PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי כלי עבודה - מפתח אימפקט נטען.

ניר ל
12-07-05, 15:03
שוקל להזמין כזה דבר מחבר שחוזר מחו"ל -
רפרפתי קצת ברשת, dewalt 18V עם סוללה ספייר ומטען, 350 lb/ft מומנט מקסימלי, עולה 280-300$ (סביב 1400 ש"ח).
צלצלתי לטכנו צינור, הם מציעים ב 1200 ש"ח מפתח מתוצרת SIGNET עם מומנט של 500 N/M . אין לי יותר מדי זמן לבירורים אז בקצרה -
יש מיסים על כלים מהסוג הזה ? שווה בכלל להביא את זה מחו"ל?
בסה"כ אלו מחירים שאינם רחוקים מקומפרסור סביר וכלי עבודה לקומפרסור כבר יש לי, אבל זה בכל זאת יותר נוח...

חנן-ג'יפולוג
12-07-05, 15:08
שים לב שלכלים החשמליים מספיק שתוסיף ממיר 220/12 ואז זה משהו שיכול לשכב באופן קבוע ברכב.

ניר ל
12-07-05, 15:25
שים לב שלכלים החשמליים מספיק שתוסיף ממיר 220/12 ואז זה משהו שיכול לשכב באופן קבוע ברכב.

אלו כלים נטענים שהסוללה שלהם מספיקה לזמן עבודה ממושך ויש גם סוללה ספייר ומטען לרכב.
החיסרון הוא שזה כלי מגושם יחסית - כמו מקדחה עם משקולת בקצה הידית וקשה לי לחשוב על עבודה עם העניין הזה במקומות עם גישה מוגבלת. זה אחלה לפתוח אומי גלגלים וכו' (אם הייתי מבין לעזאזל עם מה אני אמור לפתוח את אומי הגלגלים עם הקליפה בדיסקברי...).
לקומפרסור לעומת זאת יש כלי עבודה קלים וקומפקטיים אבל צריך מקום מסודר כדי להפעיל אותו.

Alon
12-07-05, 15:42
ניר
כלים נטענים ובמיוחד הסוללות שלהם עובדים מצויין כאשר הסוללה שלהם פעילה כלומר נטענים וניפרקים באופן מחזורי. לשמחתך \ צערך \ מזלך (מחקאת המיותר) אתה לא תשתמש בכלי כל הזמן ולכן הסוללה כולל הרזרבית תתישן מהר מהמקובל.
ולכן לדעתי חבל על הכסף
אלון

shachar
12-07-05, 16:59
ניר תקנה בוקסה 28 בשביל הגלגלים 27 זה כאשר הרכב יצא מהמפעל לפני התנעה

חנן-ג'יפולוג
12-07-05, 17:11
ניר תקנה בוקסה 28 בשביל הגלגלים 27 זה כאשר הרכב יצא מהמפעל לפני התנעה ראשונה

בוא'נה , תתחשב, יצאה לי עכשיו קולה מהאף בגללך :lol: :) :P

ניר ל
12-07-05, 17:15
ניר תקנה בוקסה 28 בשביל הגלגלים 27 זה כאשר הרכב יצא מהמפעל לפני התנעה ראשונה

אתה רוצה להגיד שזה היה במקור 27 מ"מ ?
בלי הקליפה אני פותח עם 27, עם הקליפה ניסיתי 28 אבל הקליפה מחליקה על האום ברוב הגוז'ונים. לא ניסיתי להשתמש באלימות ולאלץ בוקסה 27 להיכנס... העדפתי לקלף את הציפוי.
לא יאמן כמה האנגלים האלה אפסים.

shyy
12-07-05, 17:35
ניר,
כבר שנה וחצי יש לנו את הכלי של סיגנט, הוא אחלה של דבר אצלנו השימוש העיקרי הוא להחלפת הצמיגים לפני טיול ואחריטיול הכלי עובד מצויין.
אתה מוזמןלהתרשם אם אתה רוצה
שי

חימושניק
12-07-05, 18:13
ראיתי את הכלי בטכנו צינור השבוע.

הוא נראה נחמד והמחיר טוב, אבל אני אישית הייתי מעדיף לשלם קצת יותר (מאות בודדות של שקלים) ולקנות כלי איכותי יותר של Makita (הם המציאו את מברגות האימפקט), Bosch או Hitachi.

אני אוהב את האיכות של כלי היד של סיגנט, את המחיר ואת האחריות לכל החיים, אבל המברגה הזו נראית פחות איכותית משאר הכלים שלהם, למעשה היא נראית כמו כלי סיני זול שקונים באייס!

ניר ל
12-07-05, 20:13
אם זה לא כלי לכל החיים (עקב התיישנות הסוללה), אז זה קורץ הרבה פחות...
בכל מקרה - המקיטה יותר חלש מהדי-וולט, מחירו בחו"ל דומה, מה המחיר של מקיטה מקבילה לסיגנט בארץ ?

t_uri
12-07-05, 20:36
עזוב את הדוולט. הניסיון של חברים לא טוב איתם. בליגה הזו יש לך את מקיטה, בוש ומטאבו. ואיתם יש ניסיון טוב.

אורי טל.

shmil
12-07-05, 23:30
הנסיון שלי עם דיוולט הוא מצויין.
3 פטישי כח חשמליים אצלי ואצל שני חברים עובדים קשה ומצויין כבר מעל שנה.
דיסק 9 שלהם - עובד קשה ומצויין,
ומברגת אימפקט שלהם, אצל חבר רק חודש - אך הוא מרוצה.

סוזי המשתוללת
13-07-05, 23:25
ניר
סיגנט כלי מדהים
תוך 10 דקות אני מוציא את כל הקרביים של הסרן האחורי וזה כולל הורדת גלגלים (5 כל צד) הורדת דראמים (4כל צד) צלחות ברקס (4 כל צד) דרייבשפט (4) ביצה (10)
כשסוגרים את כל הנ"ל צריך להזהר מאד כי קל נורא לגזור בורג
בתחרות שברנו קפיץ קדמי ובעזרתו זה לקח בדיוק שתי דקות מרגע שהרמנו את האוטו ועד שכל הקפיץ היה בחוץ זמן דומה לקח להרכיב ועוד חצי שעה לחכות לסרוויס שיביא את בקפיץ החלופי :twisted:

אוקטבה
14-07-05, 09:25
יש לי מברגה נטענת של מקיטה בת עוד מעט 10 שנים (6901) ונתוניה הם 700N/M עם סוללה של 9.6 וולט.
חבל אל הזמן איזה כלי איכותי.
בכל מקרה תתחדש.
צחי

-->