ רכב לא רע עם יכולות לא מבוטלות
הנופים החופים והאנשים מדהימים
היינו היחידים שהשכרנו רכב (ועוד 4X4) והרבה מקומיים התפלאו לראות לבן נוהג...אבל לא היו בעיות מיוחדות (ברגע שמתרגלים לחוקים - או לחוסר בהם...)
לידיעת כל מי שרוצה לנסות את הטיול - אפשרי וניתן להכנס לכל מקום (אפילו שמורות) למרות שכולם אומרים לך שלא ניתן
מה גם שאנחנו הגענו לסרי לנקה בצורה קצת חדשה - עברנו את הגבול בפרייבט (7 מקומות לכם זה היה משתלם) והחננו את הרכב לשדה בעמאן - משם דרך דובאי לסרי לנקה...

בסוף של יום הטיול הדרך והמקום היו מדהימים
יש לקחת תמיד בחשבון שלוקח בערך שעה לנסוע 30 קמ (בתנאי דרך רגילים - ואני נוהג בדכ מהר) - חוץ מהכביש המהיר (יש רק אחד :-))

תודה לכולם על האינפורמציה

אביב

opl
26-05-14, 13:56
מותר לישראלים להיות בדובאי?

zerez
26-05-14, 14:07
אסור לישראלים להיות בדובאי אבל מי סופר?
בשנה שעברה טסנו לסרילנקה דרך עמאן אבל עם טיסה ישירה מעמאן לקולומבו.
לא עברנו עם רכב אלה לקחנו מונית ירדנית מהגבול.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

avivindi
26-05-14, 15:12
אל דאגה לא באנו עם מחבטי טניס...
קודם כל יש גם דרכונים נוספים
אבל לא יצאנו מהשדה - אז זה בכלל לא היה רלווני (ישראלים יכולים לטוס דרך דובאי - ולשהות בשדה עד 24 שעות...)

-->