PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיית התחממות רכב + טיפול 75000 סוזוקי ג'ימיני

Pinkydrums
18-04-14, 10:33
שלום לכולם, יש לי ג'ימיני שנת 2009 מהחברה,עד היום התאכזבתי מכל מוסך שהגעתי אליו מבחינת מקצועיות..
הייתי גם במורשים בב"ש ולא אהבתי!
מישהו פה מכיר מקום שאפשר לסמוך עליו לטיפול 75000 בג'ימיני שזה רק טיפול של החלפת שמנים ופילטרים?
חוץ מיזה הייתי בטיול שטח אחרי הטיפול האחרון שעשיתי לו של ה60000, ופתאום הרכב התחמם ממש.,מאז על הכביש הוא לא מתחמם אבל כל פעם שאני נכנס לשטח וחם מאוד הרכב מתחיל להתחמם,פתחתי את המכסה שמכסה את הרדיאטור ומצאתי עליו סימנים ירוקים של מים ירוקים,אין נזילה רצינית וגם אין נזילה בכלל רק שחם מאוד וכנראה יש לחץ
אז אני מחפש מוסך שיודע לטפל בג'ימיני שיודע לרפא אותו ויהיה לו גם חלקים מקוריים וטובים, עזרה?

תודה.

asypeer
18-04-14, 11:54
תחליף פקק של הרדיאטור למקורי בתור התחלה. אם הרכב התחמם מאוד יש סיכוי לפריצת אטם ראש מנוע אז צריך לעקוב בזהירות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pinkydrums
18-04-14, 12:10
היי, אין בעיה עם הפקק הוא מקורי.
ראיתי נזילת מים ברדיאטור מבפנים למעלה,רוב הסיכויים שצריך להחליף רדיאטור.
השאלה איזה מוסך אמין? גם בשביל להחליף את הרדיאטור וגם לעשות טיפולים
תודה על המענה המהיר :)

asypeer
18-04-14, 19:42
איך אתה יודע שהפקק תקין? מאיפה בארץ?

Pinkydrums
19-04-14, 07:32
היי,קניתי את הרכב מהחברה יד ראשונה בשנת 2009,מאז לא החלפתי שום דבר שקשור לרדיאטור ולא עשיתי שום טיפול חוץ מתקופתי.
אני יודע שהוא מקורי ולגבי תקינותו ניקתי אותו מכל הטחינה בעבר וגם היום ואין נזילה ממנו,חוץ מזה שהנזילה שראיתי היא בחלק הפנימי של הרשת של הרדיאטור אז זה לא יכול להיות הפקק..גם אין נזילה תמידית רק בזמן לחץ וחום רציני לרכב יש נזילה קטנה,אין הרבה איבוד מים, יותר בעיית התחממות

asypeer
19-04-14, 16:06
דחוף למוסך. הג׳ימני מאוד רגיש להתחממות.

asafk
19-04-14, 18:00
לאתר בעיה במערכת הקירור זה לא מורכב אבל מחייב מכשור.
עד כמה אתה בעניין של תחזוקה עצמית ?

תפתח את הסטוריית הטיפולים של הרכב. מתי הוחלף יזום נוזל הקירור?

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

-->