PDA

צפייה בגרסה מלאה : שערים ומחסומים באזור המרכז

cyber2200
20-07-14, 16:03
לאחרונה קניתי ג'ימני קטן ונחמד ומדי פעם בא לטייל קצת אחרי העבודה. בשבעות האחרונות של האור או אפילו קצת אחרי השקיעה. אין לי בעיה לנהוג קצת שטח בלילה, עשיתי את זה המון בצבא 0 לא אידיאלי אבל אני יכול להסתדר בכיף.
הבעיה היא כזאת: מאחר ואני גר בתל אביב. עד היום כול שטח שנכנסתי אליו היה עם מחסום שהיה פתוח.
מה הולך עם המחסומים האלה? מי מחליט לפתוח ולנעול אותם?
לדוגמא: המחסום בסוף החניה של מגרשי הטניס שמוביל לשביל שמקביל לכביש 4 ומשם לשבילים של הירקון.
למישהו יש עוד הצעות לטיולים קרוב לתל אביב?

יגאל81
20-07-14, 21:39
צפונה מתל אביב, אבל מספיק קרוב, יש לך את שמורת חוף השרון.
קצת דיונות (ממש בקטנה), שבילים נחמדים, צוק יפה מעל החוף. אפשר גם לרדת ברגל אל הים מכמה מקומות.

הכניסה היא משפיים. אפשר צפונית לקיבוץ אחרי המתחם קניות, או מדרום לו דרך ארסוף קדם. (שם גם יש גן פסלים אם אתה בקטע אומנותי יותר).

אפשר להגיע ולהתחבר עד הרצליה באזור סידניאלי.
ויש שם גם כמה מגרשי משחקים של אופנועים בסופי שבוע.

Redoren
21-07-14, 07:05
צפונה מתל אביב, אבל מספיק קרוב, יש לך את שמורת חוף השרון.
קצת דיונות (ממש בקטנה), שבילים נחמדים, צוק יפה מעל החוף. אפשר גם לרדת ברגל אל הים מכמה מקומות.

הכניסה היא משפיים. אפשר צפונית לקיבוץ אחרי המתחם קניות, או מדרום לו דרך ארסוף קדם. (שם גם יש גן פסלים אם אתה בקטע אומנותי יותר).

אפשר להגיע ולהתחבר עד הרצליה באזור סידניאלי.
ויש שם גם כמה מגרשי משחקים של אופנועים בסופי שבוע.

אני מדמיין או שהרגע הצעת לו לעשות דיונות בשמורת טבע? ועד באחת מהשמורות היותר מיוחדות בארץ??

אחר כך מתפלאים למה הרט״ג נועל הכל...[emoji36]

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

cyber2200
21-07-14, 08:42
יכול להיות שמדובר על שבילים חולים ולא על להרוס את השמורת טבע. לא יודע למה הבחור התכוון.
בכול מקרה, אני פחות בקטע של חול ים - בעיקר, כמו שצוין, בגלל התדמית שנוצרה בישראל לג'יפים שנוסעים על החופים.
מספר חברים ששמעו שקניתי ג'יפ ישר אמרו "איזה כיף, עכשיו יהיה אפשר לסוע לים ולהגיע עד המים עם הג'יפ".
כמובן שהבהרתי להם שאין שום סיכוי שדבר כזה קורה.
יש גם את פלמחים מעט דרומית.
כרגע אני מסתובב לי בעיקר באיזור הירקון ובאיזור נחל איילון, כמובן, רק על שבילים.

- - - Updated - - -

אז מישהו יודע מה עם השערים?
כמו שכתבתי, יוצא לי לטייל בשעות הערב ולפעמים לחזור בחושך.
קצת מפחיד אותו שאני אנסה לחזור מאיפה שבאתי ואתקל במחסום נעול...

sportman
25-07-14, 15:28
החקלאים שגרים באזור סובלים מגנבות חקלאיות כבר כמה שנים טובות,
למעשה מאז ומתמיד,זו הסיבה לשערים , משוואה פשוטה
פחות תנועה בשטח= פחות גנבות.

idan.logit
26-07-14, 00:10
אני מתל אביב אשמח להצטרף לגיחות קצרות באזור , פאגרו q.

יגאל81
26-07-14, 10:26
אני מדמיין או שהרגע הצעת לו לעשות דיונות בשמורת טבע? ועד באחת מהשמורות היותר מיוחדות בארץ??

אחר כך מתפלאים למה הרט״ג נועל הכל...[emoji36]

ממש לא לזה התכוונתי. מצטער אם הובנתי לא נכון.

יש את הגן הלאומי שנקרא גן לאומי חוף השרון - הגן מגודר כולו. אין שום כניסה לרכב ולרגע לא התכוונתי אחרת.
בגן יש שבילי הליכה, גם על צוק מקביל לים וגם פנימיים יותר.

באותה סביבה, החל מדרומית לארסוף ועד הרצליה, במקביל לתע"ש הישן. יש עשרות שבילים, חוליים יותר או פחות. ירידות (ברגל) לים.
וכל מיני אטרקציות שונות מעמדות למצנחי רחיפה, גן פסלים ועד הספינה הטבועה.

מדובר על אזור קטן מאוד אבל גם קרוב מאוד למרכז ומאפשר גיחות קצרות בשגרה.

למיטב ידיעתי אין שום מגבלת נסיעה שם. אין שערים, שלטים, או שום מיפוי שאני מכיר שאוסר נסיעה שם.

opl
26-07-14, 11:15
ליד כרמי יוסף ישנו שביל ירוק, השער כניסה נעול, אם אני לא טועה אלה כרמים של יקב ברקן, התברברתי שם יופי...

cyber2200
28-07-14, 10:41
עשיתי היום משכונת התקווה לאור יהודה בשטח, מקביל לנחל אילון. מסלול נחמד וקצר. לא קשה אבל צריך רכב גובה.
אם מישהו מעוניין:
התחלת מסלול בפארק דרום.
אם אתה בא מכיוון איילון לשכונת התקווה פניה ראשונה ימינה לרחוב תשרי.
ישר עד הסוף ומגיעים לחניה קטנה של פארק דרום.
מהחניה יוצא שביל חצץ לבן.
מפה ממשיכים ישר כול הזמן מקביל לערוץ של נחל אילון.
עוברים את חריה ("פארק אריאל שרון") מצד ימין ומגיעים לגשר שעובר מתחת לכביש 4.
מפה זה קטע מעט יותר טכני - להיזהר לא ליפול לתוך הערוץ ולא לדרוס אנשים ורוכבי אופניים.
באמצע השביל בערך יש מזבלה שקצת מבאסת את הטיול ובכלל האזור ניראה קצת מלוכלך וחבל.
מסוף מגיעים לסוג של T וגשר כשכביש 412 מולך.
לוקחים שמאלה, השביל מתעקל שמאלה ומגיע עד איזה מתקן מוזר ושכונה של אור יהודה.
סוף המסלול.

cyber2200
28-08-14, 17:59
אחרי שקראתי את השישור הזה:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/85898-%D7%97%D7%A1%D7%99%D7%9E%D7%94-%D7%A0%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A6%D7%A4%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%91%D7%99%D7%9C%D7% 99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%95%D7% AA-%D7%A2%D7%9D-%D7%9E%D7%99%D7%9D%21%21%21
מדינה קטנה וקלסטרופובית.

אלי ספרן
28-08-14, 18:14
נחל שילו ראש העין

asafk
28-08-14, 18:36
שם זה פארק לאומי והשער הוא דל הרשות ובסמכות.

אסף.

-->