PDA

צפייה בגרסה מלאה : "הבור" תל ברוך

UNIX
11-07-03, 18:56
היום הייתי בבור אחרי שלא הייתי שם יותר מחודשיים.
לא היה לי ביטוח בערך שבועיים ונסעתי הרבה לחולות ראשון.
בבור היה היום מלא שוטרים למעלה מ 20 שחיפשו ועוד בכביש בכניסה עצרו ג'יפ ג'יפ ובדקו גלגלים וכו'.
בשטח עצמו הייתה שוטרת שעברה ותפסה אנשים רשמה דוחות חופשי לאנשים
שהיה להם ג'יפ פתוח וברשיון היה סגור
הורידה מול העיניים שלי בחור בסיקס שהיו לו צמיגי 32 שבכלל לא בולטים
נתנה לו כזה דו"ח שחבל לו על הזמן בכלל.
צילמו אנשים שם נוסעים בחופים .
ומה שהכי מרגיז זה שאני רואה שם מלא מתנדבים שבאים ועוזרים להם
והמתנדבים האלו זה אותם אנשים כמונו שנוסעים על ג'יפים וזה ממש מעלה
את העצבים מה זה ההתחנפות הזו???
אני רואה אנשים שהתמונות של הג'יפים שלהם מככבים בג'יפטריפ בכל מיני התפרעויות והם באים עם המשטרה ודופקים אותנו??? נו באמת לאן הגענו?
אחרי שהם יבריחו את כולם משם אז יחליטו שלג'יפים אסור לעשות את הטיולים
האלו שאתם עושים בכל המקומות האלו ולמה??? כי זה מפריע לטבע וזה לא נכון!!!
מה שמפריע לטבע זה שבונים שם בניין על הים וזה הורס את המקומות של החיות שמסתובבות שם .

חנן-ג'יפולוג
12-07-03, 00:23
חבל, דווקא היה נחמד להגיע פעם ב... לבור, עם הג'יפ.
הייתי שמח לקרוא כאן שמות של נבלות בעלי 4X4 שמשתפים פעולה עם חזירים כחולים באכיפת ה"עברות" הנ"ל.
מי שמשתף פעולה בהורדת סיקס מהכביש שברשיון שלו רשום "סגור" והוא פתוח או להיפך, לא ראוי להיכלל בקהילית הג'יפאים, לטעמי.

מצד שני, אתה יכול לראות את זה גם כיתרון. אתה יודע שכל היצורים האלה מרוכזים במקום אחד והם מפוזרים פחות בדרך לטיול בדרום או בצפון. ממילא הבור זה לא אטרקציה גדולה למי שאוהב באמת לטייל.
אתה יכול להיות רגוע, הם לא יגיעו לאיזורי הטיול שלנו מכיוון שזה יטריח אותם יותר ויגרום להם לרשום פחות דו"חות בשעה, ויגרום להם להיות פחות זמן מזמן המשמרת בבית/בבית קפה/בסידורים/במיטה של אישתו של שותפם ליחידה שדווקא כן עובד באותו זמן...

יוני5
12-07-03, 20:47
חנן!!!! איזה יצירתיות! "במיטה של אישתו של שותפם ליחידה שדווקא כן עובד באותו זמן..."

לא הייתי השבוע בבור והפסדתי את מבצע המעצרים והדוחות (בטח נתנולזה שם מפוצץ כגון: "שומר החופים" או משהו כזה), מאידך, עשינו (אלון, שי עוזרי, בחור שאתםלא מכירים בשם אילן ועבדכם הנאמן) טיול מדהים שכלל:

נחל כרכום, נחל מעזר, הר עריץ, נחל ערוד בקטע מדהים, בארות עודד, נחל ערוד, בורות לוץ ונחל אלות.

למותר לציין שהיו אנטריקוטים על האש, נכון?

בקטע של הערוד ראיתי רחם (אני חושב שזה רחם) מנסה לצוד משהו, וכשהתקרבנו יותר מידי הוא נסק למעלה והתרחק. חצי דקה אחר כך, ארנב ענק ברח מהמקום במהירות. אני הייתי בטוח שציפורי הטרף המדבריות צדות נחשים וחיות בגודל של עכבר (ירבועים, פסמונים וכיו"ב), אבל כנראה שבימים קשים, גם ארנב הולך.

מומלץ בחום. (המסלול, לא הארנב)

עדיף על שוטרים בבור.

יוני5

חנן-ג'יפולוג
12-07-03, 22:49
לא יוני, זו ממש לא יצירתיות, לא שלי בכל אופן.
זה מה שקורה, לפחות על פי הדיווחים בעיתון. מפקד היחידה שולח שוטר שאשתו מוצאת חן בעיני שאר השוטרים למשימות שאורכן ידוע מראש, ואז החבר'ה חופשיים לאורגיות.

יוני5
13-07-03, 16:35
שמע,

אם השוטר מתוכנן גם להיהרג במשימה, זו ממש פרשת כבשת הרש המודרנית.

מי אמר שההיסטוריה לא חוזרת על עצמה?

יוני5

מאיר רוטברג
15-07-03, 17:48
רוצה רמז?

eldad007
17-07-03, 00:41
חנן?????????
"....נבלות בעלי 4X4 שמשתפים פעולה עם חזירים כחולים ....."
יש לי רעיון -
אולי במקום שאני אגיב על שורה מטומטמת זו (שאתה כתבת) תעשה איזו חסימה מיוחדת בפורום כך שתגובות מעין אלו שפוגעות בכבוד העבודה של רבים מאיתנו (הן מתנדבים והן שוטרים) לא נוכל כלל לראות.....

כך גם תחסוך לי לבטים אם להגיב או לא לתגובה שכזו, גם תחסוך מקום בדטהבייס שלך (בגלל שאני לא יכול שלא להגיב) וגם ההרגשה הטובה שלי בגלישה באתר זה תמשיך ולא תתקלקל.

זה לא אומר שאני מצדיק או לא את מה שעשו השוטרים והמתנדבים ביום שישי בבור, אני לא הייתי שם (לא עם הג'יפ ולא על המדים) ולכן אינני רוצה להיכנס לזה, הן מחוסר ידיעה והן מעייפות בהסברים.

אני מקווה שתקרא את ההודעה הפרטית ששלחתי לך

נמרוד
17-07-03, 09:47
אלדד -

חנן כתב מה שכתב, אתה הגבת בצורה מכובדת - זכותך. יש שיסכימו עם דעתו של חנן, ויש אחרים שיצדדו דווקא בך. הגדולה של הפורום הזה היא שאנחנו מסוגלים לשים בצד את חילוקי הדעות שיש ביננו בהמון נושאים ( אנחנו בסופו של דבר ישראלים, לא?) ולהתרכז בתחביב המשותף שלנו.

נא לא להמשיך את הדיון בנושא הזה, לא פה.

4x6vo
20-08-13, 23:41
מי שנלחם בג׳יפאים זה לא גורמי האכיפה, אלא דיירים הבנינים שליד הבור. אותם הבנינים שפגעו ופוגעים בטבע. חבל שלא מתארגנים לעמותה ומשיבים מלחמה באותם האמצעים בהם משתמשים אלה שרוצים להצר את צעדינו. עמותה יכולה לגבות דמי חבר ובהם לממן הליכים משפטיים וחקיקתיים.
היום הייתי בבור אחרי שלא הייתי שם יותר מחודשיים.
לא היה לי ביטוח בערך שבועיים ונסעתי הרבה לחולות ראשון.
בבור היה היום מלא שוטרים למעלה מ 20 שחיפשו ועוד בכביש בכניסה עצרו ג'יפ ג'יפ ובדקו גלגלים וכו'.
בשטח עצמו הייתה שוטרת שעברה ותפסה אנשים רשמה דוחות חופשי לאנשים
שהיה להם ג'יפ פתוח וברשיון היה סגור
הורידה מול העיניים שלי בחור בסיקס שהיו לו צמיגי 32 שבכלל לא בולטים
נתנה לו כזה דו"ח שחבל לו על הזמן בכלל.
צילמו אנשים שם נוסעים בחופים .
ומה שהכי מרגיז זה שאני רואה שם מלא מתנדבים שבאים ועוזרים להם
והמתנדבים האלו זה אותם אנשים כמונו שנוסעים על ג'יפים וזה ממש מעלה
את העצבים מה זה ההתחנפות הזו???
אני רואה אנשים שהתמונות של הג'יפים שלהם מככבים בג'יפטריפ בכל מיני התפרעויות והם באים עם המשטרה ודופקים אותנו??? נו באמת לאן הגענו?
אחרי שהם יבריחו את כולם משם אז יחליטו שלג'יפים אסור לעשות את הטיולים
האלו שאתם עושים בכל המקומות האלו ולמה??? כי זה מפריע לטבע וזה לא נכון!!!
מה שמפריע לטבע זה שבונים שם בניין על הים וזה הורס את המקומות של החיות שמסתובבות שם .

דרור ברלי
21-08-13, 00:29
בוקר טוב אליהו. איחרת רק בעשר שנים.

dice2
21-08-13, 11:40
זה לא יעזור להתאגד
לא נצליח לשנות את הדעה הרווחת בציבור (לצערי יש יותר מדי ערסים שנוהגים ברכבי 4X4) והדיירים הם אנשי צללים
אני מזמן הגעתי למסקנה שרוב לובשי המדים הכחולים הם אנשים אלימים (אלימות זה לא רק מכות) וזה לפי מה שרואים בתקשורת

lizard
21-08-13, 12:04
בהתחשב בעובדה שמשטרה זה גוף אלים אז למ חשבת שהם לא אלימים?

נמרוד
21-08-13, 12:08
כל הכבוד, נשבר שיא חדש בהעלאת דיונים מהאוב... הדיון מיולי 2003!!!

לא הרבה השתנה ב10 שנים...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

Bernard
21-08-13, 18:40
רבותי!!!

ההיסטוריה חוזרת!!!

אם אי פעם היא עזבה...

-->