PDA

צפייה בגרסה מלאה : פתרון לבעיית נמלים

cheniro
03-07-14, 00:06
שלום

אני גר בבניין ישן שלדעתי סובל כולו מבעיית נמלים חמורה.
אני רואה אותן בכל מקום על כל דבר גם ללא קשר לאוכל. הן פשוט שולטות בסביבה.
מיותר לציין שלכל האוכל הארונות הן מגיעות גם לדברים חדשים וסגורים הרמטית מהסופר, הן עושות חור וניכנסות. הכל אצלנו בקופסאות אטומות אבל למרות זה התופעה עדיין מרגיזה.

מה ניתן לעשות? יש לא מעט חריצים וסדקים שמהן הן יכולות לצאת ולאטום את הכל נראה עבודה לא פשוטה. בשנה הראשונה שניכנסו לדירה צבענו אותה ובאמת השנה הראשונה הייתה הכי קלה מבחינת נמלים. אבל עכשיו זה בלתי נסבל.

הזמנתי איזה ג'ל מהebay שקראתי עליו המון המלצות שהן מתות על זה ולוקחות את זה לקן וזה משמיד אותן שם. חוץ מהעובדה שבמשך חודש האכלתי אותן על בסיס קבוע זה לא באמת עזר.

להזמין מדביר? יש על זה בכלל אחריות? יש לי הרגשה שמדביר לא באמת יפתור את הבעיה.. הן באמת בכל מקום..

אשמח לעצות
תודה

asypeer
03-07-14, 08:31
מדובר על בית משותף או פרטי? אם פרטי - צריך לעקוב אחרי השביל ולהדביר את הקן. יש חומר ששמים בעל השהיה ארוכה שאותו הם לוקחות לקן ושם הוא מחסל אותן. אם מדובר על מכה רצינית, תזמין מדביר (דבר עם בעל הנכס אולי הוא ישתתף?) ודרוש אחריות. תיקח מישהו מומלץ שלא תמצא את עצמך מודבר..
לאטום חורים זה גם אופציה לאחר מעשה. אבל תטפל במקור כמו שצריך ולא תצטרך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

cheniro
03-07-14, 09:39
בית משותף, ועד הבית עושה ריסוס כל שנה אבל לי לפחות זה לא באמת עוזר. אני קומה אחרונה וממה ששמעתי לכל השכנים יש את אותה הבעיה.

יש המלצות למדברים טובים? אני איפשהו שמעתי שלא נותנים אחריות על נמלים.. יש דברים בגו?

סולי
03-07-14, 11:01
0524444446
אדי תייר

מדברי ולוכד נחשים מוסמך.
אדם ישר והגון ומקצוען בתחומו.

החומר שקנית הוא נהדר רק לישראלים הוא פחות מתאים בגלל זמן הפעולה שלו.

הפועלות לוקחות את החומר הרעיל למלכה , בחזרה למרכז הקן , זה לוקח זמן אבל כשהמלכה מתה הבעיה אמורה להיפטר.

אלדר
03-07-14, 11:20
גם אצלי בדירה (קומה אחרונה) יש בעיית נמלים, בימי חמסין הן המופיעות בכמות גדולה.
אני מרסס יריד קוטל נמלים, שנותן פתרון טוב עד החמסין הבא

asypeer
03-07-14, 11:42
גם אצלי בדירה (קומה אחרונה) יש בעיית נמלים, בימי חמסין הן המופיעות בכמות גדולה.
אני מרסס יריד קוטל נמלים, שנותן פתרון טוב עד החמסין הבא

אלדר תגיד פנטהאוז, אל תתבייש..

cheniro
03-07-14, 11:50
לי הריסוסים האלה לא עוזרים, הן פשוט יבואו ממקום אחר.. אין לי בעיה להזמין מדביר אבל יש לי משום מה ספק גדול שהוא יפתור את הבעיה.. בגלל זה כתבתי לשמוע אם יש כאלה שמגביר באמת פתר להם בעיה רצינית כמו שלי

asypeer
03-07-14, 11:52
לי הריסוסים האלה לא עוזרים, הן פשוט יבואו ממקום אחר.. אין לי בעיה להזמין מדביר אבל יש לי משום מה ספק גדול שהוא יפתור את הבעיה.. בגלל זה כתבתי לשמוע אם יש כאלה שמגביר באמת פתר להם בעיה רצינית כמו שלי

למדביר יש גישה לחומרים שאתה לא יכול לקנות בסופר..בגלל חשוב לעבוד עם מישהו מומלץ ולא עם חאפר שגרם למוות של הילד לפני כמה חודשים.

polar bear
03-07-14, 14:55
אני גם הייתי סקפטי לגבי מדבירים , ותמיד הייתי עושה לבד, ותמיד הן היו בונות קינים חדשם במקומות אחרים וחוזרות להטריד. שנה שעברה הזמנתי מדבירה { אתי - 1800256025 אחריות שלושה חודשים בנתיים מחזיק מעל שנה } , ומאז אין נמלים בבית. בחצר יש מלא! אבל לבית הן לא נכנסות.

לדעתי עדיף להדביר בצורה זו של מניעת כניסתן לבית מאש להדביר את הקן, יש להן תפקיד בטבע וצריך לתת להן למלא אותו.

tamir128
03-07-14, 15:21
השיטה שלי:
עוקב אחרי הנמלים וסותם את הסדק שממנו הן באות עם חומר אטימה רגיל מטמבור.
עניין של זמן עד שהן מקימות קן חדש, ואני סותם גם אותו, וחוזר חלילה....

צריך סבלנות, אבל מספר הסדקים הוא סופי, ובסוף הכל יסתם.

אצלי זה עבד וכבר שנים שאין נמלים! בלי להכניס שום רעל הביתה.

ד ו ר ו ן
03-07-14, 22:21
Wd40 לחור שהן יוצאות ממנו.
נמלים וחרקים אחרים נושמים דרך הרגליים וצידי הגוף, והWD40 דוחה אותן.

Slowly..

asypeer
03-07-14, 22:22
אפשר לחסוך ולהתיז זז-קל?

tzagi
03-07-14, 23:08
http://www.homedepot.com/p/Safer-Brand-4-lb-Diatomaceous-Earth-Ant-and-Crawling-Insect-Killer-51702/202743025
DIATOMACEOUS EARTH=שרידים של אצות מיקרוסקופיות
החומר הזה לא יקר, לא רעיל, למעשה אפשר לאכול אותו, אפשר למצוא אותו איפה שיש כימיקלים לבריכות(משמש כמדיה בפילטר)
והכי טוב.....חרקים לא סובלים אותו, הוא סותם להם את כלי הנשימה.
פזר מסביב לבית וזהו, לא יהיה נמלים.

אפיז
05-07-14, 15:20
מדביר נמלים אורגני - ''נמלית '' מכיל סיליקון דיאוקסיד SiO2 לא רעיל לבני אדם הנמלים לוקחות לקן ולאט לאט הקן מחוסל
צריך סבלנות זה עובד לאט אצלי לקח חודש וחיסל את המזיקים בגינת הירק וגם בבית בנתיים אין חזרה למקומות שטופלו
מגיע כאבקה ניתן לריסוס בהמסה במים או באיבוק
מוצר של אקוגן עולה 26 שח לאריזה של 175 ג'ר

boaz avrahami
05-07-14, 18:37
אני נותן אחריות על נמלים.
יש לי נמלים עם חודש אחריות ויש לי נמלים סוף הדרך עם חצי שנה אחריות כולל מלכה חלופית.

כל החומרים החדשים האלו שאינם מכילים זרחן גורמים לחרקים למות מצחוק.
אני דוגל בדזיקטול

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

boaz avrahami
05-07-14, 18:38
Wd40 לחור שהן יוצאות ממנו.
נמלים וחרקים אחרים נושמים דרך הרגליים וצידי הגוף, והWD40 דוחה אותן.

Slowly..

ניסיתי.
הנמלים מתלוננות שהכול מחליק להן מהגב

JEEP GC V8 98 IR 3.5
Honda 300ex

ד ו ר ו ן
06-07-14, 00:18
מדביר נמלים אורגני - ''נמלית '' מכיל סיליקון דיאוקסיד SiO2 לא רעיל לבני אדם הנמלים לוקחות לקן ולאט לאט הקן מחוסל
צריך סבלנות זה עובד לאט אצלי לקח חודש וחיסל את המזיקים בגינת הירק וגם בבית בנתיים אין חזרה למקומות שטופלו
מגיע כאבקה ניתן לריסוס בהמסה במים או באיבוק
מוצר של אקוגן עולה 26 שח לאריזה של 175 ג'ר
הלעטתי קן של נמלת הקציר בכמעט אריזה שלמה.
קדחת.

Slowly..

גיל אסרף
06-07-14, 03:51
פיתרון להרחקת נמלים (וחרקים באופן כללי ) מהבית, בשטיפה השבועית , תוסיף חצי כוס של אקונומיקה למים בדלי.
למדתי את הטריק מאמא שלי והיא גרה במושב ושום חרק לא נכנס אליה לבית.

מאז שאימצתי את הרעיון לא ראיתי נמלה אחת אפילו בבית שלי.

-->