PDA

צפייה בגרסה מלאה : התנהגות ג'יפאים בטיולי שטח בחג

יורם-דרומי
22-04-14, 08:37
שלום,
בטיולים במהלך החג נתקלנו לא מעט במספר שיירות בשטח,
מספר תובענות מהטיולים האלה:

1. כשהשיירה נעצרת על המוביל לבקש מכולם לעצור בצד השביל ולא לחסום אותו.(משמעת נהגים)

2. שיירה איטית נדרשת לאפשר לשיירה מהירה יותר לעבור אותה ולא לחסום (ויהיה מה שיהיה)

3. בעצירה לחניון יש להחנות את הרכבים בצורה שלא תפריע לשאר השיירות להחנות את הרכבים שלהם - לא להיכנס ולהשתלט על כל השטח. יש עוד מטיילים שרוצים לעצור בחניון - ויש עוד מקום, הכל עניין של סדר ומשמעת הנהגים.

4. בסיום העצירה, כל אחד מנקה את הזבל ולא משאיר שאריות,
גם בנסיעה בשבילים, את הזבל נא להשאיר בג'יפ ולא לזרוק בשולי הדרך,, אגב,,, פקחי הרשות בכייף יספקו לכם שקיות זבל.

5. והחשוב מכל, נראו לא מעט קוליסים של ג'יפאים שניסו את הכלים שלהם בטיפוסים על מדרגות וגבעות שנמצאים מחוץ לשבילים המסומנים - אנא,,,,שמרו על נסיעה בשבילים
חג שמח

נמרוד - מערד
22-04-14, 11:35
יורם
בטיול בחג נתקלנו בתצפית של מעלה יאיר, התנחלות של מטיילים בדואים, אוהלים ורכבי שטח, ומסביב להתנחלות היה מזבלה ענקית, עצרנו וביקשנו מהם לאסוף את הזבל מסביב, היה קשה להם, אבל בסוף הם אספו את רוב הזבל, הם סיננו בערבית שהיהודים האלה דוחפים את האף שלהם לכל מקום, בהמשך הגיע פקח והמשיך את הטיפול.
נמרוד

דרור ברלי
22-04-14, 11:40
תגיד תודה שלא דקרו אתכם.

boaz avrahami
22-04-14, 11:46
תגיד תודה שלא דקרו אתכם.

זה הם שצריכים להגיד תודה שהוא לא ירה בהם....
וגם זה כנראה רק בגלל שזה שמורת טבע :-)

talw
22-04-14, 11:46
את מי ידקרו ? את נמרוד ?
רק מהמחשבה על זה אני מדמיין את הפרחחים דוקרים את עצמם שוב ושוב למוות ,בתנאי שנמרוד לא ישים עליהם יד.

נמרוד - מערד
22-04-14, 22:00
תודה תודה
טל קרעת אותי מצחוק, אני לא כזה רע, רק לפעמים.

foxy
22-04-14, 22:10
נמרוד אנשים מפחדים ממך לא יפה

נמרוד - מערד
23-04-14, 20:27
foxy
לא אנשים (בדואים)

איל מ
23-04-14, 21:08
אם כבר העלית את נושא כללי ההתנהגות (שאני בטוח שדווקא הגולשים כאן מכירים),
אוסיף משהו שאני נתקל בו הרבה עם חברים ומשפחה.
אין דבר כזה זבל אורגני!!
וכל מה שאנשים משליכים מהחלון הוא זבל (הכוונה לתופעה של השלכת שאריות פרי וכדומה מהחלון תו"כ נסיעה). מעבר לכך שזה נשאר (לעתים גם תקופות לא קצרות) בשטח ולא נעים לעין, יש מקומות שזה פוגע באיזון האקולוגי.
אז נכון שפה תפוח שם קליפת תפוז לא יגרמו להכחדת אוכלוסיית הזנבתן המצוי (או שקרכלשהו) אבל אם כולם זורקים, זה נהפך למאסות. ואם נוסעים בציר אחרי מישהו, אז רואים זבל בצד וזה לא מעניין שהוא הושלך רק לפני כמה דקות.
ככל שנוסעים במקומות בהם הטבע בתולי יותר זה צורם יותר. למשל בדרום.
אז נכון שאי אפשר לחנך את העולם, אבל כשהנוסע לצידי משליך משהו מהחלון (אם לא הייתי ערני) אני לא רב אלא מסביר את הקונספט ואומר שלי מפריע שזורקים דברים מהאוטו שלי. (פאק איט, אפילו הלכתי וקניתי רכב שהוא פח זבל אחד גדול כדי למנוע את התופעה ;))

תודה על ההקשבה.

נ.ב.
לכל החוכמולוגים, תליתי דליים מתחת לנקודות הרגישות ברכב כדי שטפטופי השמן לא יזהמו את המדבר: אחד מתחת לכל ביצה, אחד מתחת לגיר, אחד לטרנספר, שלושה למנוע, שניים לרדיאטורים ושניים מתחת למיכל דלק.:p

נמרוד - מערד
24-04-14, 09:01
איל
אני איתך בנושא הזה, כל מה שבא איתנו, חוזר איתנו או לפחות עד לפח הזבל הראשון.

יותר מדי דליים ירעישו לך, שים אמבטיה אחת מתחת לכל הרכב

NRG
24-04-14, 09:09
מסכים בגדול! מה עוזר המונח ״זבל אורגני״ למטייל שעצר להפסקה ונמצא בתוך אתר ייצור קומפוסט...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bernard
24-04-14, 19:57
שלום,
בטיולים במהלך החג נתקלנו לא מעט במספר שיירות בשטח,
מספר תובענות מהטיולים האלה:

1. כשהשיירה נעצרת על המוביל לבקש מכולם לעצור בצד השביל ולא לחסום אותו.(משמעת נהגים)

2. שיירה איטית נדרשת לאפשר לשיירה מהירה יותר לעבור אותה ולא לחסום (ויהיה מה שיהיה)

3. בעצירה לחניון יש להחנות את הרכבים בצורה שלא תפריע לשאר השיירות להחנות את הרכבים שלהם - לא להיכנס ולהשתלט על כל השטח. יש עוד מטיילים שרוצים לעצור בחניון - ויש עוד מקום, הכל עניין של סדר ומשמעת הנהגים.

4. בסיום העצירה, כל אחד מנקה את הזבל ולא משאיר שאריות,
גם בנסיעה בשבילים, את הזבל נא להשאיר בג'יפ ולא לזרוק בשולי הדרך,, אגב,,, פקחי הרשות בכייף יספקו לכם שקיות זבל.

5. והחשוב מכל, נראו לא מעט קוליסים של ג'יפאים שניסו את הכלים שלהם בטיפוסים על מדרגות וגבעות שנמצאים מחוץ לשבילים המסומנים - אנא,,,,שמרו על נסיעה בשבילים
חג שמח

והתאפקת שנים, עד שהחלטת לכתוב את זה או שרק עכשיו שמת לב?
ולמי בכלל אתה כותב? הרוב המוחלט של החברים פה, לא צריכים הכוונה כזו ולמי שזה מכוון... נו-טוף. החלטת לחפש מתחת לפנס...

ונמרוד.
חבל שבאותה הזדמנות, שהחלטת לשחק רולטה רוסית עם חבריך הדרומיים, לא בדקת כמה משפרי שילדה ברכבים שלהם... אם כבר...:rolleyes:

נמרוד - מערד
25-04-14, 07:53
ברנרד
כשאני בחופש אני לא רב איתם, לפני שנים רבות יצאתי לטיול בנגב, ומצאתי 5 מכוניות גנובות, המצפון לא נתן לי להשאיר אותם שם, אז גררתי את הרכבים לכביש הזמנתי משטרה, שהיה קשה לשכנע אותם שאני לא עובד עליהם, כל זה דפק את הטיול.
נמרוד
(הרולטה הרוסית זה עם הקנה אליהם )

Bernard
25-04-14, 08:35
ברנרד
...
(הרולטה הרוסית זה עם הקנה אליהם )

תראה, מהכרותי איתך פה, מעל גבי האתר,לא עשית עלי רושם של נאיבי...

-->