PDA

צפייה בגרסה מלאה : משלוח של ups - מרגיש כאילו גונבים כסף..

stavamrosi
25-06-14, 10:21
שלום לכולם, אבקש ממשהו שיכול להסביר לי למה כול פעם שאני מזמין מוצר מחול דרך ups אני משלם עמלות מוזרות..
בפעמים הקודמות בדף המעקב של ups הודיעו לי שהחבילה עצורה במכס (בפועל היא לא ניפתחה או נבדקה) אבל שם בקשו הצהרה ממני על המוצר ושהחבילה צריכה להבדק ידנית.
בפעם אחרת היא סתם "נתקעה במכס" ושוב שילמתי לups 300 שקל.
הפעם , מיותר לציין שמדובר באותו המוצר, הוא לא נעצר בשום מקום. מדיע בזמן וישירות אלי בתשלום כופר צנוע של 300 שקל לups!!
אין לך ברירה אלא לשלם , אחרת בקלות הם אומרים לך "אדוני המוצר ישאר אצלינו וכול יום אחסנה עולה כסף" . שירות הלקוחות אטום וכמובן שזורק את הכופר שהם דורשים על המכס עצמו , ועם המכס אי אפשר לדבר... כי אין באמת כתובת.

אז משהו יכול להסביר לי לאן בדיוק כול משלוח שאני משלם כמובן על המשלוח בנפרד הולכים ה 300 שקל הנוספים האלה? למרות ששום דבר לא נעצר או נבדק?!

תודה מראש,
סתיו הממורמר שמרגיש שגונבים אותו כול פעם מחדש!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

asypeer
25-06-14, 10:24
למה אתה עובד עם הגנבים האלה מלכתחילה? יש אופציות טובות בהרבה (buy2usa לדוגמא). תשלם הפעם ותפסיק להזמין דרכם (או דרך DHL, TNT ושאר חברות השילוח..)

Sent from my iPhone using Tapatalk

stavamrosi
25-06-14, 11:25
הדילר שלי באנגליה... והוא עובד איתם.. לכן אני קצת כבול.
אני מנסה להבין לאן ולמה הולך הכסף..
אני מכיר את האופציות הנוספות בשוק.. תודה בכול אופן! :-)

asypeer
25-06-14, 11:26
האינטרס שלהם זה כמה שיותר עמלות ותקיעות..

Sent from my iPhone using Tapatalk

asafk
25-06-14, 11:39
הם עסק מסחרי. המטרה שלהם היא לא לתת לך שירות ולא להעביר חבילות ואפילו לא להיות יעילים או משתלמים. כל אלו יכולים וגם יכולים שלא להיות כלים כדי ליישם את המטרה היחידה שיש לעסק מסחרי. לקחת את הכסף שלך.
הם לא גנבים. רק מנצלים את התלות שלך בהם - תלות שאתה יצרת בעצמך - כדי לקחת ממך יותר כסף כחוק.

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

itayt
25-06-14, 12:11
זה שזה עסק מסחרי ושהחוק מתיר להם לעשות את זה, לא אומר שזה בסדר. בארץ למעשה אין סניף של UPS אלה זכיין שנקרא או.פי.אס.איי והוא עושה מה שהוא רוצה. לא תמיד לנו הצרכנים, יש את האופציה לבחור בחברת משלוחים אחרת ובגלל זה אנחנו קהל שבוי.
בעבודתי, אנחנו מזמינים מחו"ל באופן קבוע ובד"כ מאי ביי, דיסקים קשיחים ישנים (אחד במשלוח), לפעמים האופציה היחידה היא UPS ובאמת באחת הפעמים הם ביקשו את אותו 250 ש"ח. הודעתי להם שזה לא מקובל ושלא יביאו לי את הציוד ושפניתי ל UPS העולמי ואני ממתין לתשובה להם. כמובן שתוך 10 דקות חזרו אלי ואמרו שזה רק 35 ש"ח השחרור... זה לא רק UPS, גם Fedex עושים את זה. בד"כ זה שיטת מצליח.
לדעתי הרגולטור אמור להתערב בזה, אבל הוא שוכח שהוא שם בשבילנו ולא בשביל מיסים ועמלות.

asafk
25-06-14, 12:24
יפה אמרת. את הרגולטור לא מעניינים הלקוחות הקטנים אלא המיסים העקיפים.
ובתור מי שעוסק באופן יומיומי בייבוא, אני יכול לומר שזה שוק. תמיד יש מקום למיקוח. ובפעם הבאה לנסות עם מישהו אחר.
הפתרון שלי אישית (לא בעבודה) הוא שימוש ככל האפשר בדואר רגיל, ushops או mustop לפי הצורך. גם השירות הגלובלי החדש יחסית של איביי מסתמן כיעיל.

אגב.. קראתי שמתארגנת תביעה ייצוגית נגד הזכיין של יופיאס.

אסף.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

stavamrosi
25-06-14, 14:57
מייאש!

zerez
25-06-14, 18:56
תיבדוק את המחירים של מסטופ.
יש להם סניף באנגליה והספק שלך שולח לכתובת באנגליה ובזה מסתיים הסיפור.
הם שולחים עם dhl וזה מגיע לארץ בלי חיובים נוספים. יש לי איתם נסיון מצויין עם משלוחים מארה"ב

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

eyalski
26-06-14, 09:30
לאחרונה רכשתי כמה חלפים לדיפנדר ב LRSERIES , דרשתי מהם באופן מאד ברור לשלוח לי דרך הדואר הבריטי . למרות שהיה צריך לפצל את המשלוח לשניים בגלל חריגה ממשקל של 2 קילו, היה שווה. המשלוח הגיע לדואר הקרוב לביתי תוך 8 ימים, חתימה ותודה רבה.
בלי מכס, מע'מ ושאר סחיטות.

מדובר על משאבת מים והגה ועוד כמה חלפים .

דרך אגב, יופי של חנות, יש לדיפנדר שלי הכל אצלם .

משלוחים דרך חברות שילוח תמיד היו נתקעים ותמיד עלה המון כסף לשחרר מהמכס.
סתם סוחטים אותנו וגובים כספים מיותרים, היתרון היחידי אולי הוא ביטוח ומקרים של חבילות חריגות.

BlackStar
03-07-14, 09:59
דעתי האישית :
בכול מצב עדיף להזמין עם UPS | DHL | FEDX וכו
USPS = דואר ישראל
אני לא יודע כמה אתה מזמין מאייבי אבל שמזמינים הרבה
יש גם הרבה חבילות שלא מגיעות ודיספיוטים ומריבות
כם הגיע לא הגיע לדואר ישראל אין הרבה טכנולוגיה עושה רושם לפעמים שעדיין עובדים שם עם ניירות וחמורים
לאומת זאת כול החברות הפרטיות מתחילות בתהליכי מכס עוד לפני שהמשלוח הגיע לארץ
לדוגמא משלוח שיצא מסין דרך צינה פוסט - לדואר ישראל יגיע אחרי 30 יום + + + אפילו 90 יום
אותו משלוח שיצא מסין באחת מהחברות שילוח הפרטיות יגיע בשבועיים לכול היותר
במידה ותהיה לך בעיה במכס יצרו איתך קשר טלפוני \ איימיל ויכוונו אותך לפיתרון
בדואר ישראל תקבל מכתב --- ותתחיל לרוץ למכס למר ברדע ימחשמו ולעוד כמה מושחטים שקיבלו כיסא וחותמת

בהצלחה

Pageup
03-07-14, 13:52
אתה טועה.
בדואר ישראל בחלק מהמקרים זה יעבור בלי בדיקה. בחברות השילוח תמיד זה יעצור.
חברות השילוח יטרטרו אותך להביא להם את הטפסים ויגבו לא מעט כסף על זה שהם
צריכים להעביר את הטפסים למשרד ליד.
אם אתה עושה שילוחים בצורה קבועה שווה שיהיה לך עמיל מכס ולתת הוראה בחברת
השילוח להעביר תמיד אליו את הטפסים ישירות. העלות היא לא גבוהה והוא רץ במקומך.
גם הוא יתזז אותך על חלק מהטפסים. בכל מקרה שחרור של עמיל מכס תהיה נמוכה יותר
מהעלות שיקחו ממך עמילי המכס של חברות השילוח.
וכן, בארץ חברות השילוח בגלל שהן זכייניות עושות כל דבר כדי להגדיל את ההכנסות
ויגבו עמלות על כל שטות (וגם עמלות אלה נתונות למו"מ וגם בדיעבד)

-->