PDA

צפייה בגרסה מלאה : שימוש נוסף לארגזי אלומיניום

נמרוד
29-04-14, 10:52
רכס היקר, על זה חשבת?

הארגזים האלו (מהדור הראשון, נראה לי אבי טיפוס בכלל) עזרו מאד בקשירה מהירה של האוהל תוך כדי הסופה הגדולה בפסח.

86861

עמי
29-04-14, 11:00
לא יודע אם לזה רכס התכוון, אבל אותי הם שימשו באותו לילה לאותה מטרה בדיוק, וכפי שזה נראה, לא ממש רחוק מכם.

אמיר ב.א
29-04-14, 12:55
יפה!

עכשיו יש לי עוד שימוש לארגז אלומניום שהבאתי מרכס ...

רכס חיים
29-04-14, 14:37
רעיון שמתאים לארגזי פח - לא לאלומיניום.

tomer s
29-04-14, 14:49
סתם שאלה.. למה לא חבקת את האבן במקום להניף אותה על הארגז?

נמרוד
29-04-14, 15:18
כי שביד אחת אתה מחזיק את האוהל שלא יעוף כשהילדות שלך מצווחות בפנים, אין לך זמן ליותר מדי מחשבות... שלא תבין, האוהלים היו עם יתדות ומיתרים קונבנציונאליים עוד מההקמה , היתה כבר רוח יוצאת דופן. אחר כך די נרגע והיה ערב על הכיפאק סביב המדורה עד שהלכנו לישון. באחת לפנות בוקר התחילה רוח מטורפת, האמהות הרגיעו את הילדים, יצאנו כל האבות החוצה ותוך כדי החזקה של האוהלים קשרנו עם כל הבא ליד לכל הבא ליד. צד אחד לגלגלי הג'יפים, צד שני לארגזים למיניהם. ארגזי פלסטיק מולאו אבנים. אם היה צורך בעוד נקודות גם הייתי מפריד את הארגזים מהמכסים, כל אחד מהם יכול היה לשמש משטח לסלעים.

asafk
29-04-14, 15:28
והנה עוד שימוש לג'ריקן...

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

דרור ברלי
29-04-14, 15:45
איפה קופסאות ה-0.5 הישנות והטובות... אצלי הן משמשות כברגיות. מלאות ברגים, שייבות ואומים מכל הסוגים עד המכסה - כבדות פחד ובכל זאת שורדות כבר 20 ומשהו שנים. מושלם למטרה הנ"ל.

opl
29-04-14, 15:53
זילות :-)

יונתןמצפה
29-04-14, 16:04
הלילה הזה ייזכר להרבה זמן!

Bernard
30-04-14, 01:40
חשבתי שרק לנו זה היה - יותר חול בתוך האוהל, מאשר בחוץ...
לא קשרנו לכלום, רק היתדות.. הדופן שמול הרוח התקפלה לנו (השלושה שבתוך האוהל) ממש עד הפנים אבל הכל החזיק.
מזל שלא היו ילדים... לא נעים.

רכס חיים
30-04-14, 04:29
בזמנים כאלה תוכלו לחשוב עלי כשאני ישן בתוך הג'יפ שמדופן בסרגלי עץ יוקרתיים בקירות ובגג,על מזרון של 12 ס''מ עובי ומנורות קריאה בכל פינה.( מיטה במידות 170/220 )

והכייף הכי גדול זה כשיש סופה בחוץ והרכב מתנדנד מעדנות כמו אם אוהבת שמנדנדת את המיטה של התינוקת. ואם גם מצטרף לזה גשם עם טיפות גדולות שמתופף
על הגג - הכייף מושלם.

אז כשיש סופה רצינית שמעיפה את האוהלים שלכם ואתם אוספים סלעים מהסביבה - תמיד תוכלו לחשוב עלי - וגם ליהנות מעט מהאירוע..........

מוני אורבך
30-04-14, 09:18
חיים אין עליך !!!

העלת חיוך על השפתים להתחלת הבוקר (-:

tomer s
30-04-14, 10:24
חיים י'בורגני.
העיקר שאתה מספר שאתה חי בשטח אוכל שימורים יוצא לכיבוש וגילוי שטחים שסוליית צמיג אזרחי לא הטביעה בהם קוליס,
אתה כולה עוד אחד שגר באוטו ואולי חלוץ הטרנד שהחל בארץ שבו גוררים בית על גלגלים במקום באמת להתחבר ולהנות מהשטח.
אבל בסדר, זו זכותך. אחרי הכל בלי קצת סיפורי מור"ק איך הג'יפאים האמיתיים ירכשו ארגזי אלומניום בתקני תעופה עמידים לסופה.

תומר שבסופה הנ"ל ישן באוהל פשוט בתוך שק"ש מעופש,
כשג'ריקן תיק חילוץ וארגז כלים מונעים מהאוהל ומזוגתי לעוף..
אבל נהנה מכל רגע.

רכס חיים
30-04-14, 10:30
טיולי שטח בג'יפ הם לא עונש,וכשהיה צריך לישון בירדן בטמפרטורה שמגרדת את האפס - אין על שינה בג'יפ מבודד.

-->