PDA

צפייה בגרסה מלאה : צילום וג'יפים- שימוש בגו פרו

Chili Pepper
13-05-14, 12:48
אהלן,
בת זוגי (שתחיה!) קנתה לי מצלמת גו-פרו הירו + בלק אדישן ואני לומד את המצלמה.
רציתי לבקש טיפים על המלצמה באופן כללי, ובאופן פרטני יותר על איך אתם מחברים אותה לג'יפ. אני נוסע על ג'ימני ואשתמש במצלמה בעיקר בטיולים ובצלילות.
1. אני מעוניין בהמלצות לחיבורים של המלצמה מחוץ לרכב- האם אתם סומכים על זה? אין פחד שהמלצמה תיפול/ תישבר? אתם מאבטחים אותה באמצעים נוספים?
2. כל חלק נוסף עבור המצלמה עולה המון כסף. חשבתי להכין מעין תושבת ממגנט שמתחברת למצלמה. איפה אפשר לקנות מגנט חזק לפי מידות?
יש משהו מעניין שצריך לדעת על ריתוך של מגנטים?
3. על כל טיפים נוספים על המצלמה והפניות לקישורים רלבנטיים אשמח מאוד!
גל

opl
13-05-14, 14:04
אני הזמנתי מוביוס (מצלמה נחותה יותר וזולה הרבה יותר ) ומשתמש כיום בתושבת וואקום, את המצלמה אני קושר עם חוט כך שהוא לא מפריע לצילום ואם יקרה והוואקום יתנתק אז המצלמה לא תיפול לקרקע אלא תישאר תלוייה. בינתיים לא התנתק לי אף פעם הוואקום. גו פרו כנראה תעמוד בנפילה הבעיה היא האם תשים לב שהיא נפלה או שתגלה מאוחר מדי שהיא פתאום איי שם 20קמ מאחור

shmil
13-05-14, 14:12
יש משהו מעניין שצריך לדעת על ריתוך של מגנטים?

כן, איפה מקבלים את פרס נובל לבהמצאת המאה.
ריתוך של מגנטים?
אני מניח שאפילו בגיפולוג לא יודעים ובג'יפולוג יודעים הכל :)

erezgur
13-05-14, 17:51
מגנטים הנמצאים בדיסק קשיח (של מחשב) שיצא מכלל פעולה - חזקים מאד (מאד). תוכל להתחיל מאחד כזה. הם מגיעים מחוברים למשטח מתכת עם חורים ותוכל לחבר עם בורג למקום המיועד.

ארז גור

tomer s
13-05-14, 18:15
חוט מיתר דק וחזק, שמושחל בתוך הקייס פלסטיק בציר שלו,
עם קרבינה קפיצית בקצה השני. זה האיבטוח הכי בטוח.
הציל כבר את הגו פרו שלי פעם מדראון עולם.

- - - Updated - - -

אגב מגנט חזק קרוב מידי למצלמה יכול לגרום לנזק!!

oferg22
14-05-14, 10:12
היי,

שים לב שאפשר לקנות בסין כל מיני אביזרים למצלמות אלה. הנה דוגמא:
http://www.banggood.com/Protective-Housing-Case-For-Gopro-Hero-3-Open-Side-ST-30-p-82609.html
עופר

Chili Pepper
14-05-14, 12:16
חבר'ה תודה על התגובות והטיפים היעילים.

nirozenfeld
15-05-14, 23:52
קודם כל תתחדש
החיבור שהכי מתאים לשימוש ברכב הוא התושבת וואקום, שניתן להדביק אותה לכל מקום ברכב- גם על השמשה (מבפנים ומבחוץ) וגם על הפח בלי שום בעיה.
חיבור נוסף שאני מוצא כיעיל מאוד הוא החיבור לחצובה http://gopro.com/camera-mounts/tripod-mount, שבעצם נותן לך הברגה 1/4" בתחתית המצלמה וניתן לאלתר אין סוף חיבורים.
כמו שנאמר כבר, אפשר למצוא המון אביזרים בסין בגרושים בebay, או דיל אקסטרים ודומיהם: http://www.dx.com/s/gopro?category=1507
(האביזרים המקוריים יקרים בטירוף). מה שכן- על התושבת וואקום לא הייתי מתפשר, ולוקח מקורית ולא סומך על תושבת סינית ב5$. כמו כן אם אתה מחבר את המצלמה מחוץ לרכב רצוי מאוד לאבטח אותה, כמו שנאמר פה כבר, בעזרת מיתר דק וחזק עם קרבינה בקצה השני.

בנוגע למצלמה עצמה- לHERO3 יש פונקציה מאוד שימושית של WIFI, שמאפשר לך לשלוט במצלמה עם שלט ייעודי, או באמצעות הסמארטפון (דרך האפליקציה של גופרו) ולראות דרך הטלפון את מה שהמצלמה מצלמת.

Chili Pepper
18-05-14, 14:07
שאלה נוספת- אני מחפש תוכנות עריכה נעימות לשימוש, פשוטות, וחינמיות כמובן.
הצילום כיף מאוד ויוצא פיצוץ אבל העריכה אחר כך מייגעת.

תודה על כל האתרים- בזכותכם העשרתי את הסינים בכמה עשרות דולרים כבר בסופ"ש.
גל

nirozenfeld
18-05-14, 14:25
בתור התחלה אתה יכול לעבוד עם הwindows movie maker שהיא חינמית ופשוטה מאוד. היא לא ברמה גבוהה והאפשרויות שלה מוגבלות מאוד, אבל היא תספיק לך לחיתוך וחיבור קטעים והוספת מוזיקה וכתוביות אם תרצה. כשתמצה אותה תוכל להתקדם לתוכנות מתקדמות יותר כמו premiere או סוני ווגאס, שהן לא חינמיות, אבל מאוד מקצועיות ונותנות לך אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. בהתחלה הכל נראה מסובך מאוד אבל עם קצת תרגול ולמידה אפשר להוציא איתן תוצאות מעולות.

בהצלחה
ניר

amirmoshe
18-05-14, 15:24
בערכה יש 2 תושבות עם מדבקה. אני הדבקתי את התושבת הקמורה למכסה המנוע בקצה ובנקודה שאני רואה אם היא שם.. :-)

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

-->