PDA

צפייה בגרסה מלאה : בבקשה עזרה בחיבור נקסוס 4 למחשב

boaz avrahami
28-04-14, 23:43
מנסה לחבר את הנקסוס 4 של אישתי למחשב השולחני ע"מ להוריד משם תמונת.
ממחבר כבל USB מהנייד למחשב ונאדה.
הגדרות אחסן בנקסוס - MPT
במנהל ההתקנים לא מופיע שום דבר קשור לנקסוס - לא רגיל ולא עם משולש צהוב
הטלפון מראה שהוא נטען כך שיש לינק.
גירסת אנדראיד 4.4.2
מערכת הפעלה - חלונות 7.
אותו סיפור גם בנייד אחר כך שהבעיה אנה במחשב....

אולי מישהו ממעריצי מערכת ההפעלה האינטואטיבי הזו יכול בקשה לחלץ אותי? (ברנרד????)
אני צריך להכין לה מצגת עד מחר.

ניסיתי כל מיני מאמרים באינטרנט ולא עזר לי

תודה
בועז

OFF-RoaD
28-04-14, 23:57
לא יודע למה אין לינק, אבל קל מאוד לשתף תמונות בין הנייד למחשב בעזרת dropbox.
פותח חשבון חינמי באתר, מוריד אפליקציה חינמית למכשיר, מעלה אץ הקבצים הרלוונטיים, ומוריד למחשב.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Shahafmiz
29-04-14, 00:09
בועז לי קרה הרבה פעמים שהמחשב לא הצליח לקלוט אותו כשחיברתי את הפלאפון מקדימה. זה או זה או להחליף כבל. זה מה שאני עושה בכל אופן כי בגדול כמו שידוע לך זה פלאג אנד פליי.

Shahafmiz
29-04-14, 00:10
ניסיתי להחליף כבל או כניסתיו אס בי?

Tomer Gal
29-04-14, 01:14
כנראה הכבל, הוא קולט את הפינים שמטעינים אבל לא את אלה שמראים חיבור למדיה.
בכל מקרה כבל שייך למאה הקודמת. אנדרואיד מסתנכרן על בסיס קבוע עם פייסבוק/גוגל+/פיקאסה וכד' תעבוד עם הענן.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Bernard
29-04-14, 03:17
מצטער בועז. רק עכשיו ראיתי.

לא אמרת אם קודם זיהה או מה היה/השתנה אבל אם זה רק תמונות, תנסה לעבור ל-PTP.
כבר אמרו, לנסות כבל אחר/USB אחר במחשב.
תבדוק שה-USB DEBUGGING לא מסומן (אם אתה לא רואה את אפשרויות המפתח בהגדרות, כנס ל"אודות הטלפון" ותלחץ 7 פעמים על ה-BUILD NUMBER).
אם הוא לא מסומן, תמחק את ה-"V" מה-PTP וגם מה-MPT ותנסה לחבר שוב למחשב.
אם לא עובד, תנסה לסמן שוב את ה-PTP או MPT, כשה- USB DEBUGGING מסומן.

חוץ מזה.
יש אפליקציה שנקראת AIR DROID שמקשרת ישירות בין הטלפון למחשבים באותה רשת (או בענן אבל זה לא רלוונטי למה שאני מציע) ומאפשרת העברה מהירה של קבצים ברשת הביתית..
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&hl=en

boaz avrahami
29-04-14, 05:51
דרוםבוקס - אסור לי להשתמש.

נחלפתי כבלים, יציאות USB ומחשב. לא הואיל.

אין רשתות חברתיות וזה גם לא עוזר לי להעביר את התמונות למחשב בצורה קלה.
גם פיקאסה זה המון עבודה להוריד חזרה את התמונות והאיכות יורדת.

לא ניסיתי עד היום לחבר אותו למחשב.
ניסיתי גם ptp ולא עבד.

יש לי רק 2 אפשרויות תחת ה usb.
לא רואה usb debugging.
אנסה את ההמלצה האחרונה ואדווח.
קראתי עליה גם באיזה מקום אבל כבר הייתי גמור מדי לנסות

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

Bernard
29-04-14, 06:22
אם אתה מתכוון למה שאני כתבתי, סה לאמרשת חברתית.
האפליקציה הזו מקשרת בין המחשב ישירות לטלפון, ברשת הביתית שלך. ללא קשר לאינטרנט.
זה עובד מהר ומאוד פשוט. תנסה. לוקח דקה פחות מדקה להתקין בטלפן ויש הוראות פשוטות לחיבור למחשב.. כמה שניות ואתה מחבר בין השניים.

לעניין האופציה שאין לך..
גש לאודות הטלפון, בסוף, למטה בהגדרות. שם תלחץ 7 פעמים על מספר הגירסה ואז זה יודיע לך שנפתחות לך אופציות "מפתח" בהגדרות.
חזור להגדרות וכנס לשם. שם תראה את ה-usb debugging.

אני הייתי מתקין את האפליקציה ששמתי לך בלינק. פשוט מאוד ויעיל מאוד ואינטואיטיבי לגמרי. .

OFF-RoaD
29-04-14, 07:39
דרוםבוקס - אסור לי להשתמש.

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

אפשר לשאול למה? זו סיבה אישית או משהו כללי שניתן ללמוד ממנו?

ניסית לשלוח מייל לעצמך? בכמה קבצים מדובר?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

erezgur
29-04-14, 09:07
הרבה ארגונים חוסמים גישה לאתרי שיתוף קבצים, בין השאר, ואתרי ענן רבים נכללים בהגדרה זו.

בועז -
1. רעיון חליפי - אם הסלולר והמחשב מחוברים לאותה רשת WIFI, הורד יישום כמו AirDroid. הוא יאפשר לך גישה נוחה מאד לתכונות רבות בסלולר מהדפדפן במחשב (אפילו שליחת הודעות ועוד).לחילופין, גם מנהל קבצים כמו ES File Manager על האנדרואיד, יוכל להגשת לתיקיות רשת משותפות מה-PC כאילו הן תיקיות מקומיות בסלולר ותוכל להעתיק ביניהן. (כנ"ל לתיקיות בענן, בין השאר).

2. אם אתה לא רואה USB-Debugging בהגדרות, אזי צריך פעם אחת להפעיל אופציה זו - לך להגדרות הטלפון -> אודות והקש 7 פעמים (אם אני לא טועה) על השורה עם גרסת האנדרואיד. זהו הטריק עבור מפתחים לאפשר את אפשרות ה- Usb Debugging.

3. ולבעיה עצמה - בד"כ בעיה זו נובעת משימוש בכבל טעינה בלבד (לא כבל DATA) או הגדרת דרייברים לא מתאימים במחשב. אם אתה עובד עם הכבל המקורי שהגיע עם המכשיר, צריך לטפל בנושא הדרייברים במחשב. למחוק את הדרייברים הקיימים שעימם המחשב מזהה את הסלולר ולהתקין דרייבר מומלץ יותר למשימה זו. ההסבר ארוך יחסית ולא אזכור לפרט אותו כאן בע"פ, אבל אם עדיין לא תמצא פתרון - אוכל לצרפו בערב.

ארז גור

meir alony
29-04-14, 10:37
ראיתי בפורום אנדרואיד :
כנס להגדרות->storage - >תלחץ על האפשרויות שם, יפתח לך אפשרויות USB תוודא שחיבור data מאופשר

boaz avrahami
29-04-14, 10:46
דרופבוקס מהווה פרצת אבטחה חמורה.
בכל מקרה לא יודע מה קרה - המחשב פתאום נזכר הבוקר בחיבור נוסף שצריך להוריד דריברים לנקסוס ולאחר שאישרתי לו ועשיתי ריסטרט לבקשתו הכול הסתדר.

תודה לכל העוזרים

itayt
29-04-14, 10:46
אין צורך ב USB debugging. לא מותקן לך הדרייברים של הנקסוס, תוריד מהאינטרנט ותתקין והכל יסתדר

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

Bernard
29-04-14, 14:14
דרופבוקס מהווה פרצת אבטחה חמורה.
בכל מקרה לא יודע מה קרה - המחשב פתאום נזכר הבוקר בחיבור נוסף שצריך להוריד דריברים לנקסוס ולאחר שאישרתי לו ועשיתי ריסטרט לבקשתו הכול הסתדר.

תודה לכל העוזרים
עמ'חיי'ה!!!

ועדיין, אני ממליץ על ה- AIRDROID... תנסה - לא תצטער. עובד עם כל מחשב ו/או טאבלט..

-->