PDA

צפייה בגרסה מלאה : אזהרה לבאים לחוף פולג בנתניה

asypeer
12-06-14, 01:34
הכניסה לרכב עד החוף של המסעדה (במבו וילג׳,
משהו כזה) היא בתשלום, ובסופי שבוע לא מעט רוצים לחסוך וממשיכים מעט צפונה עד לכיכר, שממנה ישנו שביל (תמים למראית עין) הפונה מערבה ומגיע עד לגדר של מגרש החניה שבתשלום אבל מהצד השני.
אממה, השביל התמים בשלב מסוים הופך לחולי למדי וכך אנשים שוקעים שם עם רכבים פרטיים.
לגמרי ״במקרה״ ישנו רכב מסוג יונדאי גאלופר שממש מחכה על גבעה סמוכה ומציע להם ״חילוץ מקצועי״ בתשלום. כמובן שכל רכב (גם לא כפול הנעה) שיוריד אויר לפני הכניסה לשטח כנראה שיעבור שם בלי לשקוע.
בנוסף, כל השביל המקביל לשביל להולכי ברגל מרוצף בקרשים עם מסמרים שהונחו שם בכוונה בכדי לפנצ׳ר צמיגים של רכבים שכן צלחו את החול, איני יודע על ידי מי אך לא אתפלא אם ״המחלץ״ קשור לכך.
כמובן שאין כל שלט שמתריע על סכנת השקיעה וכל אבן גדולה בשטח מרוססת עם מס׳ טלפון של מחלצים..
אני לפעמים יושב על המרפסת ונדהם מכמות הרכבים שעושים את הטעות ובאיזו מהירות הוא מזנק אליהם.

בקיצר - אם מישהו מכם מזדמן למקום (לא שיש שם הרבה מלבד פוטנציאל להידקר..):
א. אם אתם עם רכב פרטי, שלמו כמה שקלים ותגיעו עם הרכב עד החניון של המסעדה. רוצים קצת שקט? סעו עוד 200 מטר צפונה על הכביש במקום לפנות אל החוף ויש חניון חינמי שמגיע ממש עד החוף.
ב. מישהו שאתם מכירים שקע וביקש חילוץ? אחלה, רק שימו לך למכשולים שנשמות טובות השאירו בשטח בכדי להשאיר גם אתכם תקועים.
ג. חוררתם ושקעתם? שלחו לי ה״פ וארד עם כל הדרוש לעזרה ;) זה מתחת לבית..
מקווה שעזרתי,
אסף

Sent from my iPhone using Tapatalk

tzagi
12-06-14, 03:18
אם הייתה קפיטליסט טוב הייתה מציע לחלץ בחצי מחיר ובכך לשבור את התחרות.

asypeer
12-06-14, 07:51
חשבתי על זה, אבל אין ברכה בלנצל מצוקה של אנשים. כנראה שעשיר כבר לא אהיה.

tzagi
12-06-14, 08:13
להיות קפיטליסט לא אומר שצריך לנצל וגם לא צריך להיות עשיר מזה
הקונספט זה למצוא הזדמנות ולתת שרות במחיר הוגן ותחרותי.
משום מה....אצלכם קפיטליזם לפעמים זה מילה גסה, לא מפתיע אם ננתח את מוצא מקימי המדינה.

asypeer
12-06-14, 08:20
הכל טוב ויפה, גם נכון בחלקו. קפיטליזם היא לא מילה גסה אחרת הייתי לא הייתי עושה את מה שאני עושה למחייתי. ועדיין לא בא לי להידקר ע״י איזה ערס חמום מוח ולכן חילצתי ואחלץ בחינם כשאוכל. אצלכם באמריקה גם בטח רופא שמציל חיים בודק קודם את הקרדיט של הפצוע לפני שהוא מפשיל שרוולים..וזה הבדל משמעותי ביניכם לבין היושבים בציון (יש עוד הרבה הבדלים לטובתכם, אבל זה כבר דיון אחר)

asafk
12-06-14, 08:21
רק שכאן.... כדי לקחת תשלום על חילוץ צריך רשיון עסק... ועוד מעט רוצים לאסור תשלום במזומן...
מה עוד שזה שפוגעים לו בפרנסה עלול לקחת את זה לא טוב (בלי סטיגמות... אבל זה נתניה אחרי הכל... מי יודע מה ראשי התיבות בשם נתניה? )
ובשורה התחתונה אם לא צריך את תוספת ההכנסה, עדיף לצפות מהצד ומדי פעם לעשות מעשה טוב.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Redoren
12-06-14, 08:24
(בלי סטיגמות... אבל זה נתניה אחרי הכל... מי יודע מה ראשי התיבות בשם נתניה? )

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

נ-שמה ת-זמיני נ-יידת י-ש ה-רוגים

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

-->