PDA

צפייה בגרסה מלאה : תלייה על קירות של מחסן מלוחות בטון

ishc
02-07-14, 11:32
בשעה טובה אנחנו עוברים לבית חדש שכולל חצר ומחסן. המחסן עשוי לוחות בטון בעובי של בערך 1 אינץ'. אני רוצה לתלות כל מיני דברים על הקירות שם (ברמה ראשונית להריץ תעלות חשמל אבל אח"כ מדפים וכו'). איך תולים על קיר כזה? הרי אם אני קודח ושם דיבל אני עובר את הקיר החוצה. יש דיבלים/ברגים מיוחדים?
דבר שני, במחסן יש גג פלסטיק גלי. אם אני רוצה לבודד אותו מחום ורעש מה השיטה הכי זולה לעשות זאת (בכל זאת בית שכור). מכיוון שהמחסן הולך לשמש כחדר עבודה שלי חשוב לי שהתנאים יהיו סבירים + (אל דאגה יש מזגן). חבר הציע לתלות רשת צל מעל אבל זה לא פותר את בעיית הרעש בגשם נגיד, מישהו אחר הציע לפרוש יריעות בידוד של גגות על הגג פלסטיק (בלי להדביק).

אמיר ב.א
02-07-14, 12:29
לקדוח , ובורג שעובר דוך לצד השני עם אום ושייבה גדולה.

איזה בורג - בהתאם למשקל על המדפים : M6 M8 M10 וכו'

tomer s
02-07-14, 12:49
אני מנחש שזה במושב. והמחסן הוא בית אימון של עופות..
גם אם לא התליה היא עם בורג ואום ורצוי שייבה רחבה.

לגבי בידוד הגג,
רשת צל היא הפיתרון הכי יעיל וזול.
יהיה לך כמעט בכל פיתרון אחר שיהיה יקר יותר

ishc
02-07-14, 12:53
אמיר, כדי לתלות תעלות לחשמול אין פיתרון פחות מסורבל?
תומר, זה דווקא לא במושב וזה תמיד היה מחסן, רשת צל תעשה עבודה מבחינת טמפ' אבל לא תועיל מבחינת רעש בזמן גשם. מה לגבי הפיתרון של היריעות בידוד?

tomer s
02-07-14, 13:10
רשת צל לשמש. רק לשמש.

יריעות בידוד (צמר סלעים קלקר וכו )לא יחזיקו מעמד בחוץ.
אם התכוונת ליריעות זפת ורק להניח אותן זה לא יבודד אקוסטית לדעתי.

אתה יכול לתלות מבפנים קרטוני ביצים או שאר בולעי רעש ויריעות בידוד?

kobiarava
02-07-14, 13:25
את תעלות החשמל בכלל הייתי מדביק בסיקה פלקס, כולל גם את הקופסאות והשקעים\מפסקים, ביישום נכון הבעיה היחידה שלך תהיה אם תרצה להוריד אותם...

קובי

ishc
02-07-14, 13:41
לרדת הם לא ירדו, לא בגיגול שלי בבית בכל מקרה. זה רעיון לא רע

ishc
02-07-14, 13:48
את תעלות החשמל בכלל הייתי מדביק בסיקה פלקס, כולל גם את הקופסאות והשקעים\מפסקים, ביישום נכון הבעיה היחידה שלך תהיה אם תרצה להוריד אותם...

קובי

המחסן אגב צבוע מבפנים, לא יתקלף?

- - - Updated - - -

קובי

המחסן אגב צבוע מבפנים, לא יתקלף?

-->