PDA

צפייה בגרסה מלאה : GPS מערכת הפעלה CE6 לא מוצא לווין

thebips
08-05-14, 11:29
שלום,

רכשתי GPS אם מערכת הפעלה CE6 ומפות igo primo (http://www.aliexpress.com/item/7-inch-Car-Gps-Navigation-SIRF-Atlas-VI-8GB-256MB-DDR3-wince6-0-Bluetooth-AV-IN/592544085.html) והמכשיר לא מוצא לווין שיחקתי אם קובץ SYS וזה לא עזר רעיונות?

עופר

katsirz
08-05-14, 11:42
אתה מפעיל אותו בחוץ?

thebips
08-05-14, 11:45
כן.

asypeer
08-05-14, 11:47
שאלת תם, אתה מודע לכך שזה לא ימצא לוויינים במקום סגור ללא קו ישיר לשמיים? (מזג אויר מעונן גם עלול להשפיע) הייתי בודק גם את הגדרות הלוויינים בתוכנה עצמה (פרוטוקול, מהירות, פורט..). מניסיון במכשיר WM עם תוכנת IGO, לפעמים soft reset עוזר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

asypeer
08-05-14, 11:49
האם למכשיר ישנה אנטנה? אולי הסינים מוכרים אותה בנפרד?

thebips
08-05-14, 11:50
הגדרות הלווינים נבדקו (פורט מהירות) בוצע ריסטרת ועבודה מול שמים נקיים מעננים

עופר

meir alony
08-05-14, 11:58
תחזיר את קובץ SYS המקורי שהיה.
כנס להגדרות בתוכנת ה-IGO להגדרות GPS ותן לו לחפש לבד.

asypeer
08-05-14, 11:59
תנסה עם תוכנה אחרת שעובדת עם המכשיר הזה. כבר קרה לי שגרסא לא חוקית לא עבדה לי (ללא האשמות כן? רק להמחשת היתכנות)

thebips
08-05-14, 12:15
תחזיר את קובץ SYS המקורי שהיה.
כנס להגדרות בתוכנת ה-IGO להגדרות GPS ותן לו לחפש לבד.

ניסתי

- - - Updated - - -

תנסה עם תוכנה אחרת שעובדת עם המכשיר הזה. כבר קרה לי שגרסא לא חוקית לא עבדה לי (ללא האשמות כן? רק להמחשת היתכנות)

התוכנה התקבלה אם ה GPS יש לך תוכנה ממולצת? רכשתי את ה GPS בשביל טיול בסקנדינביה

asypeer
08-05-14, 12:17
ניסתי

- - - Updated - - -

התוכנה התקבלה אם ה GPS יש לך תוכנה ממולצת? רכשתי את ה GPS בשביל טיול בסקנדינביה

יש לי מכשיר ישן של wm עם IGo וכל מפות אירופה אבל הן די ישנות. מוזמן לקחת אם צריך. אגב, למה לא לרכוש חבילת דאטה ולנווט עם וייז? או לרכוש את אפליקציית IGO לסלולרי (לא צריכה חיבור רשת)?

meir alony
08-05-14, 12:23
תן לי את המייל שלך אני ינסה לשלוח לך משהו

thebips
08-05-14, 12:27
ראשית תודה על ההצעה, הסיבה שלא רכשתי חבילת דאטה היתה משום שרצתי לנצל את ההזדמנות ולרכוש GPS שיוכל לשמש אותי אם עמוד ענן דרך אגב משהוא יודע אם עמוד ענן לאנדראויד באמת יהיה ?

יש לי מכשיר ישן של wm עם IGo וכל מפות אירופה אבל הן די ישנות. מוזמן לקחת אם צריך. אגב, למה לא לרכוש חבילת דאטה ולנווט עם וייז? או לרכוש את אפליקציית IGO לסלולרי (לא צריכה חיבור רשת)?

asypeer
08-05-14, 12:30
ראשית תודה על ההצעה, הסיבה שלא רכשתי חבילת דאטה היתה משום שרצתי לנצל את ההזדמנות ולרכוש GPS שיוכל לשמש אותי אם עמוד ענן דרך אגב משהוא יודע אם עמוד ענן לאנדראויד באמת יהיה ?

שאלתי את אותה שאלה לפני שבוע והתשובה שקיבלתי הייתה שממש בקרוב (ישנה גרסאת בטא שכנראה מקורבים למפתח קיבלו לטובת בדיקות)

thebips
08-05-14, 13:06
שאלתי את אותה שאלה לפני שבוע והתשובה שקיבלתי הייתה שממש בקרוב (ישנה גרסאת בטא שכנראה מקורבים למפתח קיבלו לטובת בדיקות)

נמשיך להמתין בסבלנות,
אני חושב לקנות SIM PREPAID שביל להשתמש ב DATA בחו"ל האם משהוא יודע האם לשבדיה ונורבגיה אני צריך 2 SIM או אחד יספיק?

asypeer
08-05-14, 13:11
אם זה prepaid לא בטוח
שהנדידה כוללת את הגלישה, למרות שיש כל מיני הסכמים בין מפעילים באירופה אז זה תלוי. עדיף לקנות 2 ולא להיתקע בלי רשת, זה לא מאוד יקר.

thebips
08-05-14, 13:16
אם זה prepaid לא בטוח
שהנדידה כוללת את הגלישה, למרות שיש כל מיני הסכמים בין מפעילים באירופה אז זה תלוי. עדיף לקנות 2 ולא להיתקע בלי רשת, זה לא מאוד יקר.

תודה

erezgur
08-05-14, 15:12
בד"כ, בין היישומים המותקנים מראש, ישנו יישום המאפ]שר לראות את מצב הלווינים. אם לא - ב- IGO (לא בטוח לגבי פרימו) בוודאי יש חלון "רדאר" לווינים. תוכל לראות האם מתחיל לקלוט לווינים או שבכלל לא מתחבר למקלט ה- GPS המובנה.

לפני כל הנסיונות האחרים - השאר אותו פועל בשטח פתוח ל-20 דקות ובדוק האם מצליח למצוא מיקום. הסברתי במספר הזדמנויות בעבר ואין לי זמן להרחיב כעת - בעת הפעלה ראשונית באזור גאוגרפי חדש או לאחר הרבה זמן שלא הופעל המכשיר - זמן ה"פיקס" (כלומר מציאת המיקום באמצעות מקלט ה- GPS) יהיה ארוך למדי.

ארז גור

thebips
08-05-14, 22:01
תן לי את המייל שלך אני ינסה לשלוח לך משהו

תודה, שולח בפרטי

- - - Updated - - -

האם למכשיר ישנה אנטנה? אולי הסינים מוכרים אותה בנפרד?

לא אמורים להוסיף אנטנה

- - - Updated - - -

בד"כ, בין היישומים המותקנים מראש, ישנו יישום המאפ]שר לראות את מצב הלווינים. אם לא - ב- IGO (לא בטוח לגבי פרימו) בוודאי יש חלון "רדאר" לווינים. תוכל לראות האם מתחיל לקלוט לווינים או שבכלל לא מתחבר למקלט ה- GPS המובנה.

לפני כל הנסיונות האחרים - השאר אותו פועל בשטח פתוח ל-20 דקות ובדוק האם מצליח למצוא מיקום. הסברתי במספר הזדמנויות בעבר ואין לי זמן להרחיב כעת - בעת הפעלה ראשונית באזור גאוגרפי חדש או לאחר הרבה זמן שלא הופעל המכשיר - זמן ה"פיקס" (כלומר מציאת המיקום באמצעות מקלט ה- GPS) יהיה ארוך למדי.

ארז גור

כול הסימנים מראים
שבכלל לא מתחבר למקלט ה- GPS המובנה ,לא מצאתי אף מסך שחיבור, הGPS רץ שעות בשטח פתוח ולא מצא לווין

erezgur
08-05-14, 22:30
אם כך - תתלונן על מוצר פגום, לפני שתפסיד את המועד האחרון לעשות כך מול המוכר. מנסיון שלי במקרים של בעיות במוצר שנרכש מאליאקספרס - החוויות פחות מוצלחות מאשר באיביי במקרים דומים.

ארז גור

thebips
08-05-14, 22:35
אם כך - תתלונן על מוצר פגום, לפני שתפסיד את המועד האחרון לעשות כך מול המוכר. מנסיון שלי במקרים של בעיות במוצר שנרכש מאליאקספרס - החוויות פחות מוצלחות מאשר באיביי במקרים דומים.

ארז גור

כבר התלוננתי אבל אני מקוה להשמיש אותו

meir alony
09-05-14, 09:11
אני כרגע שולח לך קובץ במייל, זה לוקח קצת זמן כי הוא גדול.

thebips
09-05-14, 22:35
אני כרגע שולח לך קובץ במייל, זה לוקח קצת זמן כי הוא גדול.

תודה מנסה

-->