PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיונת חשמל בפאגרו q - דלת נהג פתוחה לא מזוהה כפתוחה

שולץ האיום
25-07-14, 13:50
ואז אין תאורת סלון, ויותר גרוע - אין התרעה על אורות דולקים...

למישהו יש מושג מאיפה מתחילים?

כל שאר הדלתות עובד כרגיל.

תודה מראש

Saar
25-07-14, 15:32
מתחילים במפסק הדלת...
יש מפסק על המשקוף, תבדוק את החיווט שלו והאם הוא מתפקד.

opl
25-07-14, 15:38
מפסק מקורי (גם משומש) לq זה לא סיפור זול... אני השתמשתי במפסק אוניברסלי מאיביי בעלות של כמה דולרים

שולץ האיום
25-07-14, 21:25
אם לא הייתם אומרים לי, לא הייתי יודע על קיומו...חשבתי שזה איכשהו דרך המנעול.

בכל מקרה מצאתי אותו, מפסק מכוסה גומי על המשקוף
פירקתי את הקונקטור, ניקיתי קצת והשפרצתי ספריי מגעים.

בינתיים עובד, אבל נראה לי שהוא כבר לא ילד
הכפתור התחיל לקבל חופש כזה ואז בזוויות מסויימות זה לא עובד.

Opl , אתה יכול לשלוח לי לינק למה שקנית?

opl
26-07-14, 00:26
http://www.ebay.com/itm/Universal-Auto-Car-Door-Switch-Rubber-Gasket-Boot-Bonnet-Pin-Alarm-Light-DP4-/321219427398?pt=UK_CarsParts_Vehicles_Ca rParts_SM&hash=item4aca2b7c46

צריך קצת ליישר לו את המחבר מאחורה כדי שיכנס וגם להחליף את הסופית המקורית לסופית אחרת.

או שתקנה משומש:
http://www.ebay.com/itm/DRIVERS-DOOR-SWITCH-INT-LIGHT-PAJERO-SHOGUN-MITSUBISHI-1990-to-2000-/221180737321?pt=UK_CarsParts_Vehicles_Ca rParts_SM&hash=item337f663729

שולץ האיום
26-07-14, 09:24
תודה

cgp
27-07-14, 09:57
בינתיים עובד, אבל נראה לי שהוא כבר לא ילד
הכפתור התחיל לקבל חופש כזה ואז בזוויות מסויימות זה לא עובד.

Op

אל תדאג הוא לא ילד :cool: אבל מנסיון יעבוד עוד הרבה שנים, קצת עקום לא נורא ,זה שתקנה משומש לא מבטיח לך כלום.בגלל זה מבצעים ברכבים ישנים" טיפול מונע" אני כל איזה כמה חודשים מוציא מנקה מחזיר, וזה עובד.
,כמובן שעושה עוד הרבה דברים, אבל לא רוצה לחשוף את המחלה בפומביי.:D

שולץ האיום
27-07-14, 20:23
אל תדאג הוא לא ילד :cool: אבל מנסיון יעבוד עוד הרבה שנים, קצת עקום לא נורא ,זה שתקנה משומש לא מבטיח לך כלום.בגלל זה מבצעים ברכבים ישנים" טיפול מונע" אני כל איזה כמה חודשים מוציא מנקה מחזיר, וזה עובד.
,כמובן שעושה עוד הרבה דברים, אבל לא רוצה לחשוף את המחלה בפומביי.:D

המחלה מוכרת וזה המקום המתאים לדבר עליה בחופשיות, אתה לא לבד פה, ויש פה תמיד חולים קשה יותר....(-;

לגבי המפסק, עלה לי רעיון להחליף עם המפסק של הדלת השנייה...הוא בטח עבד פחות קשה במשך השנים, ואם הוא לא יעבוד שם זה פחות נורא מאשר בדלת הנהג.

סיפורו של מפסק.

-->