PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש סלולארי משומש לתקופה של חודש חודשיים..

עודד זנטון
11-05-14, 11:20
נפטרתי מהעבודה שלי.
יחד אתה, נפטרתי גם מהסלולרי שלהם.
אני זקוק למכשיר כלשהו, עדיף חכם לתקופה של חודש ואולי יותר (הלוואי פחות...)

אם יש למישהו אחד כזה זרוק בבית, אשמח לקבלו.

Tourist
11-05-14, 11:50
נוקיה E72
עם מטען
בחוף הכרמל
לרשותך כמה זמן שתרצה
אם מתאים - שלח ה״פ

נמרוד
11-05-14, 12:03
זה הזמן לשאול - סלולארי מהעבודה - בשביל מה?

עד לפני שנתיים כשחשבון סלולארי היה בקלות 300-400 שקלים בחודש וויותר ושווי המס 100 שקלים בנטו - ברור.

היום שווי המס עדיין 100 שקלים, אבל חשבון סלולארי הכל כלול עולה פחות... אז בשביל מה?

הסייג הוא אם הטלפון משמש באופן אינטנסיבי גם בנסיעות ולשיחות עם חו"ל.

גם אז אגב, אפשר לפתור את זה - אני למשל מגיש הוצאות על חשבון הטלפון שלי ומקבל החזר מלא כל חודש. הקו שלי, הטלפון שלי, לא תלוי במקום העבודה.

tomer s
11-05-14, 13:03
גלקסי 1
לא סגור על מצב הסוללה.
תרצה תן צלצול.

asypeer
11-05-14, 13:35
יש לי נוקיות במבחר דגמים וגם איזה מכשיר אנדרואידי של ZTE שאותו אני מחזיק כספייר. איזור נתניה-חדרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

asypeer
11-05-14, 13:42
זה הזמן לשאול - סלולארי מהעבודה - בשביל מה?

עד לפני שנתיים כשחשבון סלולארי היה בקלות 300-400 שקלים בחודש וויותר ושווי המס 100 שקלים בנטו - ברור.

היום שווי המס עדיין 100 שקלים, אבל חשבון סלולארי הכל כלול עולה פחות... אז בשביל מה?

הסייג הוא אם הטלפון משמש באופן אינטנסיבי גם בנסיעות ולשיחות עם חו"ל.

גם אז אגב, אפשר לפתור את זה - אני למשל מגיש הוצאות על חשבון הטלפון שלי ומקבל החזר מלא כל חודש. הקו שלי, הטלפון שלי, לא תלוי במקום העבודה.

לפני כמה שנים אבי פיטר את איש השיווק שלו מסיבות של אמינות. הטעות שלו הייתה שהוא נתן לו לעבוד כל השנים עם המכשיר האישי שלו כך שהעובד נשאר עם המספר שאותו הלקוחות הכירו. אין לך מושג כמה נזק הפרט השולי הזה גרם כשהעובד עבר לעבוד אצל המתחרים. זה אמנם נגמר בצו בית משפט אבל הנזק נגרם. נקודה למחשבה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->