PDA

צפייה בגרסה מלאה : שוב דילמה בהפרדת רשויות

mickyc
10-05-14, 11:01
ושוב עולה הדילמה כיצד להפריד את רשויות בבית לטובת השקט הנפשי של כולם.
המצב היום אידאלי, האישה ביום יום מרוצה מהרנגלר, אני מתנייד על דו"ג דו"ש וישנה עוד גרוטאה לימים סוערים ולטובת פיזורים בעת הצורך.
יורשת עצר מס' 3 בדרך וראשת הממשלה שוקלת החלפת הרנגלר בג'יפון לא עלינו. כיוון שזהו הרכב שהיא מתניידת בו ביום יום, מה שתרצה האישה, ירכש.
עכשיו, ההיגיון אומר דבר פשוט, הרנגלר ימכר, הגרוטאה תימכר גם, ירכש מה שהאישה תבחר ונותרה השאלה איזה רכב שטח לרכוש?
השימוש יהיה מנהלות מידי פעם, טיולים לא רבים עד רמת עבירות ביינונית +.
חייב להיות 5 דלתות, כך שהקצרים למינהם לא מתאימים, רצוי אוטו'.
כמות הק"מ לא תעבור את ה-5000 בשנה.
המחיר הוא הנעלם העיקרי במשווה כרגע אך הערכה כי הרף העליון יהיה 50,000₪.
בעברי 2 דיסקו דור ראשון, כך שאותם אני מכיר על כל היתרונות והחסרונות, אך בא לי משהו אחר.
לפג'רו לא מצליח להתחבר רגשית כלל.
טרופר בנזין אולי?
אחד מהטנדרים היפנים?
אחד מהקוראנים המזדקנים?
אמריקאי ישן?
והשיגעון עם הנעלם הגדול ביותר הוא ה-ml של החברה עם המשולש בחזית.
על רמת האמינות הירודה כבר קראתי רבות, אך האם המצב נורא כל כך גם למי שהיו בעברו רכבים של החברה עם האליפסה הירוקה?
והשאלה הגדולה ביותר, איך ההתנהגות שלו בשטח???
יש משהו שלא נלקח בחשבון?

Sent from my Xoom 3G using Tapatalk

mickyc
11-02-15, 18:22
כמעט שנה חלפה וזה הזמן להתייעצות חוזרת.
רנגלר נמכר ונרכש ג'יפון במקומו.
הגרוטאה מוצעת למחירה ותעלם בימים הקרובים.
ההתלבטות היא בין ריינג' II לבין ML.
התקציב נע סביב ה-50,000.
את הרינג' אני מכיר לטוב ולרע ומוכן לחיות עם הרע.
שוב נשאלת השאלה לגבי הנעלם הגדול ששמו ML.
מי מכיר את יכולות השטח של הגרמני הגמלוני הזה כאשר מדובר בדור הראשון עד 2003?

nirs
11-02-15, 18:38
טיולים ברמת עבירות בינוני + עם ML?
לדעתי לא ראלי...

yoni_0000
11-02-15, 18:42
WJ בנזין. עזוב אותך שטויות.....

mickyc
12-02-15, 13:46
WJ בנזין. עזוב אותך שטויות.....

לא מתחבר...

SharonEden
13-02-15, 09:27
איסוזו רודיאו.

אמין מאוד, בסיס לא רע לשיפורים והמחירים בריצפה. מיגון, הגבהה כבסיס ואם תרצה גם קל להוסיף נעילות.

יתרון נוסף של הרודיאו הוא שבהתחלה הוא נתפס כרכב של כוסיות (יש כאלו שיגידו עדיין) ולכן הרבה לא היו בשטח ויש הרבה עם קילומטראז' נמוך (שלי 120K). לדגמים משנים 2003-2004 יש גיר הרבה יותר אמין שפתר נקודת חולשה ישנה.

החיסרון העיקרי זו צריכת הדלק, אבל אתה כמעט ולא נוסע.

KOOKE
13-02-15, 09:35
אין בכלל מה להתלבט - ריינג׳ ובכלל עדיף ריינג׳ קלאסיק עד שנת 1995. יישאר לך אפילו עוד עודף מהתקציב

ד ו ר ו ן
13-02-15, 11:10
איסוזו רודיאו.
.
עם 3 ילדים ולפחות כיסא תינוק אחד שתופס מקום?
לא הכי מוצלח.

mickyc
14-02-15, 07:50
זה נחמד להציע כל מיני רכבי שטח שונים ממה שאני חשבתי אך, ההתלבטות היא רק בין ריינג' ל-ml.
שוב, את הריינג' אני מכיר, הנעלם הגדול הוא ה-ml.

asafk
14-02-15, 13:29
הml, גם כשהיה חדש, נחשב סמל לאיכות המדרדרת של מרצדס. בפועל אלו לא כלים כל כך גרועים, המנוע נהדר (זה המנוע שלקחו לג׳יפ crd) הבעיות כמו ברכבי יוקרה אחרים של אותה תקופה הן בהתרופפות כל אביזרי היוקרה ובמיוחד החשמליים. יוצא שאחרי זמן מה אתה עם רכב שחצי מהפיצ׳רים היוקרתיים שלו שמראש היו מיותרים, לא עובדים וגם מדליקים תקלות שגורמות לדברים אחרים לא לעבוד. הי.... ממש כמו ריינג׳רובר.
חוץ מזה בעיות חשמל בפיקוד הגיר, והפלסטיקה לא באמת מרצדסית.
יכולות השטח מוגבלות כי הרכב נמוך. ואין הרבה אפשרויות לשדרג בשוק, גם לא על בסיס קיטים של ג׳יפ שחולק איתו חלק מרכיבי השלדה.
P38 לעומתו, מתלים, מיגונים, דיפרנציאלים, יש מה שאתה רוצה. נקודת התורפה היא תיבת ההעברה שלא באמת בנויה לעבוד קשה. בניגוד לריינג׳ קלאסיק שאפשר להחליף לו תיבה לשל דיפנדר, כאן הביצים בצד הנהג מה שאומר שאין תיבה תחליפית. היא חלשה בנקודות התורפה שהן ההינע הפלנטרי והיציאה הויסקוזית להנעה הקדמית.
כנראה שעם צמיגים עד 32״ ויחס העברה מתאים לא תגיע לשבירה מהר, אבל זה כשל שמחכה לקרות.
אני גם לא אוהב את השילוב הויסקוזי באופן כללי, אבל זה בדרך כלל עובד טוב.
ועדיין... אם שמים בצד את הנטיה לתקלות אלקטרוניות מעצבנות ולפעמים קריטיות (אין abs אין בקרת אחיזה) ואת התיבת העברה, זה רכב מרשים שייתן לך המון בשטח בלי לוותר על נוחות ופאר של מכונית סלון אמיתית.

אסף.

mickyc
16-02-15, 17:38
לאחר בחינה, נפלה הפור. מחפש P38

יואב פולס
18-02-15, 13:15
כאילו שבאמת התלבטת...

mickyc
02-03-15, 23:53
עדיין מחפש p38. כזה שלא החלפו לו הבולמים לקפיצים. או כזה שגם אם הוחלפו, לא שחטו את המערכת היהשנה. יש כבר על הכוונת הזמנה לקיט מתלי אוויר שמהנדסי טאטא ירימו גבה...
אגב, מסתבר שיש לי איזה פטיש למתלי אוויר.
פוזל גם לכיוון מכונית העם...

mickyc
04-05-15, 22:16
נרכש. פרטים בקרוב...

-->