PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהת ראב 4 04 קצרה, מישהו יודע?

מוטי טויוטה
23-05-14, 22:54
השאלה הכותרת חברים, אשמח לכל מידע שיש לגבי אפשרות לשיפור יכולות השטח שלן
תודה רבה

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Tomer Gal
24-05-14, 01:56
לשיפור המה? ;)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

מוטי טויוטה
24-05-14, 03:17
אני נהנה איתו בשטח, כן אני יודע זה לא פרדו. פשוט חסר לי אינצ או שתיים
מישהו יודע?

shahav
24-05-14, 12:22
אם אתה נהנה בשטח, סימן שאתה צריך להחליף רכב לדרגה אחת קשוחה יותר, לא jk, אבל משהו עם הילוך כוח, ככה שתוכל להנות ולהתקדם איתו בשיפורים.

וסליחה שהתגובה לא לנושא המקורי.

רבין.

מוטי טויוטה
24-05-14, 12:25
הרכב מועמד למכירה, בינתיים חשבתי בראש על אופציות לשיפורים ורציתי לשמוע מה דעת המומחים כאן.. כי אין פוסטים שלמים על הרכב הזה ושטח.
תודה רבה אשמח להמשיך

יואב פולס
24-05-14, 20:19
מוטי,
סליחה שאני סוטה מעט מהנושא המקורי, אתה מנסה למכור את הרכב כבר כמה חודשים, ויש סיבה מדוע אתה לא מצליח למכור אותו (מחיר גבוה? בעיה מהותית?). כעת אתה מנסה בכח להפוך אותו למשהו שהוא לא.
הגבהה של שני אינטש זה...5 סנטימטר. אתה חושב שזה יעשה לרכב יותר טוב? אתה עדיין תהיה מוגבל לחלוטין בגלל העדר הילוך כח.
המלצתי לך היא שחרר את הרכב לקונה רציני, ותעבור לרכב שטח עם הילוך כח.

מוטי טויוטה
25-05-14, 00:59
יואב הכל בכיף קודם כל.
אין בעיה מהותית. אני דיי חושב שאפשר רגע לחשוב מחוץ להגדרת יש הילוך כוח אין הילוך כוח, מישהו התנסה עם כלי כזה בשטח או שפשוט רואים - אין הילוך כוח לא ג'יפ.
אני יודע, זה לא xj או סמו, אבל תנו הזדמנות
כמובן שהאידיאל הוא רכב שטח עם הילוך כוח ואני באמת רוצה למכור בשביל ויטארה פתוחה, אבל הרהרתי מה כן אפשר לעשות עם הראב 4 מבחינת שיפורים

shahav
25-05-14, 07:11
אין הילוך כוח = פרייבט
ללא ההילוך כוח, זה סתם רכב 4x4 שנועד לחול בלבד.
עלייה פשוטה וארוכה תטגן את שמן הגיר. המהירות שתתקוף מכשול פשוט ירסק חלקים ברכב, לא חבל?

רבין.

יואב פולס
25-05-14, 07:22
מוטי - אין הילוך כח = לא רכב שטח אמיתי.
זה לא אומר שלא ניתן לטייל על רכב כמו רב 4 - אפשר וצריך לטייל איתו, אבל הוא לעולם יהיה מוגבל, ובמקומות בהם רכבים עם הילוך כח לא יאמצו בורג אתה תגרום למאמץ מיותר על הרכב.
שוב - שחרר במחיר ריאלי ( המחיר הריאלי - זה בדיוק המחיר שמציעים לך על הרכב) וקנה רכב עם הילוך כח.

מוטי טויוטה
25-05-14, 07:32
קיבלתי רבין ויואב, תודה רבה. אנסה למכור אותו ואתחיל לחפש ויטארה
תודה שוב שבוע טוב

-->