PDA

צפייה בגרסה מלאה : נקישות מצד ימין בנסיעה על באמפים - גרנד ויטרה 2001

asypeer
08-07-14, 10:51
חשבתי בהתחלה שזה קשור למיגון הגחון, אבל בכדי לעקוב אחרי הנזילת שמן/מים שהיו לי ותוקנו בשבוע שעבר (בינתיים הכל טוב) הורדתי את המיגון ועדיין ישנו רעש.
זה קורה בדרך כלל כשאני עולה על פס האטה או משהו דומה ואז הרעש מגיע מצד הימני מקדימה, ההגה ישר.
חשבתי שזה משהו שקשור למתלה, אבל לאחר קריאה אני חושב שזה אולי המוט מייצב או הגומיות/פלסטיקים שלו. איך ניתן לבדוק בוודאות כשהרכב על הליפט?

תודה,
אסף

shmulikbg
08-07-14, 16:40
בעזרת לום...:D

motorica.net
08-07-14, 18:21
אתה יכול לצורך הבדיקה לנתק לינק אחד של המוט מייצב ולראות אם הרעש נוטרל.
זה יכול להיות גם בעיה בבולם , בד"כ במפסטופ פנימי גמור והרעש הוא בפתיחה בסוף מהלך הבולם.

asypeer
09-07-14, 08:19
הבוקר קיצרתי לעבודה דרך השטח בכדי לראות מתי בדיוק זה קורה: זה לא נשמע כשעולים על באמפ או נכנסים לגשר אירי במהירות. זה נשמע כשלוחצים על הברקס וכשהרכב מספיק בתנועה בשביל להתנדנד קדימה אחורה. גם בניוטרל בהתדרדרות ברוורס הנקישה נשמעת. יש לי הרגשה שזה מהמגן טרנספר שחטף לא מעט והורכב מחדש לפני שבוע. אני אפרק אותו ונראה. היה לי גם מעין רעש של חריקה די מעצבנת בתחילת נסיעה ממקום אחר. יכול להיות שזה מחול?

Sent from my iPhone using Tapatalk

im_ri
10-07-14, 10:57
תסתכל על התפרים של מגן הטרנספר. אצלי הם התחילו להפתח בכל מיני מקומות ותנועות של השלדה גרמו לנקישה כזו בהתחלת נסיעה בעיקר בסיבוב.
זה בא והולך.

דניאל מאירי
10-07-14, 13:49
לא יודע אם זה יעזור, אבל היתה לי בעיה דומה ברכב של אשתי (ראב 4).
חיפשנו המון ובסוף מוטי מפרונט אקס מצא את הבעיה.
אחת הגומיות של המוט המייצב ברחה מהמקום וברזל נגע בברזל.
אולי שווה בדיקה, זה בסוף יצא קשקוש ומאז הכל בסדר.
דניאל

asypeer
10-07-14, 23:06
תסתכל על התפרים של מגן הטרנספר. אצלי הם התחילו להפתח בכל מיני מקומות ותנועות של השלדה גרמו לנקישה כזו בהתחלת נסיעה בעיקר בסיבוב.
זה בא והולך.

כיוון טוב. חשבתי גם שזה מהמיגונים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

asypeer
17-07-14, 11:51
שבוע עבר. אני נוסע כבר כמה ימים דרך ארסוף בכדי להגיע להרצליה (הזמן אותו זמן אבל לפחות נוסעים קצת בחולות..) הרעשים נעלמו. כנראה שהתרופה היא נסיעה בשטח :)

-->