PDA

צפייה בגרסה מלאה : הרצת כמה מדמי אנדרואיד על PC אחד

polar bear
24-04-14, 11:40
השתדלתי לתמצת את הכותרת כמה שניתן...רציתי גם לפנות לפורום יעודי אבל א. ידוע שבג'יפולוג יודעים הכל ב. ב FXP יש הרבה יותר מדי חוקים ופשוט לא הצלחתי להבין איפה לשים את השאלה הזו.....

אז ככה - אני עובד כבר כמה זמן עם BLUESTACKS על המחשב ומריץ אי אילו משחקים. התעורר בי הרצון להריץ כמה "אנדרואידים" בו זמנית. בלוסטקס לא מאפשרת את זה. הורדתי איזה תוכנה ענקית ומסובכת למפתחים - אבל המדמים בלי GOOGLPLAY כך שמאד מסובך להתקין משחקים { אני לא הצלחתי }. יש עוד מדמה שנקרא ווינדרוי אבל הוא סובל מאותן בעיות של התוכנה הקודמת. וגם יאפשר לי לפתוח מקסימום שני אנדרואידים בו זמנית { התוכנה הענקית מאפשרת בעצם אינסוף }..

חשבתי על כמה פתרונות. 1. אם מישהו מכיר את התוכנה ההיא { תוכנת לפתוח אפליקציות של גוגל } ויודע להגדיר אותה כך שכן יהיה גוגל פליי .

2. אולי ע"י התקנה של ווירטואל משין ניתן לעשות את זה? או שהמעבר בין המחשב האמיתי למדומה מסובך מדי? { אין לי בעיה של נפח אכסון }.

3. רעיון אחר לפתרון הענין?

תודה מראש.

אביעד_הלאלי
24-04-14, 11:54
אני לא מכיר את כל האופציות הקיימות, וגם את הסיבה להרצת מס' אנדרואידים במקביל, אבל אופציה 2 היא פשוטה מאוד... אתה יכול להריץ במקביל כמה מכונות של ווינדוס נניח, ולהשתמש בבלוסטאקס על כל אחת מהן...
המעבר בין הוירטואל למחשב האמיתי פשוט ברמה של לחיצה על כפתור ומיזעור חלון...
VM שאני מכיר באופן אישי שעובדת היטב היא virtualbox של חברת oracle.

אמיר ב.א
24-04-14, 12:48
מצטרף להמלצה של אביעד על VIRTUALBOX - יכול לפתור את הבעיה , וגם ההתקנה לא מסובכת.

לגבי השאלה שלך איך לגרום ל GOOGLEPLAY לרוץ על ANDROID EMULATOR , הנה התשובה (יותר מסובך):

http://blog.apkudo.com/2012/08/08/run-google-play-on-an-emulator-and-pretend-to-be-any-device/

בהצלחה!

polar bear
24-04-14, 17:27
תודה רבה. בשמי ובשם הצוות.

shahav
25-04-14, 22:08
תתקין את סביבת הפיתוח של אנדרואיד. נכון אתה לא חייב את הכול, אבל למה להסתבך?

זה נקרא: android sdk.
תוכל להריץ כמה מכשירים מדומים: טבלטים, טלפונים...גרסאות ישנות או חדשות.
רבין

polar bear
26-04-14, 21:18
היתה לי כזו { זו שמתוארת כ"ענקית" } אבל כמו שצינתי המדמים שלה מגיעים בלי גוגל פליי וממש גדול עלי לעשות את מה שמתואר בקישור ששם אמיר. בנוסף המדמים רצו לאט מאד ונתקעו כל הזמן. אם אתה מכיר תוכנה שמיצרת מדמים עם גוגלפליי אשמח,
כי כרגע אני מכוון את עצמי יותר לכוון של ה VM , רק צריך להשיג התקנה מתקדמת מספיק של XP. וזמן פנוי.

-->