PDA

צפייה בגרסה מלאה : עלויות הגבהה ומיגון נדרש לסוזוקי גמיני

roipeleg
15-07-05, 20:59
ברצוני לדעת מהן העלויות של:
1. החלפת סט קפיצים ובולמים
2.מהם המיגונים הנדרשים בגמיני ועלותם?
3. הצעות נוספות....
תודה רועי כרמיאל

אלון_ק
15-07-05, 22:26
1. סדר גודל של 4-5K. השאלה היא למה לך?

2. לדעתי (כפי שאמרנו בטלפון) מיגוני סף, מיכל דלק וזהו. זה סה"כ סמוראי מתקדם, שאר המכללים מוגנים בדיוק או יותר טוב מבסמוראי.

3. קח את הזמן. תקנה אחד, תראה מה לא מספק אותך ותתקדם משם. אין טעם לרוץ ולשים מיליון ואחד שינויים רק כדי לגלות שבדיעבד הם מיותרים עבורך. תטייל איתו קצת קודם.

קו11
16-07-05, 02:50
מצטרף להמלצה של אלון
בוא נאמר שאם אתה לא יודע איזה מיגונים אתה צריך אז כנראה עוד לא נסעת במקום שהגבהה תשנה לך.
תמגן את הרכב סף ודלק - ככה "שכר הלימוד" שלך יהיה נמוך יותר.
שתמצה אותם תמשיך לשחק.
סמוראי סטנדרטי עובר הרבה מאד. כנ"ל ג'ימיני. בלי יותר מידי שיפורים.

זו המלצתי. כנראה שהייתי אומר דברים אחרים אם היה שורף לי בארנק :lol:

המהנדס
16-07-05, 11:15
לפי מה שאני זוכר בג'ימיני המיכל דלק לא חשוף כמו בסמוראי.

אלון_ק
16-07-05, 11:36
עידן צודק, מיכל הדלק ממוגן טוב יותר מבסמוראי, אבל זה עדיין לא מספיק טוב אם אתה מתכנן עבירות. זה מספיק טוב לטיולי שבילים, אבל זה מסוג הדברים שממש יכולים להרוס טיול קצת יותר רציני עם אבן מרושעת אחת.

asafk
16-07-05, 20:02
שני דברים לפני הטיול הראשון- החיבור התחתון של הבולמים האחוריים- תוסיפ לו דיסקית שמונעת מהבולם לצאת מהמקום (רק אחת, מהצד החיצוני). את האוזניים של המוטות רדיוס- תעקם טיפה פנימה (כי אחרת הם יתעקמו לבד- כל אחת לכיוון אחר).

מתלים- יש כמה קיטים ממש טובים בשוק, ביניהם אולדמן, טאפ-דוג וקוני/ לוולס. המחירים דומים, ואם תוכל להגדיר בדיוק את הדרישות שלך, אני אוכל להמליץ על סט ספציפי. מעבר לזה, אפשר "לצאת מהקופסה" ולבנות מערכת מתלים מיוחדת- לכל צורך- הגבהה שתתאים לגלגלים גדולים מאוד, מהלך גדול במיוחד, או התקנת בולמי מירוץ.

מיגונים- לא ממש צריך, פרט למגיני סף. מגן מיכל דלק- לא חייבים (אפשר להיזהר עליו). נקודת תורפה נוספת- הפגוש הקדמי (חלש מאוד, גמיש, וקרוב מדי לגלגלים).

אסף.

mrgiz
16-07-05, 23:38
מה מומלץ לעשות כדי לשפר את נוחות הנסיעה בשבילים של הגימני, להחליף לצמיגים אגרסיביים יותר ואם כן לאיזה גודל (לי יש מקוריים ) או להחליף מתלים, אם מחליפים מתלים איך מחליפים עצמאית ומה מומלץ לקנות?
עמרי

-->