PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעבר חד לג'ימני

OzNativ
05-06-14, 19:35
שלום, לפורום סוזוקי!!
שמי עוז, ועד לפני חודש היה בבעלותי טויוטה פוראנר רכב מדהים!! ללא ספק, אך לצערי הלך הגיר, ונאלצתי למכור.
אני חייל ולכן התקציב שלי דל, למזלי אמא שלי התחדשה ברכב חדש והג'ימני הישן נשאר בבית ( פשוט לא רוצים למכור רכב כזה ).
עכשיו הרכב ב190000 קילומטר, אוטומט, במצב מצויין.
לבקשתי,
אני רוצה לעשות יישור קו, מכיוון שהרכב ישמש את אחותי הקטנה עד שתתגייס הוא עדיין לא יכול להיות המפלצת שיושבת אצלי בדימיון.
לבנתיים אני רוצה לשים מה שהכרחי, ולכן אשמח לשמוע את דעתכם בנושאים הבאים.
צמיגים 50\50.
בניית מיגון סף ( קניתי מיגון טרנספר מאספיר אך שוב התקציב די דל, לכן אני מעדיף לבנות את המיגון סף ). אשמח לקבל שירשורים בנושא.
בעיית החשמל הנפוצה בג'ימני, רועד אפילו שמאותת, יש פתרון?
חופש בתחילת המהלך של ההגה, להחליף מסרק?
האם יש עוד מיגונים שכדי לשים?

תודה לעונים !!

יגאל81
05-06-14, 21:03
מה זו בעיית החשמל הנפוצה בג'ימני ?

ishc
05-06-14, 21:23
שלום, לפורום סוזוקי!!
שמי עוז, ועד לפני חודש היה בבעלותי טויוטה פוראנר רכב מדהים!! ללא ספק, אך לצערי הלך הגיר, ונאלצתי למכור.
אני חייל ולכן התקציב שלי דל, למזלי אמא שלי התחדשה ברכב חדש והג'ימני הישן נשאר בבית ( פשוט לא רוצים למכור רכב כזה ).
עכשיו הרכב ב190000 קילומטר, אוטומט, במצב מצויין.
לבקשתי,
אני רוצה לעשות יישור קו, מכיוון שהרכב ישמש את אחותי הקטנה עד שתתגייס הוא עדיין לא יכול להיות המפלצת שיושבת אצלי בדימיון.
לבנתיים אני רוצה לשים מה שהכרחי, ולכן אשמח לשמוע את דעתכם בנושאים הבאים.
צמיגים 50\50 שווים לתחת (סליחה על השפה), שיפ צמיגי שטח מלא
בניית מיגון סף ( קניתי מיגון טרנספר מאספיר אך שוב התקציב די דל, לכן אני מעדיף לבנות את המיגון סף ). אשמח לקבל שירשורים בנושא. די פשוט לרכב עם שלדת סולם, יוצרים חבקים שמתחברים לשלדה
בעיית החשמל הנפוצה בג'ימני, רועד אפילו שמאותת, יש פתרון? מה זה?
חופש בתחילת המהלך של ההגה, להחליף מסרק? אין מסרק יש תיבה, יש בורג הידוק ושווה לבדוק האם יספיק הידוק
האם יש עוד מיגונים שכדי לשים? גם על הסף הייתי מוותר

תודה לעונים !!

תתחדש וברוך הבא למשפחת הגמדים. סע ותהנה מהרכב, אם תרגיש שרמת הטיולים שלך עולה (בעבירות) נעילה אחורית אוט' יהיה השיפור הראשון והכי משתלפ שתתקין. 1200 ש"ח פלוס/מינוס בייבוא מזוודה מחו"ל והתקנה עצמית.

איל מ
05-06-14, 21:37
מכיוון שהוא רשם שאחותו הולכת להשתמש ברכב, הייתי מוריד לאלתר את עניין הנעילה האוטומטית (ונשלטת היא בוודאי מחוץ לתקציב).
בבורג הידוק של התיבה לא הייתי נוגע בלי מישהו שמבין והייתי מתחיל בבדיקת חופשים בסיסית לפני כן (תפוחים למיניהם).

OzNativ
06-06-14, 09:00
נעילה תהיה מתישהו אבל זה עדיין רחוק...
בעיית הרעידות כאשר יש כל שימוש במערכת החשמל.

idor
06-06-14, 10:17
לג'ימני יש בעיית רעידות ידועה אבל אין קשר למערכת חשמל - כנראה יש בעיית חשמל אצלך נטו

ishc
06-06-14, 10:48
מכיוון שהוא רשם שאחותו הולכת להשתמש ברכב, הייתי מוריד לאלתר את עניין הנעילה האוטומטית (ונשלטת היא בוודאי מחוץ לתקציב).
בבורג הידוק של התיבה לא הייתי נוגע בלי מישהו שמבין והייתי מתחיל בבדיקת חופשים בסיסית לפני כן (תפוחים למיניהם).

שטויות במיץ, בחינוך נכון והסברה על התנהגות הרכב אין שום בעיה עם נעילה אוט' ויעידו זאת לא מעט אנשים פה שנוהגים ברכב.

לגבי החופש בהיגוי, הצדק עמך.

tmal1
06-06-14, 19:46
לגבי בעיית החשמל אצלי יש משהו דומה, אמנם לא באיתותים אבל כשאני מניע אותו לוקח לו זמן להתייצב מבחינת חשמל, אם מדליקים ישר אורות לאחר ההנעה הוא מתחיל לרעוד, אם פותחים חלון או סוגרים חלון אחרי הנסיעה הוא רועד.
בנוסף גם כשמשלבים רוורס ישר לאחר הנעה הוא מתחיל לרעוד ברמה שהמנוע נכבה לפעמים.
הפתרון שמצאתי זה לתת לו כדקה לאחר ההנעה בלי להדליק אורות ולהשאר על P.
הייתי חושד במצבר או באלטרנטור אבל מכיוון שהרכב אצלי פחות משנה ואף פעם לא היו בעיות בהנעה אפילו לאחר שבוע + שלא הנעתי אותו פשוט התרגלתי לזה.

-->