PDA

צפייה בגרסה מלאה : בולמים לויטרה

OFF-RoaD
18-05-14, 17:12
שלום,

אני בתהליך חיפוש של רביעיית בולמים לויטרה 97' קצרה, מוגבהת 2" עם ספייסרים מעל הקפיצים.

כרגע על הפרק שלוש אפשרויות:
קוני
איירון מן
EFS

אני מעדיף שלא לשתף המחירים שקיבלתי, רק אומר שהתוספת לקוני היא בערך 1500 ש"ח ל שני האחרים.

רציתי לשאול:
1. שווה את הכסף? אני מעדיף לחסוך, אבל יכול לעמוד בתוספת.
2. אולי פספסתי משהו? מונרו ירד מהפרק, הבנתי שהם ברמה מאוד נמוכה, יש עוד משהו שכדאי לבדוק?

תודה, עודד.

valery90
18-05-14, 21:34
אני עם גראד ויטרה ולפני 3 ימים עשיתי הגבהה של סט 4 קפיצים ו4 בולמים של אירון מן!
קיבלתי הגבהה מאחורה 4.5 סמ" ומקדימה 4 סמ" ! אני אישית מאוד מרוצה מהנסיעה שלה גם בכביש וגם בשטח.
אני אישית חושב שזה שווה כל שקל !!! חווית הנסיעה השתפרה ב100 אחוז

כל סט הגבהה נורמלי עדיף מספייסרים

מקווה שעזרתי

asypeer
18-05-14, 21:45
שלום,

אני בתהליך חיפוש של רביעיית בולמים לויטרה 97' קצרה, מוגבהת 2" עם ספייסרים מעל הקפיצים.

כרגע על הפרק שלוש אפשרויות:
קוני
איירון מן
EFS

אני מעדיף שלא לשתף המחירים שקיבלתי, רק אומר שהתוספת לקוני היא בערך 1500 ש"ח ל שני האחרים.

רציתי לשאול:
1. שווה את הכסף? אני מעדיף לחסוך, אבל יכול לעמוד בתוספת.
2. אולי פספסתי משהו? מונרו ירד מהפרק, הבנתי שהם ברמה מאוד נמוכה, יש עוד משהו שכדאי לבדוק?

תודה, עודד.

מה הסיבה שבגללה אתה רוצה להחליף את הבולמים? מה מצב הקפיצים? מונרו אמנם זולים אבל יעשו את העבודה בשימושים שפויים. אני עם מונרו מאחורה כבר כמעט 3 שנים ובכביש האוטו מאוד נוח, בשטח הוא סביר. הקפיצים שלי הם הבעיה, אבל זה כבר משהו אחר.., כשהאוטו מועמס עם 100 קילו מאחורה הוא שוקע.

אם אתה רוצה לחסוך, לך על מונרו אדוונצ׳ר. קוני על הגבהה של קפיצים מקוריים וספייסרים לא ישדרגו את הרכב במיוחד. תסגור עניין במחיר ההפרש מקוני של האחרים. אבל בדוק גם שהקפיצים שלך לא שקעו כמו אצלי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

OFF-RoaD
18-05-14, 21:46
מה הסיבה שבגללה אתה רוצה להחליף את הבולמים? מה מצב הקפיצים? מונרו אמנם זולים אבל יעשו את העבודה בשימושים שפויים. אני ע״פ מונרו מאחורה כבר כמעט 3 שנים ובכביש האוטו מאוד נוח. הקפיצים שלי הם הבעיה, אבל זה כבר משהו אחר..

אם אתה רוצה לחסוך, לך על מונרו אדוונצ׳ר. קוני על הגבהה של קפיצים מקוריים וספייסרים לא ישדרגו את הרכב במיוחד. תסגור עניין במחיר ההפרש מקוני של האחרים. אבל בדוק גם שהקפיצים שלך לא שקעו כמו אצלי.

בולמים גמורים לגמרי. קפיצים במצב טוב, הם צהובים. קינג? אבדוק וודאי כשאהיה ליד האוטו. לא זוכר מה כתוב עליהם.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

asypeer
18-05-14, 21:47
בולמים גמורים לגמרי. קפיצים במצב טוב, הם צהובים. קינג? אבדוק וודאי כשאהיה ליד האוטו. לא זוכר מה כתוב עליהם.

אם צהובים אז לא מקוריים..אולי קינג, אולי אולדמן. כולם שוקעים בסוף.

ronen7k
19-05-14, 11:31
צהובים = קינג
אצלי כבר 7 שנים + ספייסרים
עם אדוונצ׳ר.
אותי זה מספק ..

אלדר
19-05-14, 15:51
מנסיון ממליץ:
מקדימה על בולם מקורי KYB +ספייסר לבית הבולם.
ומאחורה מונרו אדוונצ׳ר.

OFF-RoaD
22-05-14, 07:46
בסוף הלכתי על קוני. עזבו את זה שהבולמים שלי כבר היו במצב קטטוני, ההבדל בינם לבין המונרו שהיו לי, שמיים וארץ. הרכב נוסע מדהים!

http://img.tapatalk.com/d/14/05/22/yjy3adem.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/05/22/a3a4abuh.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/05/22/amyma4ym.jpg

asafk
22-05-14, 08:54
בחרת טוב.
אל תשכח שיש לך עוד אפשרות לכייל את קשיחות ההחזרה אם תרגיש צורך. לפעמים בכלי קצר הכיול הקל מורגש.

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

OFF-RoaD
22-05-14, 09:24
בחרת טוב.
אל תשכח שיש לך עוד אפשרות לכייל את קשיחות ההחזרה אם תרגיש צורך. לפעמים בכלי קצר הכיול הקל מורגש.

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

התחלתי מהמצב הרך ביותר. אחרי הטיול של שבת אכייל לקשה ביותר, כדי להבין את התחושה והשינוי (אין לי מספיק נסיון כדי לדעת מה אני מעדיף ואיך). אחרי שאכיר קצת את שני הקצוות, יהיה לי קל יותר לכייל לפי הנוחות שלי.

cheniro
22-05-14, 21:00
בחירה מעולה. עכשיו אתה יכול להרביץ ולהיכנס לבורות.. תראה את יכולות הגיהוץ ואיך הרכב לא מאבד שליטה

kruvi
23-05-14, 18:20
אין על קוני

סולי
23-05-14, 19:21
אחלה בחירה..!

טיפ קטן... מה שלא יהיה כשתרביץ בגז. .. תשתדל לחמוק מבורות .

-->