PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבחירת רכב שטח

ibrant
17-04-14, 13:28
הי,

אני חדש לגמרי בתחום. מחפש רכב שטח על פי הקריטריונים הבאים:

1. כמה אתם רוצים להשקיע? ---------------------------------------------------------25k ש''ח
2. הרכב הוא יום יומי או מדובר ברכב פנאי לסופי שבוע? ------------------------------- רכב לפנאי סופי שבוע וחגים בעיקר) יכול לשמש כרכב חלופי במקרים חריגים
3. מי נוהג בו? ------------------------------------------ ------------------------------------ אני בעיקר, לחילופן אשתי
4. כמה אנשים הוא צריך להכיל בטיולים? זוג או בודד? משפחה של חמש נפשות? --- משפחה בעלת4נפשות (ילדים קטנים)
5. כמה קילומטרים הג'יפ יעשה בשנה? ---------------------------------------------------- 10k לכל היותר
6. יש תנאי סף? אוטומטי/ידני, דיזל/בנזין וכו'.----------------------------------------------- אמין עם תחזוקה נכונה והגיוני בהוצאות בתחזוקה.

ראיתי דיסקברי 1 ברמת המחיר הזו? האם כדאי?

תודה,
אילן

Roy Larea
18-04-14, 20:41
הי אילן
קוראים לי רועי ולפני חצי שנה ממש נכנסתי לתחום.
מאז עשיתי טיולים רבים מהמדבר ועד רמת הגולן בתדירות של טיול כמעט כל שבוע.
הדרישות שלי היו דומות לשלך ( מלבד שלי יש 3 ילדים)
ואני קניתי טנדר איסוזו איפון ואני מרוצה עד הגג. עשיתי בדיוק מה שיעצו לי פה חברים בפורום:
החלפתי בולמים, התקנתי צמיגי שטח,התקנתי לוקרים ידניים והגבהתי את הרכב.
אין מקום שאני לא עובר ובדר"כ אני המחלץ של הקבוצה אתה אני נוסע.
לטנדר יש שטח אחסון גדול ובשבתות שאנו נוסעים להורים אני מעדיף להעמיס עליו את התיקים והעגלות ופשוט לא לחשוב על מקום.
מבחינת מנוע בחצי שנה נסעתי כ 8 א' ק"מ ונזקקתי להחליף מדחס למזגן ואלטרנטור - אבל הטנדר שלי ישן ועם הרבה ק"מ, חוץ מזה הכל עובד כמו שעון.
בקיצור ממליץ בחום
אשמח לעזור אם תצטרך
רועי

ibrant
18-04-14, 22:48
ראשית תודה רועי..
אתה לא מוצא שהילדים בדבל קבינה נדחסים משהו?

אפשר לקבל אומדן עלויות? אפשר בפרטי..

-->