PDA

צפייה בגרסה מלאה : גשר כפר הנשיא היום לפנות ערב

עפר ג
27-07-14, 20:09
אני מתחיל לחשוב שהרשות צודקת 89790

shachar
27-07-14, 20:16
הגיג...
אולי אין פחים.
הראשון אסף ושם הכל בשקית סגורה והיה בטוח שהוא בסדר.
האחרים הצטרפו.
והחיות שלא קראו את ההנחיות, טיפלו בערימה.

פשוט הכל נראה נורא מרוכז במקום אחד

boaz avrahami
27-07-14, 20:20
[emoji25][emoji40]

JEEP GC ZJ V8 98 IR 3.5
HONDA TRX300ex

עפר ג
27-07-14, 20:55
מה שצילמתי זה הקצה של הקצה. כל האזור נראה כמו שטחי כינוס שלא ניקו אחריהם.

דרור ברלי
27-07-14, 21:13
אני מתחיל לחשוב שהרשות צודקת 89790

תמונה מוכרת היטב. בכל קיץ זה ככה שם.
עצוב לי לומר שוב "ערסים" ו"אמרתי לכם" במבטא פולני מודגש... אבל כן, הרשות צודקת.

amirk
27-07-14, 23:42
כפי שהצעתי בדיון הטעון לגביי השער - להתארגן ולנקות. יום שישי הבא?
מקווה מאוד שתהיה היענות הפעם.

דרור ברלי
28-07-14, 13:23
חשוב להזכיר שוב ושוב.
בהרבה מקרים אין פח אשפה. להכניס את את הזבל לתוך שקיות ולהשאיר לפקח שיבוא לאסוף, זה ממש לא מספיק.
כי בלילה מגיעות החיות, קורעות את השקיות בחיפוש אחרי משהו טעים וכל הזבל מתפזר.

כל מה שמגיע לשטח ברכב שלכם, צריך גם לצאת איתכם החוצה עד הפח הקרוב.

zerez
28-07-14, 14:49
התפקיד של הפקח הוא לא לאסוף זבל. אם אין פח זבל אז, במקרה, יש באוטו שקית זבל ולוקחים את הזבל לפח הקרוב.
והערסיאדה של הזבל תסתיים ביום שמי שמשאיר זבל יחטוף קנס בגובה משכורת.

דרור ברלי
28-07-14, 20:41
והערסיאדה של הזבל תסתיים ביום שמי שמשאיר זבל יחטוף קנס בגובה משכורת.

וביום שזה יקרה, ברור לך שמישהו מהערסים ידקור את הפקח... כבר היו דברים מעולם. ערסיאדה אתה כבר לא מחנך עם קנסות כשהם באים לך עם סכינים. זה פרויקט שצריך להתחיל אותו בגן ילדים, דרך בית הספר, וכשלא עוזר - דרך בית המעצר ובית הסוהר.

כנראה שאלה לא ג'יפאים שמטנפים - כי מה שמשותף לכל המקומות הכי מטונפים הוא שהם נגישים לפרייבטים. אבל לפקחים זה באמת לא צריך להיות אכפת. מבחינתם הישראלי המטייל ולא משנה במי הוא נוהג, הפך למיטרד ולאיום על הטבע ובצדק. נראה שהדרך היחידה לשמור על פינות חמד כאלה מפני הערב רב של מנגליסטים משליכי אשפה - הוא להציב בכניסה אליהם בוטקה עם קופאי ופקח חמוש ולגבות תשלום שמן עבור הכניסה - או פשוט לסגור אותם.

אתה כבר יכול להבין מזה שאני חוזר לצדד בפקחים וברשט"ג. עם ישראל כנראה לא מבין שפה אחרת זולת הענישה הקולקטיבית. כואב לי ועצוב לי שמי שנאלץ לשלם את המחיר אלה אנחנו, שאוהבים לטייל ואוהבים את הטבע ושהגוף האוכף/שומר הטבע הרשמי כבר לא עושה יותר אבחנות בינינו לבין המלכלכים. כואב אבל מובן.

boaz avrahami
28-07-14, 20:59
הלכת רחוק.
כבר היום נותנים קנסות כבדים בחופים.
נכון שהם לרוב מלווים במגב אבל זה ליתר בטחון ויש אכיפה

עפר ג
28-07-14, 21:42
דרור מה שכתבת נכון מאד, בתכלס כמו שאמר לי פעם קצין משטרה; הפשע בארץ משתלם אם יש לך את האופי, החוק הוא לאלה שמקיימים אותו. להבדיל מי מאיתנו שראה פעם פקח אמריקאי יעני park ranger יודע שהפקח לא באמת צריך לעשות משהו הוא כולו מקרין חוק וסמכות ומי שעומד מולו מבין מיד שאין לו בעיה לאכוף אותה. אצלנו הפקח נראה כמו עוד אחד שהיה אתנו בסדיר עם סנדלי שורש ואם הוא יאכוף את סמכותו על מי שבאמת צריך אין מצב שהוא יקבל גיבוי מהמערכת. הוא פשוט ימצא את עצמו לבד מול עברינים

zerez
28-07-14, 21:58
וביום שזה יקרה, ברור לך שמישהו מהערסים ידקור את הפקח... מובן.

מי שמעיז לאיים על איש חוק בארה"ב עם מקל של ארטיק חוטף 0.45 בראש.

אולי צריך לאמץ את השיטה האמריקאית גם בארץ

Black i
28-07-14, 22:19
אל תשכחו שהתחיל חג הקורבן - איד אל פיטר/ איטבח אל ...
והם כולם בחגיגות מיום שישי.
אז יתכן שלא כל הליכלוך מאיתנו,
בכול אופן, לדעתי במצב של היום אין כלכך מטיילים כרגע.

דרור ברלי
28-07-14, 23:13
אל תשכחו שהתחיל חג הקורבן - איד אל פיטר/ איטבח אל ...
והם כולם בחגיגות מיום שישי.
אז יתכן שלא כל הליכלוך מאיתנו,
בכול אופן, לדעתי במצב של היום אין כלכך מטיילים כרגע.

נכון שעקרונית, בתקופת החגים שלהם בני הדודים מלכלכים ומשחיתים לא מעט, אבל זה לא אומר שגם הפעם הם אשמים...
בפעם האחרונה שהייתי בגשר כפר הנשיא, זה לא היה בזמן אחד החגים שלהם ונראה די דומה. תאמין לי, גם יהודים טובים מהמגזר הערסוואתי משאירים ככה לא מעט מקומות.

פקח בודד שמעיר או מנסה לאכוף את החוק על הבהמות האלה עלול לשלם בחייו.
כבר שכחנו את אורי סולימני שהותקף בבריכת הנופרים ע"י ערסים באמצעות קסדה ישר למוח ורק בנס יצא מזה בפציעה קלה בלבד.

יש גם פקחים שנמאס להם מהאלימות הזו, מהציפצוף המתמשך הזה על החוק, מההשתנה מהמקפצה. הם הורידו את סף האכיפה, מחלקים דו"חות גם על עבירות קלות, ייתכן שלעתים גם לחפים מכל פשע. זה מרתיח ומקומם וכבר נכתבו דברים על זה. אבל כשאני רואה היום איך נראות כל מיני פינות חמד אחרי הביקורים של עם-ישראל המטייל, אני מתנצל ומכה על חטא ומושך בחזרה הרבה מילים קשות. הערסיאדה הורסת כל חלקה טובה, ואין ברירה אלא להוריד את הכפפות.

עם כל הכבוד על הלכידות והערבות ההדדית וכל הדברים היפים שאנחנו רואים בימי המלחמה הנוכחית, הרי שעוד כמה ימים/שבוע/שבועיים התותחים יידומו, וכולנו נחזור לשיגרה ושוב נראה את מראות הליכלוך והטינופת ונבין עד כמה אנחנו עם בעייתי. לא מחונך. חסר כבוד הן לזולת והן לטבע.

amirk
29-07-14, 00:08
דרור,
הנגע שאתה מתאר כל כך טוב הוא לצערי גם בקרב מטיילי ה 4X4, לפני כמה חודשים גם מפגש הנחלים סמך-אלעל היה נראה כמו התמונה שבהודעה הראשונה, אני דיי בטוח שרכבים פרטיים לא מגיעים לשם.
הודות לכמה אנשים שאכפת להם/פראירים ושני דודג' ראם המקום נראה הרבה יותר טוב.
כפי שהצעתי בשרשור הזה וקודם. לנקות. פשוט להתארגן ולנקות. פלטפורמה כמו האתר הזה זה בדיוק במקום לארגן פעילויות כאלה.
מפליא בעייני שאף אחד פה לא מוכן לעשות על מנת לשנות את המצב בשטח.

דרור ברלי
29-07-14, 01:34
מה סד"ג הלכלוך? כמה רכבים צריך לדעתך כדי להעמיס את הכל?
האם מצדיק התארגנות והגעה של מספר רכבים גדול או שמספיקים שלושה-ארבעה ג'יפים/טנדרים?
אני מודה ומתוודה שלי אישית אין זמן או תקציב כדי לעלות מהמרכז, בג'יפ סופה עם מנוע בנזין שתיין, במיוחד בשביל זה...
אבל בסופ"ש ייתכן ואהיה בצפון ויש מצב לבוא לגשר כפר הנשיא לטובת מבצע נקיון. בהחלט יש מצב.
אם יש עוד שרוצים להגיע - זה המקום והזמן להתארגן.

ואחרי הכל עדיין מורת להיו תסקפטי - כי נבוא וננקה וזה ייראה נפלא לשבוע-שבועיים.
ואחרי הסופ"ש השלישי כשאחרוני המנגליסטים יעמיסו את הצידניות בבגאז'ים, שוב יהיה מטונף.

נדרש כאן פתרון הרבה יותר עמוק ותקיף.
לא רק קנסות כבדים אלא העמדה לדין ומאסרים בפועל למשליכי אשפה בשטח.
כנראה שאין דרך אחרת.

עפר ג
29-07-14, 06:51
כמה דברים , בנוגע לנקיון אני בפנים למרות שבמחשבה שניה אולי עדיף להמתין לסוף החופש.
בנוגע לפקחים/מטיילים עם ישראל ילמד רק בדרך הקשה אם בכלל. הפקח הממוצע הוא כמו כל אוכף חוק אחר במדינה, לומד להתנהל במערכת במינימום גלים והיתקלויות. השאלה אם הפקח יכול לעשות את תפקידו עם מצלמה טובה בלי להגיע לחיכוך עם האזרחים דוגמת נאמן נקיון שוטר וכו
פקח אחד על דיונה עם בירה ומצלמה עם זום חזק יגמור את כל פנקס הדוחות שלו ביום אחד וגם ידפוק את מי שמגיע לו

סולי
30-07-14, 20:39
נכון שעקרונית, בתקופת החגים שלהם בני הדודים מלכלכים ומשחיתים לא מעט, אבל זה לא אומר שגם הפעם הם אשמים...
בפעם האחרונה שהייתי בגשר כפר הנשיא, זה לא היה בזמן אחד החגים שלהם ונראה די דומה. תאמין לי, גם יהודים טובים מהמגזר הערסוואתי משאירים ככה לא מעט מקומות.

פקח בודד שמעיר או מנסה לאכוף את החוק על הבהמות האלה עלול לשלם בחייו.
כבר שכחנו את אורי סולימני שהותקף בבריכת הנופרים ע"י ערסים באמצעות קסדה ישר למוח ורק בנס יצא מזה בפציעה קלה בלבד.

יש גם פקחים שנמאס להם מהאלימות הזו, מהציפצוף המתמשך הזה על החוק, מההשתנה מהמקפצה. הם הורידו את סף האכיפה, מחלקים דו"חות גם על עבירות קלות, ייתכן שלעתים גם לחפים מכל פשע. זה מרתיח ומקומם וכבר נכתבו דברים על זה. אבל כשאני רואה היום איך נראות כל מיני פינות חמד אחרי הביקורים של עם-ישראל המטייל, אני מתנצל ומכה על חטא ומושך בחזרה הרבה מילים קשות. הערסיאדה הורסת כל חלקה טובה, ואין ברירה אלא להוריד את הכפפות.

עם כל הכבוד על הלכידות והערבות ההדדית וכל הדברים היפים שאנחנו רואים בימי המלחמה הנוכחית, הרי שעוד כמה ימים/שבוע/שבועיים התותחים יידומו, וכולנו נחזור לשיגרה ושוב נראה את מראות הליכלוך והטינופת ונבין עד כמה אנחנו עם בעייתי. לא מחונך. חסר כבוד הן לזולת והן לטבע.

עשית לי טוב על הנשמה...
גם אם לא מסכימים על הצעדים שננקטים בשטח, על ההחמרות, הסגירות והחסימות.
עצם זה שאתה (גדול המטיפים לשיחרור השטח לציבור P; ) מסוגל לראות דרך המשקפיים הדלות של מי שאמון לנהל ולשמור על השטח לדורות הבאים.. זה צעד כביר!
יש עוד תקווה...

ותמיד תזכרו שלצד הג'יפאים שמקלקלים, יש רוכבי אופניים שמקלקלים, ויש הולכי רגל, ויש... קבלנים, פיתוח בנייה ותשתיות מואץ ואיומים של ציד, סחר, מיניפ פולשים וכו'... שפוגעים אנושות בטבע ובשטחיים הטבעיים.

תזכרו שההנאה האישית הרגעית שלנו היא דבר אחד.. ותנסו להסתכל על הטווח הארוך, 30 שנה מעכשיו.. מה אנחנו משאירים לילדים שלנו להינות ממנו.
תזכרו שהטבע הזה הוא לא שלי והוא לא שלך והוא גם לא של הרשות, הוא קודם כל של הטבע, הוא בית גידול להמוני מינים שנפגעים גם ככה.. אם בגלל פיתוח בנייה שיהיו לנו בתים ואם זה בגלל מטיילים (לאו דווקא חארות ונבלות) חסרי מודעות סביבתית או אקולוגית שלא מודעים לכך שמעשיהם מהווים פגיעה, (ו..אז מה אם היה כתוב בשלט שאסור לדוג/לישון/להיכנס למים וכו'...)

קיצר דרור, תודה לך.

- - - Updated - - -

כמה דברים , בנוגע לנקיון אני בפנים למרות שבמחשבה שניה אולי עדיף להמתין לסוף החופש.
בנוגע לפקחים/מטיילים עם ישראל ילמד רק בדרך הקשה אם בכלל. הפקח הממוצע הוא כמו כל אוכף חוק אחר במדינה, לומד להתנהל במערכת במינימום גלים והיתקלויות. השאלה אם הפקח יכול לעשות את תפקידו עם מצלמה טובה בלי להגיע לחיכוך עם האזרחים דוגמת נאמן נקיון שוטר וכו
פקח אחד על דיונה עם בירה ומצלמה עם זום חזק יגמור את כל פנקס הדוחות שלו ביום אחד וגם ידפוק את מי שמגיע לו

עופר,
כמו הרבה עבודות... גם ברשות אסור לשתות אלכוהול תוך כדי עבודה (: ....
והשיטה של המצלמה עם הזום יעילה נגד נהיגה בחוף הים ולא נגד משליכי פסולת ארעים בים... משפחות וכו'.
נוסה בעבר, לא צלח...

אתה חייב לגשת לבנאדם שלכלך ולזהות בת.ז, אתה חייב להוכיח שאכן הזבל שצולם אכן שלו ושאכן הוא זרק אותו... לא פשות בסופ"ש עמוס רוחצים בחוף הים.

דרור ברלי
30-07-14, 21:10
אורי, בעיקרון אני בעד שיחרור השטח לציבור.
באידיליות שלי אני רואה שטח שאפשר לטייל בו חופשי, ופקחים שיודעים לעשות אבחנה בין שומרי החוק לבין אלה שלא. להסביר ולייעץ ולעזור למי שצריך, ובמקביל לזמבר חזק את העבריינים.
זה כאמור בפנטזיות. או במדינות מערביות מתורבתות. אצלנו במזרח התיכון, במציאות שבה כל אחד עושה מה שבא לו, כבר קשה לעשות אבחנות ובאמת אין לי יותר טענות לפקחים - ואם היו לי פעם - אז כנראה שטעיתי.
הנסיון מלמד שהערסים האלה, ששמים פס על הכל - על הטבע, על הזולת, על החוק, יכולים להיות גם אלימים. מי כמוך יודע... כנראה שפקח צריך להיות גם חמוש ובעל סמכויות אכיפה מלאות ולהיות סמכותי ואסרטיבי כדי שיתייחסו אליו בכבוד, כמו הריינג'רים באמריקה.

גם לי נמאס לראות איך חלק מהמטיילים וזה ממש לא המיעוט אלא להפך, הם הרוב - מביא איתו לטבע את נורמות ההתנהגות הפסולות שהשתרשו במדינה הזו ושהוא חי בהן כנראה ביומיום - ומקלקל לכולם.
אני משתגע כל פעם מחדש כשאני רואה ערימות קקי של כלב בחניון תת-קרקעי בבניין שאני גר בו (שיש בו כמה וכמה משפחות שמחזיקות כלבים, כלומר - הרבה חשודים), כל בוקר חבילת קקי חדשה - שמשאיר אותו כלב שבעליו מתעצל לצאת איתו לסיבוב בחוץ כי בחוץ חם מדי או קר מדי או יורד גשם או השד יודע מה, ומעדיף לזהם לכל השכנים את החניון - וכמובן לא אוסף את התוצרת הריחנית... או חדר אשפה של בית מגורים חדיש יחסית בעיר גדולה במרכז הארץ, איך כל האשפה מפוזרת על הריצפה כי לשכנים לא נאה לפתח את עגלת הזבל ולזרוק את האשפה שלהם פנימה,. אני משוכנע שהדירות שלהם מבריקות, אבל ברשות הרבים הם שמים זין גדול. אלה בדיוק הקליינטים שלך שמשאירים לך תמונות כאלה כמו בגשר כפר הנשיא או במקרה הרע, דופקים לך קסדה במוח...

בהדרכות נהיגת שטח שאני מעביר, חלק מהמודרכים התפלאו שאני אוסף את בדלי הסיגריות שלי ושם בכיס או שאיזה רבע שעה מהפרק התיאורטי שהם עוברים לפני שמתחילים לתרגל, נוגע לשמירה על הטבע, למשמעת נסיעה על שבילים, השארת קוליסים וכו'. ובוא'נה, אלה אנשים נורמטיביים לגמרי, מבוגרים, ובכל זאת זה מפליא אותם. כנראה כי הנורמות שלנו היום כחברה הן פרועות ולא אכפתיות.

בשורה התחתונה - עובדה - השטח מטונף. נכון שלא בכל מקום, אני עדיין בדעה שככל שמדובר במקומות היותר מרוחקים, אלה שמגיעים אליהם רק מעט ג'יפאים/רוכבים, יש הרבה פחות לכלוך אם בכלל (אבל אז יש פה ושם ירידה משבילים וקוליסים וכו') - וככל שמדובר במקומות שנגישים לפרייבטים/אופניים וכו' - יש הרבה יותר מטיילים ומשפחות שמשאירים אחריהם לכלוך וחורבן. רוב הג'יפאים שאני מכיר ומטייל איתם, אם לא יכולים לשרוף את הזבל במדורה של החניון, אוספים אותו ולוקחים איתם. בהרבה מקרים לוקחים גם זבל של אחרים. אבל עוד לא ראיתי בעיניים שלי משפחה בפרייבט שאוספת את הזבל שלה לשקית גדולה ושמה בבגאז'. היותר צדיקים עושים טובה כשהם קושרים הכל בשקית ומשאירים שהפקח או אליהו הנביא יבואו לאסוף.

מה הפיתרון? לא יודע. יכול להיות שלגדר את המקומות האלה, לשים בוטקה בכניסה ולגבות דמי כניסה שיממנו את התחזוקה, הנקיון והשמירה על הטבע?... אולי. מודה שהתייאשתי ואין לי פתרונות. כי זו עובדה שעם ישראל לא לומד כשמבקשים ממנו או מסבירים לו יפה. רק דרך הכיס.

החברה הישראלית משלמת בגדול את מחיר הזנחת החינוך, אובדן הערכים והעלמת העין הסיטונית מעבריינות לסוגיה - מהפלילית ועד לסביבתית, כי הכל קשור. סגירות שבילים וכו' זה חלק מהמחיר. חבל לי.

עפר ג
30-07-14, 23:09
אורי קראתי ואני מקבל אבל העובדה היא שאתם הופכים את כולנו לשונאים שלכם. כן אני יודע שאתה לא יכול לבדוק תמיד מי עומד מולך והאם הוא "משלנו" או לא אבל בשורה תחתונה את הדוחות חוטפים הנורמטיבים (בערך) את העברינים האמיתים משום מה אתם לא תופסים. חוץ מזה אתם לא נותנים שום אלטרנטיבה, תגיד אתה באמת רוצה לישון ברוב חניוני הלילה שלכם?
אתה באמת מצפה שאנשים לאו דווקא מזלזול יזרקו אשפה בכמה פחים שחורים שאתם שמים? שימו שם 2 צפרדעים גדולים אז אפשר לזרוק זבל. אתם סגרתם את הכנרת אבל נתתם אותה לכל מיני גופים פרטים ויזמים איך אני אמור להרגיש? מצטער אני לא מסוגל לשבת שם עם עוד 500 איש עם רמקולים רעש צפיפות וכו, אז מה עושים? מתפשרים על הזאכי. אה גל סגור? טוב נלך לבטיחה נמצא פינה. אופס אני לא היחיד שחשב על זה והמקום נראה כמו חיריה, מה עושים? לא נורא כמה שקיות זבל והפעלות של הילדים ומייצרים פינה נקיה. רגע אבל איזה מזדיין פתח יוזמה פרטית עם שער פרטי, תענוג נעבור לירדן אבל אסור לישון שם בגלל אותו סנדרום של הקטנת ראש של המועצה, מלוכלך טוב נפעיל חוק עזר עירוני ונחזיק פקח נקיון עם משכורת ורכב. אפשר להמשיך אבל הנקודה ברורה. אורי מה שאתם עושים זה הקטנת ראש וענישה קולקטיבית אני רואה בכם היום אויבים שלי בדיוק כמו שוטר כשבעצם שניכם אמורים לעזור לי ולשרת אותי האזרח. אני יודע בדיוק את הבעיות שאתם מתמודדים איתם תקרא את תחילת השרשור אבל אתם לא מתמודדים איתה נכון. אני ורב החברים כאן יכולים וצריכים להיות החברים הכי טובים שלכם
לילה טוב

איל מ
30-07-14, 23:41
אורי קראתי ואני מקבל אבל העובדה היא שאתם הופכים את כולנו לשונאים שלכם. כן אני יודע שאתה לא יכול לבדוק תמיד מי עומד מולך והאם הוא "משלנו" או לא אבל בשורה תחתונה את הדוחות חוטפים הנורמטיבים (בערך) את העברינים האמיתים משום מה אתם לא תופסים. חוץ מזה אתם לא נותנים שום אלטרנטיבה, תגיד אתה באמת רוצה לישון ברוב חניוני הלילה שלכם?
אתה באמת מצפה שאנשים לאו דווקא מזלזול יזרקו אשפה בכמה פחים שחורים שאתם שמים? שימו שם 2 צפרדעים גדולים אז אפשר לזרוק זבל. אתם סגרתם את הכנרת אבל נתתם אותה לכל מיני גופים פרטים ויזמים איך אני אמור להרגיש? מצטער אני לא מסוגל לשבת שם עם עוד 500 איש עם רמקולים רעש צפיפות וכו, אז מה עושים? מתפשרים על הזאכי. אה גל סגור? טוב נלך לבטיחה נמצא פינה. אופס אני לא היחיד שחשב על זה והמקום נראה כמו חיריה, מה עושים? לא נורא כמה שקיות זבל והפעלות של הילדים ומייצרים פינה נקיה. רגע אבל איזה מזדיין פתח יוזמה פרטית עם שער פרטי, תענוג נעבור לירדן אבל אסור לישון שם בגלל אותו סנדרום של הקטנת ראש של המועצה, מלוכלך טוב נפעיל חוק עזר עירוני ונחזיק פקח נקיון עם משכורת ורכב. אפשר להמשיך אבל הנקודה ברורה. אורי מה שאתם עושים זה הקטנת ראש וענישה קולקטיבית אני רואה בכם היום אויבים שלי בדיוק כמו שוטר כשבעצם שניכם אמורים לעזור לי ולשרת אותי האזרח. אני יודע בדיוק את הבעיות שאתם מתמודדים איתם תקרא את תחילת השרשור אבל אתם לא מתמודדים איתה נכון. אני ורב החברים כאן יכולים וצריכים להיות החברים הכי טובים שלכם
לילה טוב
אתייחס לשני הקטעים המודגשים:
1- מה זה "משלנו"? אתה מצפה ליחס מיוחד כי אתה מחשיב עצמך ג'יפאי נאור יותר? אם עברת על החוק תקבל קנס בדיוק כמו אותו ערס שהשאיר זבל או השתולל על חוף הים או השם יודע מה וזה לא משנה אם אתה ביומיום מנקה נחלים ומלטף צבי ים.
2- אם אתה שונא גם פקח וגם שוטר כנראה שאתה עבריין (לא באמת, אבל אם תקרא את שכתבת תבין שזה הרושם שמתקבל). עכשיו אני לא בא להאשים אותך בשום דבר כי אינני מכיר אותך ואני בטוח שאתה מקפיד על הכללים, אבל מה אתה רוצה שהם יעשו? זאת די עובדה בכל העולם שרוב החוקים נאכפים על העבריינים המזדמנים/תמימים ולא על המקצוענים. אתה שוכח שבסופו של דבר מדובר ברשות מוגבלת בכוח אדם ואמצעים ואני חושב שעיניך יאורו בצורה מאד משמעותית אם תצמד לפקח לכמה ימים ולילות.

ולעניין אחר. אני בסופ"ש בצפון. אם מישהו מגיע לנקות אשמח להצטרף. הודעות אפשר או כאן (עדיף) או בפרטי (פחות עדיף).

עפר ג
31-07-14, 06:18
הפוך גוטה, אני אקבל קנס וזה בסדר גמור, אבל מה עם הערס 50מ ממני? הוא לא יקבל קנס כי הפקח לא וראיתי את זה קורה מספיק פעמים
מה אני רוצה שיעשו? את העבודה שלהם. אני לא עברין להיפך. זה שאני אוהב ג'יפים לא הופך אותי למחרב טבע נכון? אבל אם פעם הייתי שמח לראות פקחים היום אני משתדל להתחמק מהם. בדיוק כמו שוטר אתה מחכה למכה גם כשהכל בסדר, חוץ מזה אחרי שיצא לי להתלונן כמה פעמים על עבירות קשות מול פקחים עם ולקבל התחמקות בתגובה (מפחד אני מניח) ואני מדבר על כריתת אלונים דייג עם רשת בזאכי ונסיעה על המיים תוך כדי השתוללות וצלחות, אני משתדל לא להיות במגע איתם. אני חוטא בהכללה אני מודה אבל מה לעשות מבחינתי פקח של הרשות/מנהל/ עיטם/ וכל השאר בורחים מהתמודדות עם העבריינים האמיתים ונטפלים דווקא לנורמלים שלא יעשו בעיות כשיקבלו דוח, למשל 90מ מהחוף במקום 100מ,

-->