PDA

צפייה בגרסה מלאה : תושבות מנוע מאיביי לגרנד ויטרה 2006, האם יש וכדאי?

dudy
23-04-14, 21:04
שלום חברים,

מקווה שמישהו יוכל לעזור או לייעץ. אני צריך להחליף תושבות מנוע לגרנד ויטרה קצרה 2006. חיפוש באיביי נורא מבלבל אותי כי איכשהוא הדגמים באירופה נקראים ויטרה (?) עם מגוון מנועים ובאמריקה זה Chevy Tracker (?) , אני חושב... שלא להזכיר שבשאר העולם 2006 זה כבר הדגם החדש ואיכשהוא בארץ זה הקודם, אבל זה כבר נושא אחר. בכל מקרה אני מאוד מבולבל...
מישהו יודע אולי איזה דגם לחפש באיביי המקביל ל GV קצרה 2006?
קצת רקע: המכונאי שלי - אדם ישר, ויקר בהתאם - הראה לי שהתושבות סדוקות והמליץ להחליף. זוג תושבות לא מקוריות בסביבות 400 ש״ח, ומקוריות בבמחיר כפול.
מאחר ואני חצי תימני רציתי לחסוך :) ובניגוד להמלצתו, בחרתי שיתקין את הלא מקוריות. איך שהנעתי את האוטו הוא התחיל לרעוד כאילו לא היו בכלל תושבות. הוא הסתכל עלי במבט מוכיח של ״אמרתי לך!״, ושנינו יחד הורדנו אותם והחזרנו את הישנות הסדוקות. אבל עכשיו, כחצי שנה אחרי נראה לי שהגיע הזמן (יש טסט ביוני). האם אפשר למצוא באיביי תושבות מקוריות או שעדיף לבלוע את הגלולה המרה ולרכוש מקומית?
תודה על זמנכם.

--דודי

asypeer
23-04-14, 22:48
2006 הייתה שנה שבה נמכרו שני דגמים של הגרנד ויטרה. איזה יש לך? הישן או החדש?

Sent from my iPhone using Tapatalk

shmulikbg
23-04-14, 23:24
ואגב, אם הטסט הוא שמטריד אותך...אף אחד לא יכשיל אותך

בטסט על תושבות מנוע "סדוקות".

dudy
24-04-14, 00:17
יש לי את הדגם הישן, כמו שלך.
לגבי הטסט, אני מתאר לי שלא תהיה בעיה, אבל מאחר ואני צריך לעשות טיפול 100,000, רצועת טיימינג, ברקסים, כו׳, אז חשבתי כבר לעשות הכל ביחד לקראת הטסט.
יכול להיות שאני סתם היסטרי ואפשר לחיות עם תושבות סדוקות עד שבאמת יהיו רעידות?

asypeer
24-04-14, 08:14
המחיר באיביי הוא סביב 100 דולר לסט תושבות, לדעתי לא מקוריות כך שהמחיר בארץ לא מופרז. אם האוטו שקט ואין רעידות לא הייתי נוגע. שמוליק צודק, בטסט כנראה לא תוכשל על זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

dudy
24-04-14, 13:30
אז זהו שרוב הסיכויים שהן לא מקוריות במחיר הזה.
סבבה, אשמע לעצתכם ואשאיר את הישנות בנתיים. עזרתם לי מאוד - המון תודה!

-->