PDA

צפייה בגרסה מלאה : בחירת ג'יפ

shai_n
01-07-14, 11:02
שלום לכולם
אני לפני רכישת גי'פ חדש ואשמח לייעוץ.
תקציב 20,000 +-
צרכים: אני מעריך שאסע 1,000 ק'"מ בחודש, 95% מהזמן בכביש.
המטרה העיקרית ברכישת הג'יפ היא כדי שאוכל לסחוב עליו אופנוע שטח, יחד עם זה אני כן רוצה לנסוע מדי פעם בשטח.
יש לי כמה סדרי עדיפויות בבחירת הרכישה, אני מציין את סדרי העדיפויות לפי חשיבות.
אמינות
צריכת דלק
רכב גדול (עדיף 7 מקומות)
נוחות
יכולת שטח.
תודה מראש.
שי

נמרוד
01-07-14, 11:18
טנדר יפאני, טויוטה/מיצובישי/ניסאן/מזדה. ידני בלבד. אלו כלי עבודה אמינים באופן בסיסי, צריך לבדוק היטב את הכלי הספציפי שאתה קונה כי בכל מקרה מדובר כבר על מישהו בן 15 שנה או יותר עם מאות אלפי קילומטרים. אמנם לא שבעה מקומות אבל חוסך לך את העגלה לאופנוע.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

shai_n
01-07-14, 11:37
טנדר נמצא בעדיפות אחרונה, כי הוא פחות נוח לנסיעה משפחתית. ידני לא בחשבון בכל מקרה.
העמסת האופנוע תהיה על מנשא אחורי מיוחד שמתחבר לוו הגרירה.
לפי תמונות או רכבים שראיתי בחוץ, ראיתי רכבים כמו טרנו או טרופר שנראים שמורים (מודלים 2002) מה קורה עם הרכבים הללו?

איל מ
03-07-14, 14:24
דבר ראשון, ב-20,000 יהיה קשה למצוא רכב שייתן לך שקט תעשייתי.
לא מכיר טראנו אז סליחה שאני מתעלם.
טרופר הוא אחלה רכב שמספק כל צורך בשטח וביומים עם מחיר נמוך מאד יחסית. אפשר לקרוא לזה "המון אוטו לשקל".
אבל, יש כאן קאץ'. המחיר הנמוך נובע ממספר מחלות שעלולות לגרור הוצאות לא קטנות בכלל. עם זאת, את לכל הבעיות כבר יודעים לתת פתרון וברכבים השמורים הן נפתרו ואז אתה מקבל רכב מעולה במחיר מצחיק (עדיין, לדעתי ב-20,00 ש"ח אתה תכנס להרפתקה שתעלה לך הרבה יותר ולא ספציפית בטרופר).
ולכן, אם אתה רוצה טרופר כדאי שתתחיל להריץ חיפושים על מהן המחלות וכיצד לדעת אם הרכב שאתה קונה הוא לא "לימון". יש המוון חומר גם כאן באתר וגם באתר של מועדון איסוזו. ייקח לך כמה ימים טובים של קריאה אז תתחיל.

כמובן, יש רכבים טובים יותר אבל הם יעלו לך הרבה יותר.
כמעט שכחתי, גאלופר הוא גם אחלה רכב עם מחיר נמוך יחסית. נכון, לא ברמה של טרופר, פג'רו, לנדקרוזר, דיסקברי אבל יטייל בכל שביל ובעלויות לא גבוהות.

-->