PDA

צפייה בגרסה מלאה : גרנד ויטרה ארוכה 98-20

idanhazan
08-05-14, 18:37
שלום לכלום
סוף סוף חוזר לשטח, בעבר היה לי גימני חייה, נמכר לפני טיול בחול ולימודים,
עכשיו אני בשלבי חיפוש של גרנד ויטרה ארוכה 98-20 ,מעונייין בקצת ייעוץ
מה הדעות לגבי בנזין/ דיזל- ראיתי שיש הבדל משמעותי בהספק של המנועים 83 כס בדיזל מול 127 בבנזין מה מבחינת טיפולים וכו,
נקודות מומלצות לבדיקה?
מוסכים במרכז מומלצים לבדיקה ( לא חושב שאלך למכון)
איך הסוזוקי ביחס לפגארו וטרופר מאותם שנים בהנחה שהרכבים טופלו כראוי

הרכב מיועד להיות רכב שני בבית נסיעות עירוניות בעיקר, עד 15 אלף בשנה, טיולים רגועים
2 מבוגרים + ילד בן 8 חודשים
תקציב באזור ה25k + כמה שצריך ליישור קו ראשוני
תודה לכל העונים

עידן

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

gruyon
08-05-14, 20:59
שלי שנת 99 ארוכה בנזין .
אני מאוד מרוצה מרכב מבחינת אמינות .
מה שבטוח אם תעשה טיולים רגועים תצטרך רק מיגון .
אם תרצה לעשות איזה מעלה חשוב שלפחות תהיה לך הגבהה (בסביבות 3800) .
אם תרצה יותר אתגרי תוסיף נעילה ( אוטומטית 2000) .
אם תרצה לא לדאוג לגבי שבירת הביצה הקדמית תחליף לברזל ( לא יודע כמה אז אני אזרוק 8000)
נראה לי שמנקודה זאת אתה יכול לעלות הכל .

חוץ מזה אני מכיר אנשים שהגיעו לרמות שיפור הרבה יותר גבוהות מזה ( ARB , פגושים מברזל וכו . . . ) אני לא יודע כמה זה נחוץ .
לגבי מוסך בדיקה אולי ארז מטופ גיר או סלמן או ארנון מאנדורו .

יש רכב למכירה באתר כרגע שנת 2000 מאובזר עם הגבהה ונעילה רק קילומטרז קצת גבוהה אולי שווה לבדוק .
שמעתי שהדיזל לא אמין אבל לא מניסיון אישי .

הפג'ירו והטרופר כלי שטח מעולים ומאוד מרווחים ומפנקים . לגבי האמינות אני לא חושב שיש מה להשוות מבחינת דיזל , הבנזין אמינים יותר אבל הצריכת דלק שלהם גבוהה מאוד (5 קילומטר לליטר ) לעומת הגרנד בנזין שעושה 9+- קילומטר לליטר .
על תשכח שאחזקה של כלים כמו פג'ירו וטרופר הרבה יותר יקרה בכל אספקט, ביטוח, טסט , צריכת דלק וחלפים .

זה מה שאני יודע .

ishc
08-05-14, 21:15
לטיולים רגועים הוא יעשה את העבודה. בתור בעלים של כזו אני יכול להעיד שמידת הצמיגים המקורית מבאסת מאוד. יש פיתרון והמבין יבין אך הוא גורר השלכות נוספות בדמות יחסי העברה וכו'.
לרכב יש פוטנציאל טוב, אם תמצא אחת שמורה ומטופלת סביר להניח שתהנה ממנה אך ביחס תמורה לכסף אני חושב שיש תמורות טובות יותר בדמות כל מיני SUV קוראנים למיניהם (משווה מצב מקורי למצב מקורי).

idanhazan
12-05-14, 08:25
איזה SUV לדוגמה?

ishc
12-05-14, 10:58
המלצות תיאלץ לחפש אצל בעלים של קוראנים. אני מכיר שני אנשים שמטיילים עם טארקן ומאוד מרוצים

idanhazan
12-05-14, 13:16
סבבה
תודה
בעיקרון אני מעוניין בגרנד ויטרה אבל המבחר ממש נמוך לצערי..., ממתין בסבלנות בנתיים

-->