PDA

צפייה בגרסה מלאה : פג׳ארו קינג 2008 לא יוצא משילוב

asypeer
28-06-14, 08:50
לטובת משיכה לרכב ששקע אתמול, הוכנס הרכב ל4x4 low. לאחר מכן שהועבר חזרה להנעה אחורית החיווי של השילוב הבהב והרכב נותר משולב. נסיעה לרוורס ומשחקים עם הידיות לא סייעו. הצעתי לאבא שלי (בעל הרכב..) לעצור בצד, לכבות את הרכב ולהניע שוב כשהגיר בניוטרל. אחרי שהוא הניע הרכב לא נסע (גם בהילוך..) ואז נשמע רעש לא סימפטי של גלגלי שיניים והרכב לבסוף יצא משילוב והחיווי הפסיק להבהב. לא ניסיתי לשלב לאחר מכן.
חשוב לציין שהפעם האחרונה (ואולי גם היחידה) שהרכב הזה ראה הנעה כפולה הייתה לפני שנתיים..
יש הצעות לפיתרון ?
תודה,
אסף

Sent from my iPhone using Tapatalk

opl
28-06-14, 09:06
מה המצב כרגע? משתלב? נוסע? מפחדים לבדוק?

asypeer
28-06-14, 10:00
האוטו נוסע פיקס, לא ניסינו לשלב שוב כדי לא למצוא את עצמנו בשישי בערב על גרר... אני אנסה לבדוק שוב. עוד משהו ששמתי לב ולא קשור לבעיה - בזמן בלימה הרכב רועד. מה יכולה להיות הסיבה? דיסקים לא ישרים?

opl
28-06-14, 10:56
זו אחת הסיבות, יש עוד אפשרויות, הוא רועד אך רק בזמן בלימה ?

asypeer
30-06-14, 16:52
זו אחת הסיבות, יש עוד אפשרויות, הוא רועד אך רק בזמן בלימה ?

כן. האוטו פיקס מלבד זה (נקנה חדש מהחברה, מטופל במורשה, לא ראה שטח) - קינג בכביש.
עושה לי חשק לקנות אותו מאבי (הוא חושב לקנות את האאוטלנדר ההיברידי).
הבעיה היחידה היא שהאחזקה והביטוח הם בסדרי גודל אחרים מהסוזוקי שלי.

opl
30-06-14, 21:15
אם אתם מטפלים לבד ברכבים אז הייתי מתחיל מלבדוק חופשים במתלה הקדמי. אם לא תנו למכונאי שיבדוק. החשוד הוא אכן הדיסק לדעתי.

בקשר לשילוב אם זה כמו בדור הקודם אז בעיות של התנתקות והתחברות בדרך כלל קשורות לצנרת שמפעילה את המערכת אבל... זה לא מלווה ברעשי גריסה, רעשי גריסה יגעו במקרה הזה בבעיה שקשורה בטרנפסר ויציאה/כניסה לLOW

asypeer
30-06-14, 21:19
הלוואי שהיינו..אבא שלי להחליף נורה לא מנסה (בבית). יש מצב שבגלל שהרכב לא שולב הרבה זמן העסק לא היה משומן ולכן לא השתחרר?

opl
30-06-14, 21:56
זה כבר מעבר לידע שלי, גם הקטע של השילוב, רעש גריסה ורעידות בבלימה נשמע לי כמו צירוף מקרים...יש פה חברים שמבינים יותר ממני בקינגים.

ukiuki
30-06-14, 23:47
לי זה נשמע קצת כמו חוסר שמן בביצה שמביא לשחיקה.
היות והרכב מטופל במוסך, לשם הוא צריך להגיע לבדיקה מקיפה.

-->