PDA

צפייה בגרסה מלאה : קנייה באיביי של גלקסי 3

חנן-ג'יפולוג
25-05-14, 10:16
http://m.ebay.com/itm?itemId=171308908090

מה אתם אומרים על הדגם, העיסקה ובכלל?

האם נפתרו הבעיות עם הסלולאריים שתקועים בדואר?

סוזי המשתוללת
25-05-14, 10:19
חנן - זה מכשיר מהונג קונג ואלה גם אם הייתי שם הייתי בודק את המכשיר ב שבע עיניים ....
כבר ניסו למכור לי שם מצלמות "חדשות" שבמבט מעמיק התגלו ככאלה שפורקו ותוקנו - במחיר מלא , לא רפרבישט

אמיר ב.א
25-05-14, 11:30
בתור מי שמזמין הרבה מהמזרח - יש בעיות בזמן האחרון עם כל המשלוחים מסין , הונגקונג וכו
זמן ההגעה לרוב כמעט חודשיים - וזה כבר יוצר בעיה , כי זה מעבר לזמן שאיבי נותנים לעסקה - 45 יום.

אם זה טלפון - בכלל צפויות לך בעיות :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4488773,00.html

Tomer Gal
25-05-14, 12:09
זה נשמע לי בדיוק הזמן המתאים להזמין טלפון. לפני שהם יפנו את הסחורה הנוכחית.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

omribe
25-05-14, 12:33
הסלולריים שנתקעו במכס נתקעו בגלל הצהרות שקריות על תוכן החבילה וערכה.
כל הסינים שולחים לארץ חבילות עם טלפונים שכתוב עליהן "RC Hobby" או "MP3 Player" בשווי של כמה עשרות דולרים. לקח לגאוני המכס שלנו כמה שנים להביא את הקטע, אבל עכשיו עוצרים חבילות כאלה ונותנים קנסות לנמענים.

אם תצהיר על ערך הגיוני (גם אם הוא יהיה נמוך מהאמת), החבילה תעבור בלי בעיה. רק קח בחשבון 35% תוספת מהערך המוצהר על מס קניה ומע"מ.

לגבי הטלפון - S3 לדעתי הוא מאוד לא מוצלח, בעיקר בגלל שגרסת האנדרואיד של סמסונג גרועה במיוחד. הטלפון מאוד איטי והממשק לא מוצלח. אם אתה רוצה להתעסק עם הטלפון, אפשר להתקין ROM אחר והמצב משתפר פלאים.
אני ממליץ להסתכל על HTC One X במחיר הזה.

lizard
25-05-14, 12:51
כנס לזאפ, ראיתי שם S3 במחיר של 1400 שח. ההפרש במחיר, למרות שהוא לא מבוטל, לא מצדיק קנייה מסין. מה גם שבסופו של דבר, אתה לא בטוח מה תקבל, מתי תקבל ואם זה יעבוד בארץ.

IlanHadar
25-05-14, 16:47
רגע חנן, בוא נעשה דיון על ה S3, זה טלפון שהושק לפני 3 שנים, הוא כבר לא סוחב היום את התוכנות ומערכת ההפעלה, זה טלפון איטי וכבד שנתקע, גם לא יקבל יותר עידכונים למערכת ההפעלה.

קניה טובה הרבה יותר לטעמי אלה הנקסוס לטעמי ה 4 ובוודאי ה 5 וגם ה S4 שמחירו יתחיל לרדת. (בואו לא נתחיל בדיון איזה טלפון יותר טוב כי נגיע לאייפון חלילה...)

ragheed511
25-05-14, 18:35
מניסיון אישי של הזמנת מכשירים רבים, הזמנה מאיביי עלולה לקחת מינימום חודש והחבילות נבדקות במכס לפני כמה שנים לפעמים משלוחים של מכשירים לא נתפסו אבל היום כל החבילות נבדקות וקשה מאוד שהמכשיר לא ייתפס, אני לא פוסל את האפשרות אבל במקרים נדירים, אם כבר אתה קונה s3 אני מעדיף שתקנה מהארץ יש כמה חנויות שמוכרות את המכשיר הזה בסביבות 1300-1500, ועוד לא הגענו לחוויה הקשה שתעבור במכס אם המשלוח נתפס אני לקח לי כל מכשיר שבוע להוציא אותו מהמכס עם כל מיני הצהרות ופקסים ושיחות, ולבסוף שילמתי 37% מהמחיר, לא זה שמוצהר על החבילה אלא החשבונית שהדפסתי מהפייפאל ומכרטיס האשראי עד שהאמינו שזה אכן המחיר האמיתי

ragheed511
25-05-14, 18:42
מניסיון אישי של הזמנת מכשירים רבים, הזמנה מאיביי עלולה לקחת מינימום חודש והחבילות נבדקות במכס לפני כמה שנים לפעמים משלוחים של מכשירים לא נתפסו אבל היום כל החבילות נבדקות וקשה מאוד שהמכשיר לא ייתפס, אני לא פוסל את האפשרות אבל במקרים נדירים, אם כבר אתה קונה s3 אני מעדיף שתקנה מהארץ יש כמה חנויות שמוכרות את המכשיר הזה בסביבות 1300-1500, ועוד לא הגענו לחוויה הקשה שתעבור במכס אם המשלוח נתפס אני לקח לי כל מכשיר שבוע להוציא אותו מהמכס עם כל מיני הצהרות ופקסים ושיחות, ולבסוף שילמתי 37% מהמחיר, לא זה שמוצהר על החבילה אלא החשבונית שהדפסתי מהפייפאל ומכרטיס האשראי עד שהאמינו שזה אכן המחיר האמיתי

Bernard
25-05-14, 19:29
בלי קשר לאיכות המכשיר ולזמן ההספקה..
לטעמי, למוכר אין מספיק פידבאקים והאחוזים לא גבוהים/ברורים מספיק - לא הייתי קונה ממנו בשום מקרה.

מחירים כאלה יש גם למוכרים גדולים (עשרות ומאות אלפי פידבאקים) בארה"ב וחלקם שולחים לארץ - עדיף בכל מקרה..

tzagi
26-05-14, 02:30
הסלולריים שנתקעו במכס נתקעו בגלל הצהרות שקריות על תוכן החבילה וערכה.
כל הסינים שולחים לארץ חבילות עם טלפונים שכתוב עליהן "RC Hobby" או "MP3 Player" בשווי של כמה עשרות דולרים.

הסיבה (שגם הם) עושים את זה לא קשורה למכס או מסוי
הסיבה האמיתית פשוטה, אם היו כותבים באמת מה זה זה היה נעלם בדרך, גם לי זה קרה, מכרתי לראפר אוקראיני חמוד אייפון לפני שנים וכמו מטומטם זה מה כתבתי על הניירת, החבילה הגיעה לדואר המרכזי בקייב ונעלמה, הייתי חייב להחזיר לו את הכסף....מאז גם אני שולח רק MP3 בערך $20, ככה לפחות זה מגיע ללקוח.

Bernard
26-05-14, 02:48
לפני חודשיים, חבר שלי שלח (לעצמו, לבית שלו בפנמה) לפנמה מסור שרשרת של סטהיל. הוא שם את המסור (חדש בקופסה) בתוך קופסה חומה רגילה ורשם מה יש בחבילה .
אחרי שבוע בערך הגיעה החבילה - קופסת משלוח חומה ובתוכה הקופסה המקורית של המסור... בלי המסור...

tzagi
26-05-14, 02:53
מדינות עולם שלישי כבר אמרנו?

OFF-RoaD
26-05-14, 07:23
עובדי הדואר כועסים, אתם הורסים להם את המתח והאתגר שבניחוש ע"פ רשרוש, ברור שהם יתעצבנו ויקחו לעצמם את המוצר.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Pageup
26-05-14, 16:36
מי שטס לאחרונה ראה את ערימות הארגזים מחוץ לדואר ישראל.
תוסיפו על זה שזמן ההמתנה למשלוח גדל בשבועיים לפחות בשנה האחרונה.
ותבינו שמישהו שם עובד עוד יותר לאט ממה שהרגילו אותנו לפני כן.
משלוח שיצא מבריטניה עם טראקינג הגיע אליי 4 שבועות אחרי שעזב
את הממלכה המאוחדת (יום אחרי שצרחתי עליהם פתאום הוא הופיע במערכת
הממוחשבת והגיע אליי אחרי יומיים נוספים).

אמיר ב.א
27-05-14, 16:27
דרך אגב למי שהזמין טלפון / מצלמה לרכב בדואר והיא לא עובדת, זו הסיבה כניראה :

https://www.youtube.com/watch?v=HRVeAs3owew

זה קו בקרת איכות למוצרים שמגיעים בדואר חבילות - סטארט-אפ חדש של דואר ישראל...

Bernard
27-05-14, 18:05
לא להאמין!!!

ואיך זה לא הגיע לתקשרות?

דרור...קדימה.

asafk
27-05-14, 19:30
זה מיון חבילות לפי משקלן. שיטת ניוטון.

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

shachar
27-05-14, 19:41
יש תקן צבאי ויש תקן מחמיר של הדואר

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk

Bernard
27-05-14, 21:02
פשוט מזעזע.
לפטר ולהעמיד לדין. מיד!

asafk
27-05-14, 21:09
את הש.ג?

אסף.

Bernard
27-05-14, 22:33
קודם כל, לפעמים הש.ג. אשם..

פה. את ההיא שזורקת ולא משנה מה תפקידה ומעמדה ולפרסם למען יראו וייראו... זה כבר לא קשור לנהלים ולחינוך לעבודה ול... כלום.
טימטום וחוסר איכפתיות וזילזול ו... מה לא!!

asafk
27-05-14, 22:41
נכון. וגם תרבות של הארגון הזה. חוסר אכפתיות וחוסר בושה. לא ברמת הפרט אלא ברמת הארגון.

לפעמים הש.ג באמת אשם. הפועל שחסך שני ברגים. המהנדס שאישר בטלפון בלי לבדוק. אבל כאן יש לתרבות של הארגון יד בדבר.

אסף.

חנן-ג'יפולוג
27-05-14, 23:33
ברשותכם, מחזיר אתכם לשאלה שלי.
הבנתי שעדיף לי לקנות בארץ. סבאבה.
מה לגבי הדגם עצמו? אני מבין שהוא מיושן. זה נכון גם לגלקסי2 ולהיילקס שלי. משניהם אני מאוד מרוצה. חוץ מזה הטלפון אמין? בעיות מיוחדות?

lizard
28-05-14, 00:41
להבנתי הבעיה העיקרית של ה3 היא שהוא לא ממש שונה מהותית מה2. בכל מקרה מדובר על טלפון ישן ולא קרוב לחזית הטכנולוגיה.
וכמו בכל דבר אחר, השאלה האמיתית היא למה אתה צריך אותו. גם אני מרוצה מהגלקסי 2 שלי ולא רואה סיבה אמיתית להחליף אותו. לכן אני נשאר איתו ולא מחליף. אבל אם אחליף, אחליף להכי מתקדם שיש בשוק תחת הנחה שהוא ישרת אותי לשלוש-ארבע-חמש שנים לפחות.

Bernard
28-05-14, 00:46
ברשותכם, מחזיר אתכם לשאלה שלי.
הבנתי שעדיף לי לקנות בארץ. סבאבה.
מה לגבי הדגם עצמו? אני מבין שהוא מיושן. זה נכון גם לגלקסי2 ולהיילקס שלי. משניהם אני מאוד מרוצה. חוץ מזה הטלפון אמין? בעיות מיוחדות?
לא נכון.
אני לא חושב שעדיף לקנות בארץ(אלא אם תצליח לשכנע את פוקסי).
עדיף לקנות ממוכר אמין.
אירופה או ארה"ב עדיף, בגלל מהירות המשלוח.

amitaikl
28-05-14, 00:59
אחת הבעיות העיקריות של הS3 הוא המסך הרגיש. אני לא מכיר מכשיר עם מסך לא שבור
אם כבר, הייתי מציע לך לקנות נקסוס 4. אחלה מכשיר, יותר טוב מהS3 וניתן לקנות בארץ משומש סביב 1000 ש"ח

asafk
28-05-14, 01:06
בתור משתמש ב3, אני די מרוצה. הוא מריץ הכל, עובד יופי, טיפה גדול מדי לטעמי אבל בסדר, מצלמה מצויינת.

אסף.

Bernard
28-05-14, 01:08
אני שלחתי/הבאתי לחברים ומשפחה 7 גלקסי S3 - אין אפילו מסך אחד שבור...
בין השניים שהזכרת (הנקסוס 4) במחירים הנוכחיים, דווקא הייתי מעדיף את הסמסונג - זיכרון וסוללה ברי החלפה וחלפים זולים יותר.

בכלל, במחירים הנוכחיים, הייתי הולך על גלקסי S4, החזק(לא זה שנמכר בארץ). הוא הקנייה המשתלמת ביותר היום... יותר מהנקסוס 5.

אבל פשוט נראה לי שחנן כבר החליט, לכן אני ממליץ פשוט לקנות בחו"ל, ממקום/מוכר טוב ומשלוח מהיר(אני לא מדבר על מכס וכו').
זה טלפון טוב ואמין(יש מדי פעם "מוות פתאומי", כך זה מכונה-הולך רכיב הזיכרון אבל יש כאלה בכל חברה...) וזול מאוד. פחות משלוש מאות דולר.. ולפעמים הרבה פחות...

tzagi
28-05-14, 01:13
ברנרד,
יש בוולמרט ב300
http://www.walmart.com/ip/T-Mobile-Pre-Paid-Samsung-GS3-LTE-16GB-Titanium-Gray-Marble-White/26670416
חנן, אם אתה מזמין ממני אני יכול לרסק אותו עם פטיש וכך לחסוך עבודה לדואר...וחוץ מזה תדע בדיוק מה אתה מקבל. מתאים?

חנן-ג'יפולוג
28-05-14, 01:18
הפרש המחירים במקרה הזה לא מספיק גדול לטעמי בשביל להצדיק קנייה ברשת, בהתחשב בזמן המשלוח והסיכונים במכס/דואר.

Bernard
28-05-14, 04:16
חנן - זו הסיבה שאמרתי לקנות S4. הרבה יותר משתלם...

ג'ו - אלה של T-MOBILE (וכל היתר), בד"כ נעולים ל-60 יום... רק אחרי התקופה הזו אפשר לפתוח את הנעילה (בחינם)..

-->