PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות לגבי הרוביקון 2012

tripuli5
14-04-14, 19:04
שלום חברים ,
חג שמח לכולם :)

יש לי מס' שאלות שזכיתי לקבל תשובות חלקיות או שנויות במחלוקת והייתי רוצה להעלות אותם כאן :

ברשותי JK 2012 .

נכון להיום הרכב מוגבה 3.5" עם סט של רוביקון אקסרפס סופר פלקס.

אני מתכוון להחליף לו את מידת הצמיגים המקורית ל 35" של מיקי טומפסון.

1. האם עליי לשנות יחסי העברה בדגם הנ"ל של הרכב. - אם כן מה בערך העלויות המקובלות בארץ ?
2. כמה קריטי עדכון מידת הצמיגים במחשב הרכב? , עד כמה שאני מבין זה משפיע אך ורק על מד הק"מ והספידומטר , האם זה נכון ?
3. נסעתי על הרכב עם הצמיגים החדשים , והוא מרגיש לי הרבה יותר כבד , איטי , מסורבל וגם רועש משמעותית מהצמיגים הקודמים ... , האם במשך הזמן זה הופך לטוב יותר (לא מכוח ההרגל) , האם קיים פיתרון או שלא ניתן להנות מ 2 עולמות יחדיו ?
4. כאשר המתלה נסגר עד הסוף הצמיג נוגע בכנף המקורית , האם חובה עליי להחליף את הכנפיים על מנת למנוע את זה ? או שיש פיתרון נוסף ?

תודה לכולם ! ושיהיה לנו חג שמח !! :)

eysham
14-04-14, 20:21
שלום חברים ,
חג שמח לכולם :)

יש לי מס' שאלות שזכיתי לקבל תשובות חלקיות או שנויות במחלוקת והייתי רוצה להעלות אותם כאן :

ברשותי JK 2012 .

נכון להיום הרכב מוגבה 3.5" עם סט של רוביקון אקסרפס סופר פלקס.

אני מתכוון להחליף לו את מידת הצמיגים המקורית ל 35" של מיקי טומפסון.

1. האם עליי לשנות יחסי העברה בדגם הנ"ל של הרכב. - אם כן מה בערך העלויות המקובלות בארץ ?
2. כמה קריטי עדכון מידת הצמיגים במחשב הרכב? , עד כמה שאני מבין זה משפיע אך ורק על מד הק"מ והספידומטר , האם זה נכון ?
3. נסעתי על הרכב עם הצמיגים החדשים , והוא מרגיש לי הרבה יותר כבד , איטי , מסורבל וגם רועש משמעותית מהצמיגים הקודמים ... , האם במשך הזמן זה הופך לטוב יותר (לא מכוח ההרגל) , האם קיים פיתרון או שלא ניתן להנות מ 2 עולמות יחדיו ?
4. כאשר המתלה נסגר עד הסוף הצמיג נוגע בכנף המקורית , האם חובה עליי להחליף את הכנפיים על מנת למנוע את זה ? או שיש פיתרון נוסף ?

תודה לכולם ! ושיהיה לנו חג שמח !! :)

אהלן,

1. למרות שלפי הטבלה המצורפת זה לא חובה, רוב מי ששם 35' כן מחליף. ב3.8 זה 4.88 בד"כ. ב3.6 הייתי מסתפק ב-4.56.
הייתי מתחיל בלי ומרגיש לבד אם חסר כח, אחסרה בלימת מנוע בירידות חדות.

http://img.tapatalk.com/d/14/04/15/a3e3etu4.jpg

עלויות ייתנו לך בכל סדנה. ממה שראיתי 4x4pro מפרסמים גם מחירים ברשת.
תוסיף לזה התקנה... בטח בסביבות 1000 שח לסרן.

2. העדכון במחשב מעדכן גם את תזמון נקודות העברת ההילוכים בגיר. בלי עדכון אתה "עובד" על הגיר והוא לא מעביר הילוכים במהירות הרצויה. אני לא סגור אם זה יכול גם לעשות נזק. גם אם לא מיידי.

3. בלי להחליף יחסי העברה ולעדכן את המחשב, זה טבעי שהוא יהיה עייף יותר.
לגבי רעש הצמיגים... יש פתרון. תגביר את המוסיקה...

4. אתה יכול להגביה את הבמפסטופים כדי להגביל את מהלך הסגירה של הסרן. או להחליף/לחתוך את הכנפיים. גם כאן אין פתרונות קסם...

חג שמח.
איל

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

tripuli5
14-04-14, 20:59
אהלן,

1. למרות שלפי הטבלה המצורפת זה לא חובה, רוב מי ששם 35' כן מחליף. ב3.8 זה 4.88 בד"כ. ב3.6 הייתי מסתפק ב-4.56.
הייתי מתחיל בלי ומרגיש לבד אם חסר כח, אחסרה בלימת מנוע בירידות חדות.

http://img.tapatalk.com/d/14/04/15/a3e3etu4.jpg

עלויות ייתנו לך בכל סדנה. ממה שראיתי 4x4pro מפרסמים גם מחירים ברשת.
תוסיף לזה התקנה... בטח בסביבות 1000 שח לסרן.

2. העדכון במחשב מעדכן גם את תזמון נקודות העברת ההילוכים בגיר. בלי עדכון אתה "עובד" על הגיר והוא לא מעביר הילוכים במהירות הרצויה. אני לא סגור אם זה יכול גם לעשות נזק. גם אם לא מיידי.

3. בלי להחליף יחסי העברה ולעדכן את המחשב, זה טבעי שהוא יהיה עייף יותר.
לגבי רעש הצמיגים... יש פתרון. תגביר את המוסיקה...

4. אתה יכול להגביה את הבמפסטופים כדי להגביל את מהלך הסגירה של הסרן. או להחליף/לחתוך את הכנפיים. גם כאן אין פתרונות קסם...

חג שמח.
איל

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

תשובה מהירה ועניינית !
סעיף 3 היה חזק מאד !!
תודה :)

-->