PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול לצפון סופ"ש הקרוב

oferziv1
25-06-14, 22:51
היי,

מעוניין לצאת לטיול בצפון בשישי- שבת הקרוב.

מצ"ב קובץ של הטיול אותו מתכננים לעשות.

אשמח לקבל את חוות דעתכם על המסלול, בעיות מיוחדות (הבנתי שמעלה גיתה בעייתי, האם ניתן לעקפו?)
בנוסף אשמח לקבל מקום לינה נחמד שנוכל להתמקם בלילה וכל תגובה נוספת תהייה נחמדה מאוד מצידכם.

כמו כן, אנחנו 2 ג'יפים: פראדו 2002 קצר ממוגן (לא מוגבה), ויטארה 03 קצרה מוגבה וממוגן.

88819

תודה רבה רבה,

עופר

מוני אורבך
26-06-14, 06:20
המסלול שתיכננת מאוד נחמד אבל עלול להיות בעיתי מבחינת סגירת שבילים.
השבילים הללו מאוד קרובים לישובים מה שאומר שהם עלולים להיות סגורים ללא התראה מוקדמת.
צריך להיות סבלניים ולדעת לאלתר את הדרך במקרה והשביל סגור.
מעלה גיטה אינו בדרך להפך צריך לסטות מהכביש כדי לעבור דרכו.
כאשר הוא יבש הוא לא אמור להיות למכשלה לרכב גבוה וממוגן.
אבל יש שם לא מעט בולדרים גבוהים סעו בזהירות ובעדינות, שמרו על הדלתות שלכם.
הלינה היחידה שאני מכיר באזור היא פארק גורן. כמובן שהאזור מוצף בצימרים אם זה מתאים לכם

לביא
26-06-14, 07:47
צפוי להיות חם במיוחד בסוף השבוע הקרוב. תשקלו לדחות...

דידין
26-06-14, 10:20
המסלול שתיכננת מאוד נחמד אבל עלול להיות בעיתי מבחינת סגירת שבילים.
השבילים הללו מאוד קרובים לישובים מה שאומר שהם עלולים להיות סגורים ללא התראה מוקדמת.
צריך להיות סבלניים ולדעת לאלתר את הדרך במקרה והשביל סגור.
מעלה גיטה אינו בדרך להפך צריך לסטות מהכביש כדי לעבור דרכו.
כאשר הוא יבש הוא לא אמור להיות למכשלה לרכב גבוה וממוגן.
אבל יש שם לא מעט בולדרים גבוהים סעו בזהירות ובעדינות, שמרו על הדלתות שלכם.
הלינה היחידה שאני מכיר באזור היא פארק גורן. כמובן שהאזור מוצף בצימרים אם זה מתאים לכם

כמי שגר ומטייל הרבה בצפון , אני מסכים עם כל מילה של מוני בקשר לנושא של סגירת שבילים דבר שגורם לשינוי תכוף במסלולים והיעדים .
יחד עם זאת ,מבדיקת המסלול הוא נראה לי גם ארוך מדי , גם מתפרש על שטחים נרחבים מדי וגם לא ממוקד בנושא מסוים עם גיחות לצדדים (טוב אני מורה דרך ונושא מיקוד טיול קרוב לליבי).
טיפ חינם לגבי הניווט עצמו- מציע לך להגדיל את המרחקים בין הנקודות שאתה מסמן, כך תוכל לנווט יותר טוב בשטח .

נדב ש.
26-06-14, 10:25
על גיתה תוותרו אם אתם אוהבים את הרכבים שלכם, רכב לא מוגבה, לא ממוגן במיוחד בסף, ולא נעול לפחות בנעילה אחת יהיה לו קשה מאוד, מצב המעלה רע, במיוחד במדרגה האחרונה, תתעכבו שם הרבה לדעתי, בלי לזלזל חס וחלילה...פשוט תמשיך על הכביש ואל תיפנה לכניסה למעלה.
בכניסה לנחל געתון מאיפה שתיכננת יש חסימה לדעתי, תיצטרך להיכנס מעין יעקב.
חוץ מיזה כמו שכתבו כבר צפה להרבה חסימות צירים ואל תתביישו לעקוף/לפתוח/לעבור מאיפה שצריך החסימות נעשות ע"י אזרחים ולא חוקיות.

oferziv1
26-06-14, 19:12
תודה לכל המשיבים, לצערי העקבות השרב הצפוי הוחלט לדחות את הטיול.

שוב תודה לכל מי שהשב

עופר

איל מ
28-06-14, 15:11
אם אתם יוצאים לטיול הזה בזמן הקרוב אשמח אם תפרסם איך היה המסלול (מבחינת חסימות, זמנים וכו'...) אולי נרכב עליו.
תודה

-->