PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ ברכישת ג׳יפ יד שנייה עד 150k

1shoosh1
06-07-14, 09:40
שלום לכולם! לאחר כמה רכבי מנהלים, ברצוני לנסות פעם אחת ג׳יפ.
השטח הוא מטרה משנית (מידי פעם לדייג-לא יותר). אמור לעשות ק״מ נמוך.
להלן הדילמות:
א. אמינות מכנית לאורך זמן
ב. סחירות (ירידת ערך)
ג. התנהגות בכביש (תאוצה, רעש המנוע, סחיבה, מתלים וכו׳).
ד. עיצוב פנימי- מפנק? (ברור לי שזה עפ״י טעם אישי...)
מבלי להבין יותר מידי, צמצמתי את ההתלבטות בין 3 דגמים: פאג׳רו קצר (מב עדיף-הבנזין או הדיזל?), אאודי q5 , מרצדס glk. אשמח לדעת מה ההבדלים, היתרונות והחסרונות העיקריים.
למרות חוסר ההבנה, אני ״פוזל״ לפאג׳רו.
אשמח לעצות והכוונה. תודה רבה!!!

יואב פולס
07-07-14, 12:39
שלום במבה.
לא בכדי צפו בהודעה שלך למעלה מ 100 פעמים ואיש לא הגיב.
פאג'רו הוא לא בר השוואה לשני האנדרוגינוסים הנוספים שהזכרת. הם יהיו מכוניות כביש משובחות (עם יותר תקלות או פחות) אבל הן לא רכבי שטח במובן שניתן לקחת אותם לטיול שטח.
אמינות - אני לא חושב שהרבה כאן יכולים להצביע על בעיות אמינות ב Q או ב GLK כי פשוט מי שיש לו את הרכבים האלה לא גולש כאן. אולי בפורום מספרות וציוד למספרות... ;-)
לפאג'רו יש שם (לא יודע אם נכון או לא) של רכב שהטיפולים בו יקרים. אני חושב שבהשוואה לעלויות הטיפולים והחלפים של ה Q וה GLK - הפאג'רו יהיה זול משמעותית.
עיצוב פנימי ומפנק - אישית אחרי נהיגה ב GLK ההדגמה של מרצדס - הייתי לוקח את הפאג'רו...הפאדיחה שמישהו יראה אותי ב GLK...
המרצדס וה Q יהיו מהירים משמעותית מהפאג'רו ויתנהגו יותר טוב בכביש, למרות שהפאג'רו ידוע באיכויות הנסיעה הגבוהות מאוד שלו, בהשוואה כמובן לרכבי שטח אחרים.
שורה תחתונה, זה באמת תלוי בך, ולמה אתה מתחבר.
אני הייתי מוריד את ה Q מהרשימה. יותר מדי תלונות על היבואן, ויותר מדי תקלות במנועים ובגירים המתוחכמים של הקונצרן כולו.
בין המרצדס לפאג'רו - תן לאישתך להחליט.

אם לא הייתי ברור - הפאג'רו הוא רכב שטח אמיתי שיעשה את מרבית המסלולים בארץ - AS-IS. המרצדס אינו רכב שטח.

itayt
07-07-14, 12:59
https://www.youtube.com/watch?v=qMl0fWKBriw

איל מ
07-07-14, 13:49

גדול!
זה סוף סוף ישים סוף לוויכוח המטופש על משלט 21!
מעכשיו אימרו:
"...משלט 21? פחחח, x3 לא משופר עולה אותו...." ;):p:D

ובקשר לפות"ש.
לפי השרשור שלך בכלל לא בטוח שאתה צריך ג'יפ.
כדי להגיע לים גם הדוגמאות שנתת (אודי, מרצדס, ואני אוסיף - ב.מ.וו., פולקסוואגן או פורש), יתנו לך מענה.
בשביל לקבל תשובה איזה מהם יותר טוב אולי עדיף לשאול בפורומים של רכבי כביש (קארספורום).

grand
07-07-14, 18:39

אלוהים ישמור!!!!

איזה רעשי חבטות.

boaz avrahami
07-07-14, 19:43
גיפ עם הילוך כח רצון

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

itayt
08-07-14, 08:38
יצא לי להיות עם הבחור בטיול לאיזור עוטף עזה, מסלול די קליל אבל כמו ברוב המסלולים היו מקומות שאפשר להתחכם בהם, באחת העליות היה קינג ארוך שלמרות הרבה מאמצים, לא הצליח לטפס את המעלה, אחרי שחילצנו את הקינג, חשבתי שה X3 לא ינסה אפילו אבל להפתעתי פתאום ראיתי אותו תקוע עם הקצה גם. הרבה ביצים או קצת שכל, קשה לשפוט. מה שבטוח, לא מזיז לא כלום מה שקורה לרכב שלו.

דניאל מאירי
10-07-14, 13:59
לאמא של יש משפט קבוע :
גם אם שטות מצליחה, היא עדיין נשארת שטות....
דניאל

nirs
10-07-14, 19:13
לגבי הסרטון של ה X3,
אין שכל, אין דאגות...
יש כסף, אין דאגות...
מחק את המיותר.

-->