PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא עובר לרביעי באוטומט

שרון ראובן
11-06-14, 23:12
שלום לכולם פאגרו 99 2800 דיזל אוטו יש לי בעיה :במצב נסיעה לא עובר להילוך רביעי הטורים גבוהים ואם זה עוזר למקד את השאלה אז הכפתור שנמצא על ידית ההילוכים {שכחתי את שמו} שצריך להוריד הילוך לא מתפקד למרות שבלוח מופיע כאילו עובד תודה מראש שרון

שמוליקו
12-06-14, 06:35
בד"כ מדובר בריליי שנמצא מתחת להגה והוא חשמלית אמור לדאוג לשילוב ההילוך הרביעי.
יכול להיות שגם ה TPS תקול, אבל אז לדעתי היית מרגיש גם משיכות בשאר ההילוכים.

שרון ראובן
12-06-14, 18:21
היי שמוליק אתה אומר ריליי מתחת להגה? אתה לא מתכוון בצמוד לבית פיוזים מתחת להגה .או שכן??

ukiuki
12-06-14, 22:08
הי
זה תקין שכפתור האובדרייב (OD) לא יפעל כיוון שהוא מוריד מרביעי לשלישי ואצלך הרביעי לא תקין.
תבדוק :
- האם אתה ב 4X4 - במצב זה הרביעי מנוטרל.
- האם הספידומטר תקין, האם מד הטורים תקין - ללא שניהם הגיר משובש ולא יכניס לרביעי.
- בדוק שמן גיר ותבצע שטיפה של מסנן הגיר.
- במידה ולא עוזר אתה כנראה לפני שיפוץ גיר. בפג'רו הפקלאצ'ים של ההילוך הרביעי הם הכי עדינים והראשונים ללכת.

שרון ראובן
12-06-14, 22:57
הספידומטר לא תקין אבל לא יחסתי לו חשיבות.וגם לא קישרתי בין שניהם . לפי מה שראיתי הספידומטר הוא חשמלי ואין לי מושג מה לחפש בו?? יש כיוון?? תודה מראש

ukiuki
13-06-14, 06:41
הספידומטר לא תקין אבל לא יחסתי לו חשיבות.וגם לא קישרתי בין שניהם . לפי מה שראיתי הספידומטר הוא חשמלי ואין לי מושג מה לחפש בו?? יש כיוון?? תודה מראש
חיישן הספידומטר ממוקם על הסוף של הגיר ממש לפני הדרייבשפט האחורי. לא מן הנמנע שתמצא שם את אחד החוטים מנותק.
במידה ותקין, סע לחשמלאי.

בהצלחה, תן דיווח (מעניין).

שרון ראובן
27-06-14, 00:12
שלום לכולם ברגע ששעון {מהירות לא פועל}ספידומטר זה משגע את הגיר ולא נותן הילוך רביעי. תיקנתי מה שמסתבר בקצה הגיר האחורי יושב חיישן מהירות בעל גלגל שיניים עשויי אוקולון היה שחוק מצאתי חליפי הרכבתי וידאתי שהכל תקין.ובעצם הכל בא על מקומו בשלום תודה לכולם

Saar
27-06-14, 10:08
זה כמו זבוב בלי כנפיים לא שומע? :)
הגיר משתגע כי החיישן לא תקין.
אותו חיישן קשור גם לספידומטר כנראה.

ukiuki
27-06-14, 11:37
שלום לכולם ברגע ששעון {מהירות לא פועל}ספידומטר זה משגע את הגיר ולא נותן הילוך רביעי. תיקנתי מה שמסתבר בקצה הגיר האחורי יושב חיישן מהירות בעל גלגל שיניים עשויי אוקולון היה שחוק מצאתי חליפי הרכבתי וידאתי שהכל תקין.ובעצם הכל בא על מקומו בשלום תודה לכולם

:)
שמחתי לעזור

-->