PDA

צפייה בגרסה מלאה : שמן למשמנת על קו של לחץ אויר

itay
03-07-14, 09:33
שלום,

יש לי את האביזר הבא בכניסה למתקן עם בוכנה פניאומטית. הגליל הימני מיועד לשמן שיכנס עם האויר לתוך הבוכנה וישמן אותה בזמן עבודה.

איזה שמן צריך להיות שם ? כמה לשים ? - זאת בוכנה שעובדת כמה פעמים ביום.
תודה,

איתי.
89182

asypeer
03-07-14, 09:41
80/90

Sent from my iPhone using Tapatalk

itay
03-07-14, 10:07
ברצינות - לא סמיך מידי ?

איתי.

asypeer
03-07-14, 10:09
זה מה ששמים אצלנו בקומפרסור.. קראתי שגם 10/40 הולך. כנראה שיש יותר מאופציה אחת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אמיר ב.א
03-07-14, 12:56
אם אתה מתכנן שזה יעבוד טוב הרבה זמן :
יש כמה דרישות משמן כזה - בחלק מהישומים של אוויר דחוס , בגלל שהאוויר הדחוס יוצא מפתח צר הוא מתקרר ,
ולכן השמן צריך להיות מספיק נוזלי גם בטמפ' נמוכות , מצד שני יש גם מצבים שיוצרים טמפ' גבוהות.
השמן לרוב גם מכיל גם ממסים כדי להמנע ממשקעים.
בנוסף , אם האוויר לא יבש לגמרי , השמן צריך לעבוד טוב גם עם קצת רטיבות , ולא להפוך למיונז...
ולכן כדאי לעבוד עם שמן מיוחד לקוו אוויר דחוס , יש כמה סוגים כאלה להשיג בחנויות כמו בקרה וכו'

עקרונית אפשר להשתמש גם בDEXTRON ATF וגם בשמנים אחרים כמו שמן מנוע רגיל,אם זה לא שימוש רציני יומיומי,
אבל צריך לזכור שנושמים את האדים שיוצאים - שכוללים אדי שמן. אם בני אדם נימצאים באיזור - לא מומלץ לעבוד עם שמנים לרכב.

tzagi
03-07-14, 22:53
http://www.idgsupply.com/p/Coilhose-Pneumatic-ATL128-128oz-Air-Tool-Lubricants-I8HHEKITKE1D?c1=GAW_SE_NW&source=PLA_USA&kw=P8HHEKINB8XZ_I8HHEKITKE1D&cr6=pla&cr2=eCommer

שמן לכי אויר הוא מוצר יחודי, מבוסס על שמן ירקות, די חשוב כשהמשתמש הולך לנשום את זה.

itay
09-07-14, 15:45
תודה על התגובות.

אני מאיזור המרכז - מאיפה אני יוכל לקנות כזה ? אחד העובדים אצלנו חיפש את זה בחנויות של הספקה טכנית והציעו לו "שמן מכונות תפירה".

איפה אפשר להשיג באזור המרכז שמן מתאים לשימוש עם אנשים שאמורים לנשום את זה תוך כדי עבודה (אני).

תודה,

איתי.

elibaba
09-07-14, 16:21
כל עסק שמתעסק עם קומפרסורים כדוגמת אסולין

-->