PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום חדש פה שאלה איזה רכב 17000 ש"יח 7 מקומות ? המטרה רכב לאישתי וטיולים בסופי שבוע?

amirb35
21-04-14, 18:48
:confused:

asypeer
21-04-14, 18:57
גאלופר ארוך

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirb35
21-04-14, 18:59
איזה שנה?

asypeer
21-04-14, 19:02
כמה שיותר שמור, השנה פחות קריטית כי מדובר על רכבים שנסעו לא מעט. סביב שנת 2000.

amirb35
21-04-14, 19:07
תודה רבה על המידע

asypeer
21-04-14, 19:12
בטח יהיו עוד דעות..
זו רק שלי.
התקציב ומס׳ המקומות די מגבילים.
חבר שלי קנה גאלופר אחרי שנים עם סוזוקים קטנים ומאוד מרוצה. הרכב מבוסס בחלקו על הפג׳רו הישן. לא מאוד מהיר, די אמין וזול לאחזקה (יחסית לרכב שטח) ומפתיע בשטח. אני חושב שקיים בארץ רק בגרסאת הדיזל שלו (לטוב ולרע).

יואב פולס
22-04-14, 09:10
בתקציב הזה, כאשר הרכב מיועד לאישה - וותר על הרעיון.
גם אם תכפיל את התקציב אתה תשים את אשתך בגרוטאה ישנה ומתפרקת שתסבול מבעיות אמינות (הג'יפ לא האישה).
אם היית רווק נטול, כשאתה לוקח בחשבון שתתיתקע מדי פעם ותזמין גרר, וילך יום עבודה "פעם ב..." על שטויות - ניחא.
כרכב לאישה הוא רק יגרום להוצאות, ובעקבות כך למריבות.

IlanG
22-04-14, 10:45
בתקציב הזה, כאשר הרכב מיועד לאישה - וותר על הרעיון.
גם אם תכפיל את התקציב אתה תשים את אשתך בגרוטאה ישנה ומתפרקת שתסבול מבעיות אמינות (הג'יפ לא האישה).
אם היית רווק נטול, כשאתה לוקח בחשבון שתתיתקע מדי פעם ותזמין גרר, וילך יום עבודה "פעם ב..." על שטויות - ניחא.
כרכב לאישה הוא רק יגרום להוצאות, ובעקבות כך למריבות.

100 +!!!!

asypeer
22-04-14, 10:55
100 +!!!!
אני מבין שכולם פה מתמחים בייעוץ זוגי בזמנם הפנוי..
הבחור לא ציין כמה ק״מ הרכב צפוי לנסוע בשנה, לא רשם לאיזה סוג טיולים הוא מכוון וכולם פה קופצים ומוציאים לו את האויר מהמפרשים.
אז נכון, 17 אלף ש״ח זה לא תקציב אבל יש מציאות. גאלופר ארוך שדורשים עליו 18 יימכר בשוק המת שלו ב12-15. קצת יישור קו עוד 5-3 אלף והופה יש רכב נוסע.
כמובן שיש פה אלמנט (וואחד אלמנט) של הימור כי משאבת סולר שתשבוק תעלה כמה אלפים. אבל זה סיכון שלוקחים גם עם רכב סחיר יותר כמו פג׳ארו מאותו שנתון שעליו יבקשו כפול.
הכלל פה זה למצוא רכב שכמה שיותר מכלולים הוחלפו או שופצו ושקיים תיעוד לעניין. וכמובן לשים קצת כסף בצד להפתעות.

יואב פולס
22-04-14, 10:59
לא אחי, לא ייעוץ זוגי. רובנו כאן חיים את השטח האמיתי.
לייעץ לבחור לקנות כל רכב שטח בסכום הזה מבלי להצביע על הסכנות זה לא הוגן לדעתי. זו כאמור דעתי, או שמא לומר לעניות דעתי.
אם הייתי רוכש לאישתי רכב שטח גם ב 30,000 שקלים, ליומיום שלה, הייתי מסיים את האירוע בשינה ערבה על השטיח בכניסה לבית.
רוצה רכב שטח - תן לאישתך את הפרייבט החדש / טוב / אמין - וסע בעצמך בגאלופר שקנית ב 12,000 שקלים.

לעניות דעתי!

asypeer
22-04-14, 11:05
לא אחי, לא ייעוץ זוגי. רובנו כאן חיים את השטח האמיתי.
לייעץ לבחור לקנות כל רכב שטח בסכום הזה מבלי להצביע על הסכנות זה לא הוגן לדעתי. זו כאמור דעתי, או שמא לומר לעניות דעתי.
אם הייתי רוכש לאישתי רכב שטח גם ב 30,000 שקלים, ליומיום שלה, הייתי מסיים את האירוע בשינה ערבה על השטיח בכניסה לבית.
רוצה רכב שטח - תן לאישתך את הפרייבט החדש / טוב / אמין - וסע בעצמך בגאלופר שקנית ב 12,000 שקלים.

לעניות דעתי!

״אחי״, איך זה שלא ראיתי אותך בסדר? ;)

אני רק אומר שלא צריך להיות מקובעים. יש מציאות. אולי זה לא יהיה פרדו ארוך יד ראשונה עם 50 אלף ק״מ. אבל מניסיון של חבר טוב, יש הפתעות בדמות הגלופר. ייתכן ויש עוד כאלה מקוריאה. רכבים שלא בצדק נסחרים במחירים שהם חצי מהמתחרים היפנים (מודה - הם בדרך כלל מכוערים פחד).
להצביע על הסיכונים זה מעולה, שהבחור יחליט. עוד יסתבר שהוא מחפש ניסאן לארגו ולא רכב שטח..

יואב פולס
22-04-14, 11:21
״אחי״, איך זה שלא ראיתי אותך בסדר? ;)

משפחה גדולה. שולחן גדול. אני קראתי את החלק של "והיא שעמדה"...

IlanG
22-04-14, 11:37
הייתי שם , ניסיתי את הנוסחה - רכב שטח ( נגיד ) 7 מקומות - סאנגיאנג רקסטון היה יד שניה שנת 2004 ( בזמנו 6 שנים על הכביש ) נקנה במחיר של 55 אלף עם 120 אלף קילומטר , שמור, מטופל ללא תאונות נקי הכול עובד ..... בשנה אחת שהנבלה הייתה אצלי היא נסעה 12 אלף קילומטר !!! ועלתה לי ב 25 אלף תיקונים !!!! עזבו אותכם התקלות והכסף אבל הטלפונים מהאישה כול כמה זמן ש - הרכב לא מניע , יש רעשים , ההילוכים לא עוברים , המזגן לא מקרר ..... ולא הרכב לא ראה שטח אצלי לשנייה אחת .
רק בגלל זה אחרי שניפטרתי מהנבלה קניתי רכב חדש - השיחות פסקו !!!.

לכן אשה צריכה רכב כמה שיותר אמין !! ב 17 אלף אין אמינות - יש התעסקות .

ruby
22-04-14, 22:21
היי, לפני פחות משנה קניתי גאלופר 2002 קצר אוטומט, אומנם רכב שני בבית אבל כול שבת אנחנו נוסעים בו לטיולים
ואני ביום יום לעבודה, אחת הקניות הטובות שעשיתי מומלץ רק חפש אחת שאהבו אותה ולא נבלה !

יואב פולס
23-04-14, 07:01
ואני ביום יום לעבודה

זו בדיוק הנקודה. אתה נוסע בו לעבודה ולא אישתך.

איל מ
23-04-14, 16:27
לא תמצאו אותי אומר מילה רעה על גאלופר או על המחיר בו הוא נסחר להיפך, אני חושב שהוא נותן את אחת התמורות הטובות ביותר לכסף.
אבל...
כפי שנאמר ע"י קודמיי. לקנות רכב שטח מזדקן לשימוש יומיומי של מישהו שלא תמיד ידע לשים פלסטר כדי שהרכב יגיע בבוקר לעבודה ואז להתעסק בפתרון התקלה (וזה לא קשור אם זה גבר או אשה), זה קונספט בעייתי.
לא יועץ זוגיות ולא אומר שזה יביא למריבות אבל כיף זה לא יהיה.
שוב הסוגיה היא לא ספציפית הדגם אלא הקונספט של רכב שטח מזדקן.
אם מצאת רכב ששכב עשר שנים בימ"ח ולפני שנתיים מישהו הוציא אותו, נסע עליו וסידר את כל התקלות שנובעות מעמידה ממושכת או לחילופין מצאת מישהו שמוכן למכור לך לנדקרוזר 2014 ב 20,000 ש"ח אז לך על זה (ועל הדרך תמסור ד"ש לשלגיה ולפרסי הנדיב ;)).

IlanG
23-04-14, 17:20
לא תמצאו אותי אומר מילה רעה על גאלופר או על המחיר בו הוא נסחר להיפך, אני חושב שהוא נותן את אחת התמורות הטובות ביותר לכסף.
אבל...
כפי שנאמר ע"י קודמיי. לקנות רכב שטח מזדקן לשימוש יומיומי של מישהו שלא תמיד ידע לשים פלסטר כדי שהרכב יגיע בבוקר לעבודה ואז להתעסק בפתרון התקלה (וזה לא קשור אם זה גבר או אשה), זה קונספט בעייתי.
לא יועץ זוגיות ולא אומר שזה יביא למריבות אבל כיף זה לא יהיה.
שוב הסוגיה היא לא ספציפית הדגם אלא הקונספט של רכב שטח מזדקן.
אם מצאת רכב ששכב עשר שנים בימ"ח ולפני שנתיים מישהו הוציא אותו, נסע עליו וסידר את כל התקלות שנובעות מעמידה ממושכת או לחילופין מצאת מישהו שמוכן למכור לך לנדקרוזר 2014 ב 20,000 ש"ח אז לך על זה (ועל הדרך תמסור ד"ש לשלגיה ולפרסי הנדיב ;)).

אולי יש מימון בטיוטה ומספיק 20 אלף וגמד פרסי בשביל לנדקרוזר 2014 :-)

-->