PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצעות למקום לינה באיזור צפון הכנרת

Chani W
19-07-05, 21:25
שלום,

מחפשת מקומות לינה בצפון באיזור צפון הכינרת, דרום רמת הגולן. הלינה באוהלים/ שק"ש בשטח. מקום ל 7-9 ג'יפים ואיזור שניתן להדליק מדורה.

חני

moriseven
19-07-05, 22:33
תנסי בחניון היהודיה אם אני זוכר נכון לפני שנתיים היה אפשר ללון שם נראה לי בתשלום.

אלכס ר
20-07-05, 08:02
צריך רק לבחור
http://www.mototracks.co.il/nightcamps_north.htm

עודדוש
20-07-05, 08:37
שלום
בדרום הרמה יש את עין עקוב (לפני עין תאופיק) אני לא בטוח שהוא מופיע במפות, מקום נחמד למרות שהמעין קצת מוזנח. יש הרבה מקום, צל, שולחנות.
בכביש שעולה למעלה גמלא וכנף ישנו איזור תצפית עם מגרש חניה, שולחנות, נוף יפה, לגבי מדורה אפשר אם תדאגו להעלים כל זכר.
תהנו

נמרוד
21-07-05, 12:02
בשפך הירדן, יש הרבה זולות נחמדות, משני הצדדים. תסתכלי במפה על הכביש שעולה מצומת בית צידה לחד נס, מערבית לו יש כמה ירידות לשטח שמגיעות למקומות מאד נחמדים ללינת לילה, כשהבונוס הוא הרחצה בירדן על הבוקר במרחק של כמה מטרים. אני לא יכול להמליץ ספציפית כי אני לא מצליח לעשות קישור מדויק בין הזכרון למפה, אבל זה האזור.

כנ"ל בצד השני, תעלו מגשר אריק צפונה בשביל שצמוד לירדן, יש לאורכו הרבה מקומות מעניינים. ליד הגשרים איפה שיש גישה עם פריבטים אתם תראו אנשים חונים תמיד, אבל עם ג'יפ אתם יכולים להתרחק מהם ומצוא פינות ממש נחמדות צמודות לירדן. יש לי פינה מקום קבוע שחניתי בו הרבה פעמים, ממש על הירדן, אבל שוב, עברו כמה שנים מאז הפעם האחרונה ואני לא מצליח לקשר בדיוק למפה.

אפשר גם למצוא מקומות על חוף הכנרת, דרומית לשמורת הזאכי, בין החופים "המוכרזים".

בכל מקרה, לגבי כל סוגי המקומות האלו, אם אין לכם מישהו שמוביל לנקודה מסוימת, אז תגיעו קצת יותר מוקדם באור יום ותעשו סיור עד שתפלו על מקום טוב, ובניגוד אלי - תסמנו במפה...

-->