PDA

צפייה בגרסה מלאה : נגנב דיפנדר 90 פתוח בצבע אדום עם ברזנט שחור, עזרה!!!

ssagher
15-06-14, 23:21
נגנב דיפנדר 90 פתוח בתאריך ה10 ליוני משדרות בן גוריון בתל אביב,

דיפנדר 90 אדום פתוח עם ברזנט שחור, מספר רישוי- 73-034-08

הרכב עם מיגונים של אובר לנד, כלוב התהפכות, בולמי פוקס

אם מישהו שמע, ראה

אשמח מאד אם תצרו קשר

שחר-052-8820509

רכס חיים
16-06-14, 00:22
סע בשבת לדיונה הגדולה בחולות חלוצה , על-יד המנחת - ותקח את הג'יפ שלך. כדאי שתבוא עם נשק. אתה גם תוכל לבחור ג'יפים יותר יפים משלך - אחד מהמאה שיהיו שם.

ותודה למשטרת ישראל על דאגתה לאזרח הקטן.

דרור ברלי
16-06-14, 00:38
רכב גנוב שימש גם לחטיפת הנערים ביום חמישי בלילה.
מי יודע כמה סמים, אמל"ח וזונות העבירה הסופה שנגנבה ממני לפני 4 שנים.

ביום שישי בערב הודיעו ש"כמה גנבי רכב נעצרו לחקירה". רק מהסמנטיקה של הידיעה הזו אפשר להשתגע, כי כל ילד בכיתה ג' יכול להבין מזה שגנב רכב נחשב כבר מקצוע לגיטימי, אם לא מכובד, והמשטרע האימפוטנטית הזו שכל מה שמעניין אותה זה מהירות וינשופים ולהרביץ לילדים, לא נוגעת בגנבים אלמלא קרה מה שקרה ורכב גנוב היה מעורב.
למה גנבי רכב "נעצרים לחקירה" רק בעקבות חטיפה?
אם המשטרה יודעת שהם גנבים, איך זה שהם לא יושבים במעצר מינהלי מוקפים בגדר תיל גרמנית (זו עם הסכינים הקטנים שחותכים) כשהם קשורים לג'ולה מברזל במשך 15 או 20 שנה?...

העיקר שכל שוטר הולך לקבל מצלמת וידאו קטנה על מנת שיוכל להתעלל טוב יותר ויעיל יותר באזרחים תמימים.

איל מ
16-06-14, 04:03
סע בשבת לדיונה הגדולה בחולות חלוצה , על-יד המנחת - ותקח את הג'יפ שלך. כדאי שתבוא עם נשק. אתה גם תוכל לבחור ג'יפים יותר יפים משלך - אחד מהמאה שיהיו שם.

ותודה למשטרת ישראל על דאגתה לאזרח הקטן.
רכס,
בניגוד לסופות שנגנבות בשביל לשמש מבריחים, רוב הדיפנדרים הולכים ישירות לשחיטה לטובת חלקים לרכבי הרשות הפלסטינית. מה גם שזה רכב עם חסרונות בולטים כשמדובר בצורך בנסיעה מהירה ובדיונות (מבריחים).
לגבי פות"ש: אפתח עיניים אבל נראה לי שאם ביום הגניבה הוא לא עבר לשטחים, כנראה שהוא עבר יום או יומיים אחרי. מקווה שאני טועה...:(

רכס חיים
16-06-14, 09:46
כאחד שמבלה את חייו בממלכת יהודה המתחדשת אני יכול לומר לך שכמות הדיפנדרים הפלשתיניים כאן לא עוברת את אצבעות שתי ידיים. אין להם את הכלים האלה והם גם לא מתענינים בהם כלל.

רכב כזה בצבע אדום יכול לנסוע רק בשטחי חלוצה והנגב מבלי להיעצר תוך שעה - אם הוא על הכביש.

איל מ
16-06-14, 10:07
לא אגנוב את השרשור.
שלחתי לך ה"פ.

-->