PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה לחפש כשבודקים סמוראי לפני קנייה

boba banay
12-07-05, 15:10
שלום לכולם - אני ג'יפאי מתחיל מאד שאחרי קריאה של כמה שרשורים גם בפורום הזה וגם בפורום לג'יפאים מתחילים - החלטתי שאני מתמקד בסמוראי משנתונים יחסית גבוהים - 94-98 בגלל ההזרקה (הרכב יהיה הרכב היחיד - עניין של חיסכון בדלק) ואחרי כמה פשפושים ברשת ובעיתונים - מצאתי כמה מועמדים פוטנציאליים

עכשיו לשאלה- כשאני מגיע לבית המוכר לראות את הרכב לראשונה - על מה להתמקד? מה לשאול את המוכר? ואילו תשובות אמורות לספק אותי וממה לברוח? ועל מה להוריד מחיר?

אשמח אם תתנו לי כמה טיפים - אני בתקציב של עד 35,000(רצוי פחות) לפני יישור קו - אם תוכלו גם לעזור באיפה לחפש רכבים זה יהיה מצויין

תודה מראש
רן

אלון_ק
12-07-05, 18:31
תתחיל משתי הכתבות האלו:
מדריך ג'יפולוג לבדיקת ג'יפ משומש (http://www.jeepolog.com/j6tech_cjcheck.htm)
בד"ח הCJ של חנן - מתאים ברובו גם לסמוראים (http://www.jeepolog.com/j6tech_CJ_checklist.htm)
הם מאוד רלוונטיות.

על מה להתמקד?
על מצב הרכב. יותר מכל דבר אחר זו האינדיקציה הטובה ביותר למצבו... :lol:
אני בטוח שכרגיל, חברי הפורום ישמחו לעזור אם אתה בודק רכב באזורם ומציע כוס קפה. אני אשמח לעזור באזור הצפון, אם תצליח לתאם את הזמנים. 0524-380020.

תתחיל מלראות כמה רכבים, שיהיה לך מושג מה קורה בשוק. גם אם זה רכבים של חברים או מכרים, תמיד טוב שתהיה לך נקודת יחוס.

boba banay
12-07-05, 20:44
שאלה לאלון - אמרת שאתה מאזור הצפון - אתה מכיר מישהו מירכא עם סמוראי סגור 94 שחור - הייתי אמור ללכת לראות אותו היום - ולא יצא - אולי אתה מכיר ויודע משהו עליו? לפני שאני מגיע מהמרכז במיוחד לראות אותו

אלון_ק
12-07-05, 21:03
אם יש לך שאלה אישית, תשתמש בה"פ. דווקא שאלה כזו טוב לשים בפורום, כי אני לא היחידי מהצפון כאן.

אבל לא, אני לא מכיר אותו.

boba banay
12-07-05, 22:33
סורי....אני חדש פה
אבל תודה רבה על התגובות המהירות - הקישורים עזרו לי מאד ונתנו לי כיוונים

yoav
13-07-05, 13:38
את אתה מהמרכז למה שלא תקפוץ לביקור ב"מפגש השכונתי" של ימי שישי אחה"צ בבור (גם פרייבטים יכולים להגיע בקלות...) גם תראה הרבה סמוראים, גם תפגוש אנשים מהאתר לשיחות פנים אל פנים, תוכל להתרשם ממצב רכבים, על מה להסתכל וכו' וכו'- בקיצור- פשוט בוא.

yossivarman
13-07-05, 14:06
יואב
מתי רואים אותך בבור????

אלון_ק
13-07-05, 14:07
בשביל זה יש ה"פ, יוסי...

נו, בסוף עוד תחשוב שאני לא אוהב אותך או משהו. :lol:

yossivarman
13-07-05, 14:21
:shock:

boba banay