PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיבור מחשב לטלוויזיה מרוחקת

JustDoB
03-05-14, 09:55
אני רוצה להקרין בטלוויזיה ממחשב שנמצא 12 מטרים מרחק כבל ממנה.
אני מחפש מה הפתרון הכי מתאים שייתן גם תמונה (כבל מחשב) אבל גם סאונד טוב.
מישהו מכיר מה התצורה הכי מתאימה וישימה לכבל כזה ואז אמצא כזו באיביי ?
תודה

Sent from my XJ

boaz avrahami
03-05-14, 10:07
למה כבל ולא אלחוט?
תנסה להגדיר הכי מפורט את הצורך שלך

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

shachar
03-05-14, 10:11
בנוסף למה שכתב בועז.
שימוש קבוע או מזדמן

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

JustDoB
03-05-14, 10:11
לראות סרט שיושב במחשב במסך הטלוויזיה. איזה פרטים אתה צריך ?

Sent from my XJ

zivo
03-05-14, 11:25
יש דונגל HDMI שאתה יכול לתקוע קבוע בטלוויזיה ולהתחבר ב WIFI מהמחשב.
המפורסם (והזול) מבינהם זה ה Chromcast (http://www.amazon.com/Google-Chromecast-Streaming-Media-Player/dp/B00DR0PDNE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1399105442&sr=8-1&keywords=chromcast) של גוגל.

boaz avrahami
03-05-14, 11:29
כרומקסט לא מקרין הכול.
צריך סטרימר

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

lizard
03-05-14, 11:42
אצלי יש יס ואני משתמש בסטרימר המובנה שלהם. עולה כמה שקלים בחודש אבל לטעמי שווה כל שקל.

אמיר ב.א
03-05-14, 12:21
זה תלוי בפורמט של הסרט ...

אם זה סרטים באחד מהפורמטי הנפוצים , יש דונגל HDMI WIFI שיעשה את העבודה כמו שנאמר.

אם זה הרבה סוגים ולא בהכרח נפוצים , עדיף לקנות סטרימר.

אופציה אחרת - אם יש לך לפטופ - גם אפשר לארגן יציאה לטלויזיה - ולהריץ במדיה פלייר.

מה לגבי כתוביות ? אתה צריך משהו שיודע להציג גם כתוביות בעיברית?

asypeer
03-05-14, 13:06
תבדוק בטלוויזיה עצמה, אולי יש לך כניסת USB (כל מסך דק שנמכר בשנים האחרונות מצויד בכזו, השוני הוא בפורמטים שניתן לנגן/להציג)

Sent from my iPhone using Tapatalk

JustDoB
03-05-14, 18:27
אין USB.
ואני מוותר על אלחוט בשלב זה,
חשבתי על כבל מסך משולב עם כבל אודיו,
יש דבר כזה ?

Sent from my XJ

boaz avrahami
03-05-14, 18:33
איזה כניסות יש בטלביזיה?
האם מדובר במחשב נייד או נייח?
האם יש קשר עין בין המחשב לטלביזיה?

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

JustDoB
03-05-14, 18:45
מחשב נייח.
יש בטלוויזיה הכל חוץ מ USB
יש קו ראייה

Sent from my XJ

Bernard
03-05-14, 19:18
תראה. .
אתה לא מספק יותר מידי מידע - מה זה "הכל חוץ מ-USB"? יש חיבור למחשב/מסך מחשב - עם/בלי קול? יש חיבורי RCA? מה זה "הכל"?
תעלה תמונה של מה שיש.

כעיקרון.

אם אין חיבורי "מחשב" מובנים בטלוויזיה, תצטרך המרה של יציאות המחשב (בד"כ רק תמונה.. בד"כ) לפלאגים שהטלוויזיה מקבלת (RCA או 21PIN) ואת הקול ניתן להעביר דרך שקע האוזניות של המחשב.טלוויזיה.
אם יש חיבורי "מחשב", פשוט להעביר את הכבלים הרלוונטיים (ארוכים), מהמחשב לטלוויזיה (אולי תצטרך להגדיר למחשב, שאתה משתמש במסך נוסף - פשוט מאוד.
בכל מקרה, אם זה לא משהו זמני ביותר, לא הייתי פוסל את האופציה האלחוטית - יש כמה (גם לא USB/HDMI) ברמות שונות של איכות תמונה וקול.

אבל בלי תמונה של החיבורים בטלוויזיה (ובמחשב), יהיה קשה לעזור ולהכווין במדוייק (ובמדוייק אני מתכוון ללינקים מה לרכוש)..

זאביק
07-05-14, 23:20
אין USB.
ואני מוותר על אלחוט בשלב זה,
חשבתי על כבל מסך משולב עם כבל אודיו,
יש דבר כזה ?

Sent from my XJ
לא יודע אם יש כבר כבל משולב מוכן, אבל באחת המעבדרות שלנו "שילבנו" (יענו, סרגנו אותם לצמה אחת) כבל מסך, עכבר ומקלדת באורך של 10 מטר (המטרה הייתה דומה - להרחיק את המסך, מקלדת, עכבר מהקופסא עצמה).
עבד מצויין כמה שנים, ושוכפל בהצלחה על עשר עמדות.

מוני אורבך
08-05-14, 05:17
תקן hdmi כולל גם וידיאו וגם אודיאו. כך שאם אתה רוצה רק כבל אחד דק יחסית, זה הכיוון.

חנן-ג'יפולוג
08-05-14, 07:14
חשבתי על אותו דבר אצלי, חיבור טלויזיה מרוחקת למחשב, ואז חבר בא ויעץ לי לקנות מדילאקסטרים יחידה עצמאית שמתחברת לטלויזיה והופכת אותה למכשיר אנדרואיד לכל דבר ועניין. כמובן שבתוך אלפי האפשרויות שנפתחות בפניך עם מכשיר כזה, גם יש את האפשרות להקרין סרטים. אצלו בבית כבר יש שתי יחידות כאלה.
50 דולר. קניתי.

http://www.dx.com/p/mk8080b-dual-core-android-4-1-google-tv-player-w-bluetooth-1gb-ram-8gb-rom-tf-hdmi-black-175870#.U2sMPPl_twM

נמרוד
08-05-14, 07:43
אצלנו בעבודה בחדר הישיבות, לקחו כבל VGA ארוך וכבל "אוזניות" אורך, חיברו ביחד באזיקונים, העבירות מהטלוויזיה דרך חור בקיר, מסביב לחדר, מתחת לשולחן ישיבות, ויוצא מהאמצע. אני יודע שברוב המקרים משתמשים באיזה קופסת חיבורים ומשהו יותר מסודר, במקרה זה פשוט כבלים ארוכים.

boaz avrahami
08-05-14, 08:05
השיטה שנמרוד ציין מאוד מקובלת אבל 10 מטר מרחק שעשוי להיות בעיתי.
מעבר לכך לא ברור איזה חיבורים יש לטלביזיה

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

JustDoB
08-05-14, 08:12
בגלל השביתה בשידורי ג'יפולוג.... 😉 הזמנתי בינתיים שני כבלים כמו שנימרוד ציין וכשיגיעו אדווח. וגם מפצל לשני מסכים אגב.

Sent from my XJ

asypeer
08-05-14, 12:04
בגלל השביתה בשידורי ג'יפולוג.... 😉 הזמנתי בינתיים שני כבלים כמו שנימרוד ציין וכשיגיעו אדווח. וגם מפצל לשני מסכים אגב.

Sent from my XJ

אהבתי את ההגדרה ;)
אגב מנהלים , לא מגיע לנו קצת הסברים למה שבת האתר? זה קשור לביטול האגרה או הזדהות עם רשות השידור?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bernard
08-05-14, 15:26
חשבתי על אותו דבר אצלי, חיבור טלויזיה מרוחקת למחשב, ואז חבר בא ויעץ לי לקנות מדילאקסטרים יחידה עצמאית שמתחברת לטלויזיה והופכת אותה למכשיר אנדרואיד לכל דבר ועניין. כמובן שבתוך אלפי האפשרויות שנפתחות בפניך עם מכשיר כזה, גם יש את האפשרות להקרין סרטים. אצלו בבית כבר יש שתי יחידות כאלה.
50 דולר. קניתי.

http://www.dx.com/p/mk8080b-dual-core-android-4-1-google-tv-player-w-bluetooth-1gb-ram-8gb-rom-tf-hdmi-black-175870#.U2sMPPl_twM

תן קצת פרטים.
מה זה עושה? איך אתה משתמש בזה? איך האיכות?

חנן-ג'יפולוג
08-05-14, 18:33
לא יודע לומר מעבר למה שכתבתי. הזמנתי שלשום. בטח יגיע עוד שלושה-ארבעה שבועות.
אני סומך על החבר הנ"ל בעיניים עצומות אז כשהוא נתן לי את הפתרון הזה, קניתי.

אדי
08-05-14, 20:57
במשפט אחד, המוצר שחנן צרף הופך טלוויזיה בעלת כניסת HDMI למעין מחשב עם מערכת הפעלה אנדרואיד (בגרסת הטבלטים שלה).
לא לשכוח שצריכים פתרון לעכבר (חובה) ולמקלדת (אופציה). יש מקלדות קטנות משולבות בעכבר עם קישוריות BT שיכולות להתאים ליישום הזה.

shachar
08-05-14, 21:14
מי שרוצה מדיה ביתית. קטן זול ושמריץ xbmc עליו ניתן לשלוט מהנייד.

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00GGM0Y66/ref=redir_mdp_mobile?keywords=raspberry% 20pi&qid=1399298743&ref_=sr_1_5&sr=8-5

מי שיחפור קצת יגלה שמהמחשבון הזה אפשר ליצור סטרימר, מחשב השקיה וכל מני פונקציות של בית חכם...

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

Bernard
08-05-14, 21:42
לא יודע לומר מעבר למה שכתבתי. הזמנתי שלשום. בטח יגיע עוד שלושה-ארבעה שבועות.
אני סומך על החבר הנ"ל בעיניים עצומות אז כשהוא נתן לי את הפתרון הזה, קניתי.

ממה שהעלת, נראה לי שזה כמו ה-Google Chromecast.
הגוגל הזה ממש פיצפון (כמו דיסק-און-קי מגודל) ועולה $32..

erezgur
08-05-14, 22:41
למי שמתעניין בסוג כזה של פתרון - בפעם האחרונה שבדקתי המוצרים המומלצים ביותר בתחום הזה של מחשבי מדיה סנטר מבוססי אנדרואיד המתחברים לטלוויזיה עם HDMI הינם ה- Minix שהדגמים האחרונים הינם Minix 7 (יש דגם עם WIFI ואחד זול מעט יותר למי שלא סקוק ל-WIFI ויכול להתחבר לרשת עם כבל רשת רגיל). קצת למעלה מ-100$.

הכרומקאסט אמנם עולה משמעותית פחות אבל הפונקתיונליות שלו מוגבלת יותר.

ארז גור

-->