PDA

צפייה בגרסה מלאה : רוצה לקנות ג׳יפ ,בקרוב משתחרר

worlrl
03-06-14, 07:00
אני חייל ובקרוב משתחרר ורוצה לקנות ג׳יפ.
התקציב שלי הוא בין 15 ל20 .
אני מתכוון להשתמש בו בעיקר לסופשים לנסיעות שטח קלות בעיקר לא חושב שאני אגזים איתו.
עוד משהו שחשוב לי הוא שיהיה אמין.כמו שכתבתי אני רק משתחרר וארצה לחסוך לטיול ורכב שכל חודש ייכנס למוסך יהיה לי בעייתי כי אין לי כסף להוצאות האלה .
כרגע ההתלבטות שלי היא בין הויטארה ששמעתי עליה ממש דברים טובים ויונדאי גלופר קצר שעליה פחות שמעתי.
מבחינת שנתונים ומחיר הגאלופר עדיפה בהרבה .
השאלה אם בהקשר למה שכתבתי מה יותר מתאים.
אם יש לך הצעות לחיפוש משהו אחר או לפעול אחרת אני אשמח.
תודה

ohadw50
03-06-14, 07:42
אני חייל ובקרוב משתחרר ורוצה לקנות ג׳יפ.
התקציב שלי הוא בין 15 ל20 .
אני מתכוון להשתמש בו בעיקר לסופשים לנסיעות שטח קלות בעיקר לא חושב שאני אגזים איתו.
עוד משהו שחשוב לי הוא שיהיה אמין.כמו שכתבתי אני רק משתחרר וארצה לחסוך לטיול ורכב שכל חודש ייכנס למוסך יהיה לי בעייתי כי אין לי כסף להוצאות האלה .
כרגע ההתלבטות שלי היא בין הויטארה ששמעתי עליה ממש דברים טובים ויונדאי גלופר קצר שעליה פחות שמעתי.
מבחינת שנתונים ומחיר הגאלופר עדיפה בהרבה .
השאלה אם בהקשר למה שכתבתי מה יותר מתאים.
אם יש לך הצעות לחיפוש משהו אחר או לפעול אחרת אני אשמח.
תודה

אני ממליץ על סוזוקי סמוראי רכב אמין וטוב שמשלב יכולת שטח טובים גם ברמת סטנדרט

נמרוד
07-06-14, 10:38
סמוראי זה רכב השטח הטוב ביותר ללמוד עליו ג'יפאות. הוא גם בעל הסיכוי להיות האמין ביותר והחסכוני ביותר בדלק ביחס לכל אלטרנטיבה אחרת באותו סכום כסף. כדאי לך לקרוא את המדריך לרכישת סמוראי. (http://www.jeepolog.com/forums/content.php/1151-jeepolog-archive)

בכל מקרה, בסכום שאתה מקציב לקנייה (שהוא נמוך) , תהיה מוכן להפתעות ותקלות - אבל זה הזמן הכי טוב בחיים ללמוד. אז אל תמהר להכנס למוסך ולשפוך כסף על כל דבר קטן. נצל את זה שאתה לא תלוי ברכב לצרכי היום-יום כדי ללמוד את יסודות התחזוקה העצמית שישרתו אותך כל החיים ולא רק במה שקשור לג'יפים.

-->