PDA

צפייה בגרסה מלאה : צפיה במצלמת IP מרחוק

ברששת
03-07-14, 00:59
קניתי מצלמת IP ולפי ההבטחה בפרסום ה"קינפוג" פשוט. יש לו דיסק התקנה. לחבר אותו לראוטר ולראות מהמחשב הביתי הצלחתי. אולם המטרה העיקרית לראות ולשלוט עליו ממחשב מרוחק. כאן הסתבכתי. מכיוון שהכתובת בביתי היא דינמית צריך רישום לאתר וחוץ מזה יש כול מני רישומים שצריך לעשות גם בראוטר הביתי (כך הבנתי מדיסק ההתקנה ומכתבות ברשת). אני לא מצליח להתמודד אם הנושא. אשמח אם משהו יודע איך עושים זאת ויכול לעזור לי אפילו בתשלום (לא נראה לי שטלפונית אצליח להבין ולבצע).
תודה
בר.

asypeer
03-07-14, 08:26
אתה צריך לפתוח פורטים בראוטר הביתי שלך על מנת לאפשר גישה לרשת שלך מבחוץ. אני לא מכיר את נושא הרישום לאתר על מנת לעקוף את הצורך בכתובת ip קבועה. אשמח לעזור (כמובן שללא תשלום). שלח לי ה״פ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

itayt
03-07-14, 08:32
אם תרשום חברה ודגם, יהיה יותר קל לעזור לך. לא כל מצלמת ip דורשת פתיחה של פורטים בראוטר ויש מצלמות שמקבלות גישה דרך פורט 80 רגיל לאתר החברה של המצלמה ומשם יש לך גישה ישירה או דרך אפליקציה. תרשום את הדגם, אולי יהיה קל יותר לעזור.

tom1105
03-07-14, 08:45
יש שרותים כגון no-ip , אתה מתקין תוכנה קטנה על אחד המחשבים בבית והם נותנים לך כתובת a שמתעדכנת לip הנוכחי.
לגבי הראוטר , תחפש את המונח port forwording בצירוף דגם הראוטר שלך , יש מלא חומר בנושא (בעיקר בשיתוף קבצים וכו') .

ברששת
03-07-14, 08:55
תום שלום.
לגבי האתר no-ip נרשמתי וגם הורדתי את התוכנה. מה שמוזר זה שהם שלחו לי הודעה כי שימוש חינמי הוא ל30 יום ואז נמחקים הפרטים וצריך לרשום מחדש. לכן היצאו שידרוג. האם יכול להיות כך?
לגבי הראטור חלק אומרים שצריך וחלק לא (בחוברת הם מציינים שצריך) אבל לא נותנים דוגמה לראטור מפני שיש עשרות דוגמאות. זה החלק היותר קשה בשבילי . פעם קודמת שהייתי צריך רק להתקין אותו בבית הסתבכתי ואני מפחד שאשנה את הsetting עוד פעם. המצלמה היא סינית כמו כולם שמשתמשים באותה תוכנה (אבדוק יותר מאוחר בבית אם מצויין דגם). אנסה אולי את השיטה של חיפוש
המונח port forwording בצירוף דגם הראוטר. מה הכוונה בשיתוף קבצים (אני ממש חלש בנושא)?
מכיוון שאני מבין שהנושא מורכב ודורש עבודה מול הראטור אני מוכן לשלם על השירות /טירחה . פשוט חשוב לי להפעיל את המצלמה הזאת מרחוק.
תודה
בר.

shachar
03-07-14, 08:57
יש כמה כללים
אחד החשובים שימוש בכתובת IP קבועה - אחרת תצטרך לנחש כל פעם מחדש את הכתובת
בכל איתחול מחדש או נפילה ברשת אתה מקבל כתובת חדשה
דוגמא לאתר שמאפשר כתובת קבועה הוזכר http://www.noip.com/
במרבית הראוטרים יש אפשרות להתחבר לשירותים מהסוג הזה
אתה מכניס את היוזר והסיסמא לאתר שבחרת ואז הכתובת קבועה בלי תלות בספק וחיבור מתעדכן בכל אתחול.
המצלמה בבית מקבלת כתובת מסויימת שבדכ נשמר גם בנפילה של הרשת הביתית או בהפסקת חשמל
עם זאת ממולץ להגדיר גם לה כתובית קבועה ברשת הביתית.
אז מגיע ה port forwording שהוזכר ומאפשר את הגישה מרחוק דרך פורט מסויים למשל 8080
ואז הכתובת לגישה תהיה צריכה להיות למשל www.yyy.com:8080
בחירת פורטים שונים לכל מצלמה אם יהיו בעתיד יותר תאפשר גישה ספציפית
הקוד הבסיסי הוא 80.

ואחרי כל זה,
לחלק מהיצרנים למשל foscam יש שירות כתובת קבועה מובנה במצלמה עצמה.
כל מצלמה מקבל כתובת ברשת ומייד לאחר ההתקנה אתה יכול לגשת אליה.
יש מצלמות

asypeer
03-07-14, 08:58
תום שלום.
לגבי האתר no-ip נרשמתי וגם הורדתי את התוכנה. מה שמוזר זה שהם שלחו לי הודעה כי שימוש חינמי הוא ל30 יום ואז נמחקים הפרטים וצריך לרשום מחדש. לכן היצאו שידרוג. האם יכול להיות כך?
לגבי הראטור חלק אומרים שצריך וחלק לא (בחוברת הם מציינים שצריך) אבל לא נותנים דוגמה לראטור מפני שיש עשרות דוגמאות. זה החלק היותר קשה בשבילי . פעם קודמת שהייתי צריך רק להתקין אותו בבית הסתבכתי ואני מפחד שאשנה את הsetting עוד פעם. המצלמה היא סינית כמו כולם שמשתמשים באותה תוכנה (אבדוק יותר מאוחר בבית אם מצויין דגם). אנסה אולי את השיטה של חיפוש
המונח port forwording בצירוף דגם הראוטר. מה הכוונה בשיתוף קבצים (אני ממש חלש בנושא)?
מכיוון שאני מבין שהנושא מורכב ודורש עבודה מול הראטור אני מוכן לשלם על השירות /טירחה . פשוט חשוב לי להפעיל את המצלמה הזאת מרחוק.
תודה
בר.

כנראה שהם רוצים כסף עבור השירות, אולי יש שירות חינמי לגמרי. לקבל כתובת ip קבועה מהספק גם לא סיפור יקר במיוחד.
באיזה ראוטר מדובר והאם יש לך גישה לממשק הניהול? תמיד תוכל לגבות את ההגדרות לקובץ כגיבוי.
מהיכן בארץ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

shachar
03-07-14, 09:00
בר.[/COLOR][/RIGHT]

הם נותנים כתובת חינם ל 30 יום ואתה נדרש לאשר שאתה אכן משתמש בה כל 30 יום
אם אתה רוצה לחסוך את האישור החודשי תשלם ואז גם תקבל שירוים נוספים
אין בעיה להישאר שנים בכתובת החינמים
אבל - יש להם כעת סיכסוך עם מיקרוסופט על דומיינים, אני מקווה שישרדו אותו בחיים...

meir alony
03-07-14, 10:17
איזה ראוטר יש לך ?

-->