PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בכיוון(צבע) קורונה פיניון

asael_10
17-06-14, 23:42
בס"ד

ערב טוב!

אני במהלך שיפוץ דיפ' קדמי(דנה 30) ולאחר כמה כיוונים זה מה שיצא לי
8839188392883938839488391883928839388394
הבעיה היא אם אני מרחיק את הפיניון הצד המשייט עולה(גם ככה הוא ממש למעלה)
אם אני מקרב את הפיניון הצד המניע יורד לשורש

כרגע הבקלאש בתחום המותר( 0.20 )

עצות, הארות והערות יתקבלו בברכה!
עשהאל

tooshey
18-06-14, 00:13
נראה שהפיניון עמוק מידי.
ישנם סימני שחיקה וחלודה על השיניים של הקורונה.
יתכן שלא ניתן להגיע לכיוון אופטימלי.

בברכה, טושי

tzagi
18-06-14, 03:51
עדיף עמוק מדי מההפך,
בגלל שזה קידמי אתה נוסע על ה COAST גם ככה....אם לא בא לך להתעסק עם זה יותר סגור וסע לשלום.

six-86
18-06-14, 11:21
עדיף עמוק מדי מההפך,
בגלל שזה קידמי אתה נוסע על ה COAST גם ככה....אם לא בא לך להתעסק עם זה יותר סגור וסע לשלום.

אז בפעם השלישית שישלב LOW
יצטרך לפתוח שוב ֱֱֱ !!!!
זה לא עובד כך ידידי , לכיוון קורונה פיניון צריך המון סבלנות , ידע ומקצועיות
גם שעושים לבד פעם ראשונה ומנסים ללמוד , אז לעשות את זה על הצד הטוב ביותר ....
ראיד .

tzagi
18-06-14, 19:21
חבל שאתה מגיב בפזיזות ומראה חוסר ידע.
1. השורש של השן הוא החלק הכי חזק שלה, השן נחלשת כמה שהיא יוצאת החוצה. הפטרן בתמונות אולי אינו אידיאלי אבל מקובל מאד.
2. זה סט משומש וכמו שטושי כתב, הסיכוי להגיע לפטרן אידיאלי הוא אפסי עד קלוש.

six 4 life
18-06-14, 19:33
^
הוא לא כותב סתם.
כדאי שתקשיב לו.

six-86
19-06-14, 11:26
חבל שאתה מגיב בפזיזות ומראה חוסר ידע.
1. השורש של השן הוא החלק הכי חזק שלה, השן נחלשת כמה שהיא יוצאת החוצה. הפטרן בתמונות אולי אינו אידיאלי אבל מקובל מאד.
2. זה סט משומש וכמו שטושי כתב, הסיכוי להגיע לפטרן אידיאלי הוא אפסי עד קלוש.

הפעמים שפתחתי וכיוונתי קורונה פיניון מספיק בשביל להפגין מקצועיות וידע תאמין לי !!!
זה ששורש השן זה החלק הכי חזק זה לא אומר שלסמוך על זה ולא לדאוג לכיוונים נכונים .. כי במצב הנ"ל כשאין את החופש הנכון הסרן יתחיל לשרוק וכשהוא בכביש 4 מאיילון ישמעו אותו !!!!!

asael_10
19-06-14, 16:50
בס"ד

תודה על התגובות!
בואו לא נכנס לשאלה מי יודע יותר ומי יודע פחות.

השאלה היא איך להמשיך בכיוונים?

עשהאל

six 4 life
19-06-14, 18:51
הפעמים שפתחתי וכיוונתי קורונה פיניון מספיק בשביל להפגין מקצועיות וידע תאמין לי !!!
זה ששורש השן זה החלק הכי חזק זה לא אומר שלסמוך על זה ולא לדאוג לכיוונים נכונים .. כי במצב הנ"ל כשאין את החופש הנכון הסרן יתחיל לשרוק וכשהוא בכביש 4 מאיילון ישמעו אותו !!!!!
את החופש בין הקורונה לפניון הידוע בכינויו Backlash מכוונים אחרי שמכוונים עומק פניון.
הצבע והמגע שמופיעים בתמונות מראים מגע לא רע בכלל לסט משומש וכמו שאמר ג'ו העדיפות היא לכיוון שורש השן ולא להיפך בגלל החוזק, ואם אני יכול להוסיף לדעתי גם עם עוד 3-5 פירוקים ונסיונות שונים המגע לא ישתפר אלא אולי יגרע.
אחרי שעומק הפניון הוחלט סופית מן הסתם עוברים לכיוון הבקלאש וכמו כל הכיוונים בתהליך הזה גם לו יש מידות ופרמטרים לעבוד לפיהם כידוע לך.
בקיצור אפשר לאמר שאין קשר בין צורת המגע לבין החופש כי את שניהם קובעים ב2 תהליכים נפרדים ולא ביחד וכמו שאמרת כן צריך לעשות את הדברים כמו שצריך (לכוון את החופש למשל), אבל אף אחד לא סתר את זה. הבחור שואל על צורת המגע.

לפותח השרשור, כמו שג'ו tzagi כתב לך, אתה יכול לסגור את הפניון ככה סופית ולהמשיך לכיוון הבקלאש ומשם הלאה. אם בא לך להמשיך לשחק בעומק תנסה עוד 2-3 נסיונות עם שימסים דקיקים של 0.05-0.10 מ"מ וכדומה, לא יותר מזה. אם המגע נהיה גרוע יותר תחזור למצב הנוכחי וסגור.

רפאל
20-06-14, 18:04
חברים יקרים .........

רק תוספת קטנה אחרי שיצא לי לכוון איזה שניים שלושה עשרים שלושים דיפרנציאלים.......

כיוון הבקלאש מצריך "הזזה" של הקורונה ימינה או שמאלה (בהתאם לנדרש) אשר משפיעה גם על כיוון הקורונה פיניון.
יש לכוון מגע בשן (בתמונה נראה כיוון יחסית טוב לסט ישן וקצת בלוי) של הפיניון והקורונה, לאחר מכן יש לכוון בקלאש (0.12-0.20 הינו כיוון נכון)
לאחר מכן יש לבדוק שוב את כיוון הקורונה פיניון ורק לאחר שכל בכיוונים מסבירי רצון יש לנעול את הכל במקומו.

שבת שלום
רפי

-->